روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / افزودنی روغن / فروش افزودنی کاهش نقطه ریزش ppd بشکه ۱۸۰

فروش افزودنی کاهش نقطه ریزش ppd بشکه ۱۸۰

فروش افزودنی کاهش نقطه ریزش روغن پایه یا روغن های صنعتی و خودرویی با نام تجاری ppd  ادتیو کاهش نقطه ریزش در بشکه ۱۸۰ کیلویی تحویل گیری از انبار شوراباد.
فروش افزودنی کاهش نقطه ریزش و انواع ادیتو مورد استفاده برای تولید روغن با استعلام قیمت و مشاهده محصولات در لینک  http://autocarservice.ir زیر می توانید از تولیدی بازرگانی نیکان اویلز خریداری نمایید.

فروش افزودنی کاهش نقطه ریزش

فروش افزودنی کاهش نقطه ریزش

مستحضر می باشد انواع افزودنی های مختلف برای تولید هر روانکار و روغن صنعتی که شامل انواع روغن موتور دیزلی و روغن موتور بنزینی میباشد استفاده می شود . استفاده از افزودنی کاهش نقطه ریزش در حقیقت یکی از مهم ترین مواد افزودنی است که می بایستی برای ایجاد قابلیت بهترین کیفیت روغن های تولید شده به این محصولات اضافه شود که قطعا بدون استفاده از این افزودنی پایین اورنده نقطه ریزش عملا شرایط برای استفاده ازاین محصول یا هر محصول روانکار برای استفاده در داخل خودرو و دستگاههای تولیدی و صنعتی قیر ممکن و قابل انجام نخواهد بود.
میزان مصرف از این محصول و موارد مصرف متعدد این افزودنی خاص و این ادتیو درنهایت شرایطی را ایجاد نموده که قطع به یقین انواع روغن های صنعتی که شامل طیف وسیعی از موارد مختلفی از این محصول است را شامل می شود و قابلیت این محصول یا ادتیو ppd درنهایت موجب فراهم شده شرایط استفاده از محصول نهایی را فراهم می نماید.

قیمت ادتیو پایین اورنده نقطه ریزش 

قیمت ادتیو پایین اورنده نقطه ریزش 

فروش افزودنی کاهش نقطه ریزش یا همان ادتیو پایین اورنده نقطه ریزش روغن به صورتی در روغن خودرو عملکرد دارد و این عمکلرد چه مزیتی را درنهایت برای اضافه شدن به سایر خواص روغن های موتوری و صنعتی اضافه می نماید . نقطه ریزش در روغن جزو پارامترهایی می باشد که در نهایت در شرایط جوی و در دمای منفی محیط روغن بر اساس خاصیتی که دارد موجب می شود که دمای محیط روی روغن اثر گذاشته و گرانروی و ویسکوزیته روغن کاهش داشته باشد . در صورتی که با فرایند روانکاری و روغن ماشین اگاهی داشته باشید که قطعا دارید مستحضرمی باشید که این فرایند باعث می شود که عملا روغن قابلیت روانکاری و خود را برای محافظت از قطعاتی که روی یکدیگر با فاصله میکرونی قرار دارند به درستی قادر به روانکاری نیست و در نهایت قطعات محرک و متحرک با هم برخورد داشته و در نتیجه این موضوع باعث می شود که خسارت زیادی برای موتور و تجهیراتی که از این روغن استفاده می کند ایجاد و تحمیل گردد.
بنابراین قابلیت محصول یا ادتیو افزودنی کاهش نقطه ریزش در نهایت به جلوگیری از تاثیر دما بر گرانروی روغن خواهد بود که حتی در شرایط جوی منفی نیز روغن حداقل عملکرد مطلوب برای روانکاری قطعات و تجهیزات را به دسترسی داشته و در مسیر حرکت تولسط پمپ های هیدرولیک بدین شکل محدودیت و مشکلی  ایجاد نمی شود.

 
[جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید. ].
تولیدی بازرگانی نیکان اویلز  
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

Automatic gear oil additive, the best hitec 3339 additive

افزودنی روغن دنده اتوماتیک hitec 3339 بهترین ادتیو

افزودنی روغن دنده اتوماتیک که شامل ادتیو های مختلفی می باشد و بهترین ادتیو hitec …

نیکان اویلز