روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / گریس نسوز / قیمت گریس نسوز کامیون پایه لیتیوم ۱۹۰ درجه skf

قیمت گریس نسوز کامیون پایه لیتیوم ۱۹۰ درجه skf

قیمت گریس نسوز کامیون و انواع گریس نسوز درجه ۱ گریس نسوز پایه لیتیوم و skf دمای ۱۹۰ درجه برای بلبرینگ چرخ تریلی و کامیون و کامیونت.

خرید گریس نسوز کامیون کامیونت یا تریلی تا  ۴۰۰ درجه تهران  از لینک اعلام شده نیز قابل انجام است همچنین می توانید جهت مشاوره با ما تماس بگیرید.

قیمت گریس نسوز کامیون

قیمت گریس نسوز کامیون

قیمت گریس نسوز کامیون برای انواع ماشین های باری سنگین که انواع کامیونت ها یا کامیون ها و تریلی های می باشد می بایستی از گریس پایه لیتیوم که گریس درجه ۱ می باشد بدین منظور استفاده شود. قابلیت گریس برای بلبرینگ و کامیون های سنگین بدین صورت می باشد که می بایستی گریس بتواند سریعا شروع به پوشاندن سطح قطعه نماید و همه موضوع باعث می شود که لغزش برینگ ها راحتر انجام شود و در نهایت به دلیل روان بودن در حرکت اصطکاک کمتری ایجاد و حرارت ایجاد شده در محیط بلبرینگ به حداقل ممکن می رسد.
فرایند کاری خودروهای سنگین که عموما جابجایی بار را انجام می دهند موجب می شود بلبرینگ و گریس نسوز استفاده شده برای انواع کامیون ها و ماشین های سنگین طی زمان بیشتری می بایستی قابلیت روانکاری را داشته باشد از این رو به دلیل اینکه گریس پایه لیتیوم قابلیت و خاصیت ماندگاری بیشتری دارد برای مدت بیشتر داوم دارد و از بلبرینگ و ایجاد اصطکاک محافظ می نماید.

قیمت گریس پایه لیتیوم تریلی

قیمت گریس پایه لیتیوم تریلی

تریلی ها نقش بسیار تعیین کننده ای در اقتصاد هر کشوری دارند و ایران نیز به دلیل به ترانزیت کالا در مقادیر بسیار زیاد استفاده از انواع تریلی بدین منظور امری است که ارزش افزوده خوبی را برای صاحبان این مشاغل دارد بنابراین تعمیر و نگهداری این کشنده پر قدرت و ارزشمند از جهات مختلفی مورد توجه می باشد .
استفاده از انواع گریس نسوز درجه ۱ و مرغوب برای این خودروها و برای بلبرینگ چرخ های این خودروها نیازمند گریسی می باشد که قابلیت و خاصیت ماندگاری و برای مدت طولانی دوام داشته باشد و این موضوع با استفاده از گریس نسوز لیتیوم که این مزیت و را دارد قابل دسترس می باشد و هزینه های تعمیر نگهداری بلبرینگ چرخ های و قطعات متحرک را کاهش می دهد.

قیمت گریس skf کامیون

قیمت گریس skf کامیون

قیمت گریس نسوز کامیون و گریس نسوز skf از برندهای مطرح در حوزه تولید انواع گریس و بلبرینگ می باشد این محصول تولید کشور سوئد بوده و یکی از کشورهای تولید کننده گریس می باشد که بصورت تخصصی انواع مختلفی از گریس نسوز را برای محیط های مختلف و شرایط کاری کاملا مختلف تولید و عرضه می نماید.
قیمت گریس نسوز skf با توجه به نوع استفاده از این محصول برای محیط های مختلف کاملا مختلف و متفاوت است بر این اساس  طول عمر گریس skf بسیار مناسب است البته قیمت این محصول نیز به نسبت سایر انواع گریس های تولیدی درجه ۱ ایرانی نیز گران تر می باشد و از مزیت های دیگر گریس skf به ویسکوزیته مناسب این محصول همچنین طول عمر بالا و پایداری دما و عملکرد مناسب و عالی در فشار بالا می توان اشاره داشت.

 
[جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید. ].
تولیدی بازرگانی نیکان اویلز  
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

The price of Grace Behran Yaqut ep2 Behran Lal

قیمت گریس بهران یاقوت ep2 بهران لعل

قیمت گریس بهران و فروش گریس نسوز بهران یاقوت ep2 و انواع گریس بهران شامل …

نیکان اویلز