روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / گریس / قیمت گریس بهران یاقوت ep2 بهران لعل

قیمت گریس بهران یاقوت ep2 بهران لعل

قیمت گریس بهران و فروش گریس نسوز بهران یاقوت ep2 و انواع گریس بهران شامل عقیق ، زمرد ، یاقوت ۲و ۳ ، لعل ۲ و ۳ ، کهربا.

قیمت انواع گریس معمولی و نسوز و همچنین گریس نسوز ۴۰۰ درجه کوره که در بین محصولات بهران نیز نیست را می توانید از نیکان اویلز که مرجع گریس تخصصی می باشد مشاوره و خرید نمایید.

قیمت گریس بهران

قیمت گریس بهران

شرکت نفت بهران در سال ۱۳۴۷ بمنظور تولید انواع روانکاری و گریس معمولی و نسوز در تهران راه اندازی شد ظرفیت تولید این پالایشگاه ۳۰۰۰۰ تن برای شروع بود که طی سالهای گذشته انواع مختلفی از محصولات مختلف به سبد تولید این شرکت اضافه شد که البته در حال حاضر نیز انواع روغن های صنعتی و موتوری و روغن های صنعتی برای مصارف مختلف تولید و عرضه می شود.
قیمت گریس بهران به دلیل تولید ۹۰% ترکیب مواد اولیه این محصولات در پالایشگاه بهران که روغن پایه است باعث تولید گریسی با کیفیت برای عرضه در بازار فروش انواع گریس می باشد که البته گریس تولید شده بهران در دو مدل گریس نسوز و گریس معمولی خلاصه شده و ممکن است در اینده نزدیک انواع گریس برای مصارف مختلف و دمای متفاوت توسط این شرکت تولید شود.

فروش گریس نسوز بهران یاقوت ep2

فروش گریس نسوز بهران یاقوت ep2

فروش گریس بهران و انواع گریس نسوز بهران کهربا ۱-۲-۳ با پایه گریس صابون کمپلکس کلسیم با نقطه قطره ای شدن حدود ۲۳۰ تا ۲۶۰ درجه و با رنگ قهوه ای قابل استفاده می باشد همچنین گریس بهران زمرد گریس نسوز با پایه صابون کمپلکس کلسیم با نقطه قطره ای شدن ۲۳۰ تا ۲۶۰ درجه و البته را رنگ قهوه ای و قابلیت نفوذ پذیری ۲۲۰ درجه تا ۳۴۰ درجه قابل تحویل می باشد.
همچنین گریس نسوز بهران آبنوس ۱-۴ با پایه صابون سدیم با نقطه قطره شدن ۱۶۰ درجه و رنگ طوسی پر رنگ با قابلیت نفوذ پذیری ۱۷۵ تا ۳۴۰ درجه در شرکت بهران تولید می شود.
می توان گفت که یکی از پر مصرف ترین انواع گریس نسوز در شرکت بهران گریس نسوز بهران یاقوت ۱ – ۲ است که با پایه صابون لیتیم تولید شده و قابلیت نفوذ پذیری ۱۸۵ تا ۲۰۰ را دارد که رنگ این گریس نسوز نیز قهوه ای است.

فروش گریس لعل بشکه ۱۸۵ کیلویی

فروش گریس لعل بشکه 185 کیلویی

قیمت گریس بهران در انواع  گریس لعل گریس با پایه صابون کلسیم با قابلیت نقطه قطره ای شدن ۹۵ درجه که البته معولا رنگ گریس معمولی زرد رنگ دارد و قابلیت نفوذ پذیری ۲۱۰ تا ۳۴۰ درجه را دارد.
این گریس بصورت معمول برای مصارف عمومی استفاده می شود مشابه انواع گریس کلسیم که قابلیت تحمل دمای در نهایت حدود ۸۰ درجه را دارد و عنوان گریس معمولی برای شاسی خودروها و یا گریس کاری مستمر اتصالاتی که دمای معمولی عملکرد دارد مصرف می شود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
[جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید. ].
تولیدی بازرگانی نیکان اویلز  
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

Sale of all kinds of fireproof grease of 1 kg, first class

فروش انواع گریس نسوز ۱ کیلویی درجه یک

  فروش انواع گریس نسوز ۱ کیلویی از بهترین تولید کنندگان گریس نسوز درجه یک …

نیکان اویلز