روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / قیر / قیمت قیر ۶۰/۷۰ در بورس | استعلام قیمت قیر از بورس

قیمت قیر ۶۰/۷۰ در بورس | استعلام قیمت قیر از بورس

قیمت قیر ۶۰/۷۰ در بورس و استعلام قیمت قیر در لیست قیمت قیر و قیمت هر تن قیر امروز با قیمت قیر درب کارخانه با جامبوبگ و بشکه ۱۹۲  کیلویی تحوی می شود.
امکان خرید قیر از درب کارخانه با بسته بندی مورد نظر کیسه جامبو ۱ تنی و یا بشکه فلزی ۱۹۲ کیلویی و یا حتی تحویل قیر مایع در تانکر شرایطی است که برای خریدار بسیار جذاب است و مورد توافق برای تحویل قیر در بندر بصورت fob نیز می باشد.

قیمت قیر ۶۰/۷۰ در لیست قیمت انواع قیر

قیمت قیر 60/70 در لیست قیمت انواع قیر

مستحضر می باشید شرایط متفاوتی در لیست قیمت های اعلام شده انواع قیر در دنیا وجود دارد که این تفاوت در آنالیز و قیمت می تواند فقط یک نتیجه را برای مشتری بهمراه داشته باشد و ان نیز به کیفیت محصول مرتبط می باشد بنابراین برای تولید قیر و برای صادرات انواع قیر جدا از مهم بودن شرایط قیمت کیفیت جایگاه ویژه خود را دارد.

قیمت قیر ۶۰/۷۰ در کشورهای مختلف حتی با داشتن آنالیز های یکسان شرایط کاملا متغییر در قیمت دارد و این دیگر غیر ممکن است که ارتباط با کیفت قیر تولید شده باشد ضمن اینکه اگر تحویل قیر به شما درب کارخانه تولید انواع قیر امولسیون باشد باز هم این شرایط تعیین کننده خواهد بود و می توان گفت عمده دلیل این موضوع به هزینه های تولید متفاوت در کشورهای مختلف است.

موضوع مهم ولی به به حالت عجیبی کاملا شفاف است زیرا دسترسی همه کارخانه های تولید به مواد اولیه یا وکیوم باتوم شرایط کاملا مشخصی را ندارد و این یکی از عوامل اثر گذار است و حالت دوم به تناژ تولیدی این شرکت ها بر می گردد که قطعا مطلع هستید افزایش تناژ باعث کاهش هزینه های تولید خواهد شد و درنهایت امر قیمت قیر ۶۰/۷۰ یا قیر ۸۵/۱۰۰ تحت تاثیر می باشد.

فروش هر تن قیر امروز در بورس

فروش هر تن قیر امروز در بورس

یکی از بهترین مسیر ها و روشهایی که بتوان بهترین مکانیزم را برای تعیین قیمت یک محصول فراهم نمود تا شرایط برای کشف قیمت منصافه فراهم  شود و منافع و مزایای مشتری تضمین گردد روش عرضه محصولات در بورس کالا و برای قیر معدنی صادراتی که عرضه در بورس فراورده های نفتی خواهد بود اهمیت این موضع در نهایت به ثبات در بازار عرضه و تقاضا و درنهای به سود تولید خواهد بود.

بهترین قیمت قیر درب کارخانه 

بهترین قیمت قیر درب کارخانه 

تاجران موفق درحوزه قیر روشهای مختلفی را برای عرضه و فروش انواع محصولات خصوصا قیر نفتی برای خرید تناژ ۵۰۰۰ تنی قیر با بهترین کیفیت شناخت دارند که بهترین و ساده ترین این کار خرید محصول یا استعلام قیمت قیر ۶۰/۷۰ از درب کارخانه و خرید می باشد . اهمیت این موضع را می توان به بهترین و روش کاهش هزینه در خرید دانست البته استفاده از روشهای اصلاح بسته بندی با سرچ در گوگل و تغییر مسیر با بهبود بسته بندی نیز تاثیر  گذار می باشد.
بهترین قیمت عرضه انواع قیر در بورس در لینک روبرو نیز قابل دسترس می باشد .http://servicenice.ir

 
[جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید. ].
تولیدی بازرگانی نیکان اویلز  
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

Exporter of 100,000 ton jumbo bitumen lc cif

صادر کننده قیر جامبو ۱۰۰۰۰۰ تنی lc cif | بزرگترین تولید کننده قیر در خاورمیانه

صادر کننده قیر ۶۰ ۷۰ و سایر گرید ها با بسته بندی جامبو، بشکه ، …

نیکان اویلز