روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / روغن تصفیه / صادرات روغن پایه sn500 فلکسی افر ویژه | قیمت روغن پایه سپاهان ایرانول نفت پارس

صادرات روغن پایه sn500 فلکسی افر ویژه | قیمت روغن پایه سپاهان ایرانول نفت پارس

صادرات روغن پایه sn500 ،sn150 ،sn350 فلش بالای ۱۸۰ با رنگ ۲ با بسته بندی فلکسی کانیتین یا بشکه تحویل fob یا درب کارخانه می شود. تولید کنندگان روغن پایه در ایران و قیمت روغن پایه sn500 در بورس و آنالیز روغن پایه ایرانول،  نفت پارس و سپاهان قابل تامین تناژ است.
لینک مشاهده شرکت های تصفیه روغن بازیافتی و محصولات این شرکت ها http://101service.ir

صادرات روغن پایه sn500 فلکسی افر ویژه

صادرات روغن پایه sn500 فلکسی افر ویژه

صادرات انواع روانکار توسط چه شرکت هایی انجام می شود؟ زیرا فرایند صادرات انواع مشتقات نفتی و صادرات محصولات روانکار با شرایط خاصی انجام می گردد بدین صورت که می بایستی بسته بندی های تعریف استفاده شود مثلا برای صادارت روغن پایه بسته بندی فلکسی کانتین و بشکه کانیتن تعریف شده است.
در نهایت انجام فرایند ۳۰۰۰ تنی صادرات مستلزم پیش نیازهایی می باشد که می بایستی با مشتری هماهنگی لازم انجام شود زیرا معمولا تمایل مشتری و خریدار خارجی روغن پایه دریافت محصول بصورت cfr یا تحویل در بندر مقصد است .

قیمت روغن پایه در بورس 

قیمت روغن پایه در بورس 

صادرات روغن پایه از اهمیت ویژه ای برخوردار است بنابراین مشخص شدن این محصول ارزشمند صادراتی به لحاظ قیمت اهمیت فوق العاده زیادی دارد. اعلام قیمت در بورس باعث می شود که فروشندگان و خریداران روغن پایه ازتغییرات اخرین قیمت ها مطلع بوده و اخرین وضعیت را بتوانند دنبال نمایند.


سازمان بورس بر اساس عرضه و تقاضا قیمت مشص می نماید و این موضوع باعث می شود که قیمت روغن پایه ویرجین رقابتی و با تغییر نرخ های قیمتی داخل و کشور روغن پایه همسو باشد.

بزرگترین تولید کنندگان روغن پایه در ایران

تولید کنندگان روغن پایه  , لیست کارخانه های تصفیه روغن فقط در کشورهایی که درستی به منابع بزرگ نفتی دارند وجود دارد این موضوع با پالایشگاه نفت خام آغاز می شود و انواع روغن و مشتقات نفتی طی این فرایند پالیش و تصفیه می شود . روغن پایه ویرجین محصولی است که می توان انواع روغن های صنعتی و خودرویی را با آن تولید نمود.

صادرات روغن پایه ویرجین sn500 هند

صادرات روغن پایه ویرجین sn500 هند

صادرات روغن پایه از ایران کارخانه تصفیه روغن به مقصد های مختلفی در دنیا انجام می شود .از کشورهای مهم که تناژ زیادی از ایران انواع روغن پایه ویرجین و روغن پایه ریسایکل یا تصفیه دوم خرید می کند کشور بزرگ هند است البته مقصد های صادراتی دیگری نیز این محصول دارد نظیر ترکیه ، میانمار ، و کشورهای افریقایی می باشد.
بیشتر تجار این کشورها که در زمینه خرید انواع روغن موتور فعالیت دارند محصول خود را با بسته بندی فلکسی دریافت می نماید ظرفیت هر فلکسی حدود ۲۰ تن روغن است و داخل کانیتن قرار داده می شود و روغن داخل ان ریخته می شود.

 
[جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید. ].
تولیدی بازرگانی نیکان اویلز  
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

قیمت وایت اویل فلش 180

فروش روغن تصفیه روش تقطیری ۲۰۰ تن | تصفیه روغن بلندینگ خلاء

فروش روغن تصفیه روش تقطیری از کارخانه تصفیه روغن روش تقطیری در خلاء و بلندینگ با امکان تحویل روغن تصفیه 2 بر اساس آنالیز درخواستی و فلش پونت 200 یا ویسکوزینه 4 در 100 درجه سانتیگراد یا حتی پورپونت (-) منفی قابل تامین از سامانه بازیافت روغن سوخته و فروشندگان روغن تصفیه دوم تقطیری با قیمت فروش درب کارخانه قابل تحویل است.

نیکان اویلز