روغن موتور روغن تصفیه
خانه / روغن موتور / لیست شرکتهای تولید کننده روغن موتور | ارائه دهنده برتر انواع روغن مصرفی خودرو

لیست شرکتهای تولید کننده روغن موتور | ارائه دهنده برتر انواع روغن مصرفی خودرو

لیست شرکتهای تولید کننده روغن موتور و شرکت روغن موتور لوبرینو و شرکت روغن موتور ایران و تولید کننده روغن هیدرولیک و انجمن تولید کنندگان روغن موتور و تولید کنندگان گریس و تولید روغن صنعتی و بهترین برند روغن موتور با قیمت درب کارخانه عرضه می گردد.
برای خرید همچنین را می توان به راحتی و با مراجعه به سایت های گوناگون اینترنتی به دست آورد. در کشورمان، کارخانجات گوناگونی وجود دارند که ارائه دهنده بهترین روغن موتورها می باشند. این کارخانه ها در کنار این که نیاز بازار داخلی را رفع می نمایند، محصول شان را به خارج از کشور نیز ارسال می دارند. برخی از آنان ارائه دهنده برتر انواع روغن مصرفی خودرو هستند که محصولات شان را می شود با مراجعه به فروشگاه های حضوری و غیر حضوری به دست آورد و مورد استفاده قرار داد. 

مشاهده سبد محصولات و امکان سفارش دهی و تحویل روغن درب شرکت بهران در لینک روبرو فراهم می باشد.http://autocarservice.ir/

لیست شرکتهای تولید کننده روغن موتور | ارائه دهنده برتر انواع روغن مصرفی خودرو

قیمت روز انواع روغن موتور ایرانی در بازار

قیمت روز انواع روغن موتور ایرانی در بازاراز قیمت روز انواع روغن موتور ایران در بازار را با مراجعه به فروشگاه های گوناگونی می توان مطلع شد. این نوع از محصول را شرکت های مختلفی هستند که تولید می نمایند به همین دلیل، نرخ های شان متفاوت می باشد. فروش روغن موتور به صورت عمده نیز، نرخ پایین تری نسبت به خرید روغن موتور به صورت جزئی دارد. 

لیست شرکتهای تولید کننده روغن موتور و مشتریان می توانند با سر زدن به مراکز مختلفی، تازه ترین لیست قیمت روغن موتور ایرانی را تهیه کرده و در صورت نیاز، اقدام به خریداری آن نمایند. در همین حال باید گفت که قیمت روغن موتورهای ساخته شده در کشورمان، پایین تر از روغن موتور خارجی می باشد. این مسئله بر می گردد به نوسانات ارزی که در این اواخر محصول را گران تر کرده است. 

در هر صورت، عوامل موثر گوناگونی وجود دارد که باعث می گردد شرکت های تولید کننده به گونه متفاوتی قیمت ها را اعلام نمایند. از این جمله می شود لیست شرکتهای تولید کننده روغن موتور به این اشاره کرد: کیفیت روغن موتور، نوع مواد اولیه ای که محصول از آن ساخته می شود، برند تولید کننده، نوع عرضه و تقاضا و بسته بندی روغن موتورها. 

با همه این ها، خریداران می توانند با مراجعه فروشگاه های آنلاین، خرید اینترنتی روغن موتور را با قیمت های مناسبی انجام دهند. در این سایت ها، قیمت ها درج می گردد. 

بهترین شرکت‌های تولید کننده روغن موتور در کشور

بهترین شرکت‌های تولید کننده روغن موتور در کشوربهترین شرکت های تولید کننده روغن موتور در کشور، محصولی را روانه بازار می نمایند که از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه است و در پهلوی آن، از کیفیت مناسبی هم برخوردار می باشند. لیست شرکتهای تولید کننده روغن موتور برای این که راهنمای خرید روغن موتور مرغوب را به دست آورید، بهتر است که با اهل فن در این زمینه مشورت کنید. آنان شما را به خوبی راهنمایی می نمایند. 

در کنار این باید گفت که شرکت های برتر، روغن موتور پراید و سایر مدل های ماشین دیگر را در ایران تولید کرده و برای مصرف کنندگان عرضه می دارند. 

لیست شرکتهای تولید کننده روغن موتور این شرکت ها در بسته بندی های گوناگون و یا به صورت فله ای، کالای خود را به فروش می رسانند. شما می توانید با مراجعه به فروشگاه های مختلفی که در سطح شهر وجود دارد، روغن موتور ارزان؛ ولی با کیفیت را که این شرکت های معتبر تولید کرده اند، تهیه کنید. لیست شرکتهای تولید کننده روغن موتور اغلب کارخانه جات، از طریق نمایندگی ها و سایت های خود، روغن را می فروشند. 

اگر به دنبال خرید روغن موتور درجه یک می باشید، بهتر است که به نمایندگی شرکت های با نام و نشان سر بزنید. به این ترتیب خواهید توانست که محصولی با کیفیت و در همین حال ارزان قیمت را به دست آورید. برندهای برتر روغن موتور، کالای خود را به همه نقاط کشور برای فروش، ارسال می دارند. 

نکات مهم در انتخاب روغن موتور لیست شرکتهای تولید کننده روغن موتور

نکات مهم در انتخاب روغن موتوردر انتخاب روغن موتور، باید برخی از نکات را مورد توجه قرار داد. اول این که باید بدانید خودروی تان به چه مدل و برند از روغن نیاز دارد. همان گونه که گفته شد، هر کدام از خودروها، روغن موتورهای مخصوص خود را نیاز دارند. لیست شرکتهای تولید کننده روغن موتور همچنین به دلیل گوناگون بودن این نوع از روغن، باید گفت که در خرید آن بایستی دقت نمود. 

زیرا در بازار روغن موتور دیزلی و بنزینی وجود دارد و برای این که آن ها را با هم دیگر استفاده نکرد، به این نکته باید توجه کرد. همچنین به موقع تعویض روغن هم بایستی اشاره نمود. حتماً زمان دقیق تعویض روغن را جایی به یاد داشته باشید که به موقع این کار را انجام دهید. عموماً سالی یک بار می گویند که برای این کار کافی می باشد. 

در هر حال، به این نکته باید اشاره کرد که روغن موتور باکیفیت را خریدارید کنید. این گونه دیگر موتور خودروی تان دچار مشکل نمی شود در سوی دیگر، عمرش هم طولانی می گردد. لیست شرکتهای تولید کننده روغن موتور و روغن موتور اصل را شرکت های معتبر تولید می کنند و در اختیار مشتریان خود قرار می دهند. نوع خارجی با کیفیت این کالا نیز در بازار وجود دارد. 

در کل، این روغن های کاربردی در خودرو، باید به درستی انتخاب شوند تا ماشین بتواند به راحتی به کار خود دنبال دهد. روغن موتور به مثابه خون در رگ عمل می کند. 

تفاوت روغن موتورهای بنزینی و دیزلی

تفاوت روغن موتورهای بنزینی و دیزلیروغن موتورهای بنزینی و دیزلی تفاوت های زیادی با هم دیگر دارند. این گونه از محصولات، را اول از این که شرکت های گوناگونی تولید می نمایند. لیست شرکتهای تولید کننده روغن موتور هر کدام از کارخانجات، کالای خود را در کیفیت های مختلفی ساخته و روانه بازار می نمایند. پس آنان از لحاظ برند و شرکت سازنده با هم دیگر فرق دارند. 

از طرفی، شرکت های تولیدی به صورت بسته بندی هایی که هر کدام شان دارای حجم مشخصی هستند، محصول شان را به بازار عرضه می دارند. لیست شرکتهای تولید کننده روغن موتور این گونه می شود گفت که این نوع از روغن ها از لحاظ بسته بندی هم متفاوت می باشند. مسئله دیگر این است که در ساخت روغن ها هم مواد افزودنی گوناگونی استفاده می شود. 

به این معنی که در ساخت روغن های موتور دیزلی، از مواد افزودنی بیشتری استفاده می کنند که چنین مسئله ای در روغن موتور بنزینی کمتر مشاهده می شود. 

از سوی دیگر، نوع گرانروی و یا ویسکوزیته است که در نوع دیزلی بیشتر از بنزینی می باشد. لیست شرکتهای تولید کننده روغن موتور در هر صورت باید گفت که این دو نوع از روغن، با هم دیگر فرق های اساسی ای دارند و در هنگام مصرف باید دقت شود که از آن ها به گونه درستی استفاده کرد؛ یعنی نوع دیزلی را برای ماشین های گازوئیلی و نوع بنزینی را برای ماشین های بزنینی کار گرفت. 

عمده فروشی انواع روغن موتور لیست شرکتهای تولید کننده روغن موتور

عمده فروشی انواع روغن موتورعمده فروشی انواع روغن موتور، شرکت های سازنده و وارد کننده می باشند. این شرکت ها با استفاده از شعبی که در اقصی نقاط کشورمان ایجاد کرده اند، محصولات خود را عرضه می دارند. لیست شرکتهای تولید کننده روغن موتور آن ها همچنین سایت هایی را نیز در این خصوص راه اندازی نموده اند. این گونه نیز روغن موتور را به صورت کلی به فروش می رسانند. 

اما این گونه از روغن، دارای انواع مختلفی می باشد که در کل به سه دسته اصلی تقسیم بندی می شوند. آن ها عبارتند از: 

 1. روغن موتور مینرال: از روغن پایه نفتی تولید می شوند و در بازار امروزی زیادی مورد استفاده قرار می گیرند. 
 2. روغن موتور استتیک: یکی از بهتری محصولات است. از مواد نفتی تولید نمی گردد. 
 3. روغن موتور نیمه استتیک: از لحاظ کیفیتی بالاتر از مینرال و پایین تر از نوع استتیک می باشد. 

برندهای مختلف روغن موتور در بازار

برندهای مختلف روغن موتور در بازاربرندهای مختلف روغن موتور در بازار وجود دارد. تنوع در این زمینه تا اندازه ای می باشد که گاهی مشتریان تازه کار، دچار سردرگمی می شوند. اما با مرور زمان می توان با همه برندها به خوبی آشنا شد و دانست که کدام یک را برای چه ماشینی بایستی استفاده کرد. لیست شرکتهای تولید کننده روغن موتور در هر صورت، برندهای معتبری را می توان در بازار مشاهده کرد. 

شما در هر جایی از ایران که ساکن هستید، می توانید به آسانی به بازارهای خرید و فروش لوازم یدکی ماشین مراجعه کنید.لیست شرکتهای تولید کننده روغن موتور در این بازارها، روغن موتورها را می شود به راحتی پیدا کرد. برندهای های خارجی و داخلی از جانب فروشندگان عرضه می شود که هر کدام شان دارای کیفیت ها و قیمت های متفاوتی هستند. 

لیست شرکتهای تولید کننده روغن موتور در کنار این، عمده فروشی روغن موتور هم در این بازارها فعالیت می کند. این عمده فروشی ها برندهای گوناگونی را عرضه می کنند. با همه این ها، برندهای مختلف روغن موتور، هر کدام شان در بسته بندی های متفاوتی ارائه می شوند. این برندها، ارائه کننده بهترین محصول هستند. 

آنان حتی در بازار، نمایندگی هایی دارند که محصولات شان را به صورت تضمینی در دسترس خریداران می گذارند. 

بازار خرید و فروش روغن موتورهای ایرانی و خارجی

بازار خرید و فروش روغن موتورهای ایرانی و خارجیلیست شرکتهای تولید کننده روغن موتور از بازار خرید و فروش روغن موتورهای ایرانی  و خارجی، می شود تولیدات شرکت های معتبر را به سادگی پیدا کرد. در این بازار، انواع مختلفی از این کالا به فروش گذاشته می شود. شما حتی می توانید به صورت کلی هم محصول را تهیه کنید. 

همان طور که گفته شد، تولید کننده برتر روغن موتور سعی می کند تا محصول خود را به همه بازارهای کشور ارائه کند. لیست شرکتهای تولید کننده روغن موتور این گونه خواهد توانست که فروش بیشتری داشته باشد. از سوی دیگر، به دلیل وجود وسایل نقلیه گوناگون در کشورمان، بازار این نوع از روغن، گرم و پر رونق می باشد. 

شرکت های تولید کننده نیز محصولات خود را به خارج از کشور هم ارسال می کنند که این نشان دهنده بازار پر سود روغن موتور می باشد. 

ارائه دهنده برتر انواع روغن مصرفی خودرو

ارائه دهنده برتر انواع روغن مصرفی خودروارائه دهنده برتر انواع روغن مصرفی خودرو، کارخانه جات، شرکت های بازرگانی، نمایندگی ها و مراکز خرید آنلاین و حضوری می باشند. 

شما در هر جایی از کشور می توانید فروشندگانی را پیدا کنید که به گونه عمده و جزئی، بهترین روغن موتور را عرضه می نمایند. لیست شرکتهای تولید کننده روغن موتور آنان سعی می کنند تا از بهترین مواد اولیه روغن موتور را ساخته و به فروش رسانند. 

در همین حال، برخی از این ارائه دهندگان در سایت های اینترنتی، فعالیت گسترده تری دارند. آن ها از این طریق به آسانی محصول را در دسترس مشتریان خود قرار می دهند و در همین حال با قیمت های خوبی هم محصول را به فروش می گذارند. 

وضعیت صادرات روغن موتور لیست شرکتهای تولید کننده روغن موتور

وضعیت صادرات روغن موتورروغن موتور را شرکت های تولید کننده به خارج از کشور صادر می کنند. اغلب، صادرات به کشورهای همسایه صورت می گیرد. 

لیست شرکتهای تولید کننده روغن موتور هر چند کشورمان با تحریم های گوناگونی مواجه است؛ اما باز هم گروه های تجاری مختلفی، محصولات نفتی از جمله روغن موتور را به مناطق متفاوتی از جهان، ارسال می کنند. اغلب، به کشورهای مانند: 

 • هندوستان 
 • چین 
 • روسیه 
 • پاکستان
 • افغانستان 
 • و غیره 

روغن موتورهای ساخته شده در ایران، صادر می شود. در این حوزه، محدودیت های زیادی وجود دارد؛ ولی دیده می شود که صادرات به صورت پراکنده انجام می شود. 

فروشگاه مجازی معتبر عرضه روغن موتور اصل

فروشگاه مجازی معتبر عرضه روغن موتور اصلفروشگاه مجازی معتبر عرضه روغن موتور اصل، دارای اعتبار بالایی می باشد و در عین حال، از شهرت و نام و آوازه ای زیادی برخوردار است. 

با مراجعه به اینترنت و با جستجوی کوتاه مدتی، می شود سایت های معتبر را پیدا کرد. این سایت ها، محصولی را که ارائه می دهند، به صورت تضمینی می باشد. لیست شرکتهای تولید کننده روغن موتور را حتی برخی از آن ها در صورت با کیفیت نبودن روغن موتور، آن را پس می گیرند. 

به این ترتیب، خریدار با خیالی آسوده به این فروشگاه ها سر می زند و اقدام به خرید روغن موتورهای ایرانی و خارجی می نماید. 

لیست تولیدی های روغن موتور در فروشگاه های زیادی در اینترنت وجود دارند که بهترین نوع کالا را عرضه می دارند. آنان با قیمت های خوبی اقدام به فروش محصول خود می کنند که همین امر باعث گردیده روز به روز به شمار خریداران آنلاین افزوده شود. 

زمان مناسب برای تعویض روغن موتور

زمان مناسب برای تعویض روغن موتوربرای تعویض روغن موتور، باید نکات گوناگونی را در نظر داشت. نمی توان به صورت دقیق گفت که چه زمانی حتماً باید روغن را تعویض کرد. لیست شرکتهای تولید کننده روغن موتور اما برخی از خودروها هر ۵۰۰۰ کیلومتر و برخی دیگر ۱۲۰۰۰ کیلومتر نیاز به تعویض روغن دارند. 

در این خصوص باید موارد گوناگونی را هم در نظر گرفت که عبارتند از: 

 • کیفیت روغن موتور 
 • گرمسیر و یا سرد سیر بودن محیط رانندگی 
 • رانندگی در جاده های شلوغ یا کم رفت و آمد 
 • شرایط عملکرد موتور 
 • و … 

راهنمای خرید روغن موتور باکیفیت

راهنمای خرید روغن موتور باکیفیتاگر قصد خرید روغن موتور باکیفیت را دارید، باید به فروشگاه هایی سر بزنید که معتبر هستند و روغن موتورهای برندهای معروف را عرضه می کنند. 

از این دست فروشندگان در کشورمان کم نیستند و شما در هر شهری که ساکن آن می باشید، می توانید این عرضه کنندگان را پیدا کرده و به صورت کلی و جزئی، محصول را از آنان خریداری کنید. 

لیست کارخانه های روغن موتور در کنار این، هنگام خرید باید توجه داشته باشید که نوع اصل روغن موتور، نه دارای لک های سیاه می باشد و نه هم این که بوی خاصی دارد. لیست شرکتهای تولید کننده روغن موتور هم چنین باید گفت، روغن های با کیفیت دارای نشان استاندارد و آرم شرکت تولیدی می باشند. 

از سویی، ظرف روغن هم نو است و دارای زدگی و یا کهنه نمی باشد. با همه این ها، باید این موارد را در زمان خرید روغن موتور اصل، در نظر داشته باشید. 

 
[جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید. ].
تولیدی بازرگانی نیکان اویلز  
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

ظرفیت خالی کارخانه روغن موتور فینیش 50

ظرفیت خالی کارخانه روغن موتور فینیش ۵۰

ظرفیت خالی کارخانه روغن موتور فینیش یا نهایی برای روغن موتور بنزینی و روغن موتور …

دیدگاهتان را بنویسید

نیکان اویلز