روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / افزودنی روغن / افزودنی روغن دنده اتوماتیک hitec 3339 بهترین ادتیو

افزودنی روغن دنده اتوماتیک hitec 3339 بهترین ادتیو

افزودنی روغن دنده اتوماتیک که شامل ادتیو های مختلفی می باشد و بهترین ادتیو hitec 3339 پیشنهاد می شود . روغن دنده اتوماتیک از روغن پایه و بسته افزودنی مخصوص تولید می شود.

افزودنی روغن دنده و خرید عمده انواع بسته افزودنی برای روغن های مختلف و ادتیو نقطه ریزش از نیکان اویل قابل دریافت است.

افزودنی روغن دنده اتوماتیک

افزودنی روغن دنده اتوماتیک

افزودنی روغن دنده اتوماتیک با قابلیت های مختلف نظیر کارکرد طولانی برای روغن و همچنین ایجاد تهسیل حرکت یکنواخت در اثر استفاده از روغن استفاده شده برای قطعات مختلف و امکان پایداری در مقابل تنش و قابلیت سیال بودن در دماهای مختلفی و پایداری مناسب در برابر اکسیداسیون است.
بهترین روغن دنده یا روغن واسکازین از لحاظ کیفیت در اصل روغن گیربکسی است که دارای گرانروی کمتری باشد و بر این اساس میزان غلظت خوبی را در هنگام کار در محفظه گیربکس داشته باشد تا بتواند وظیفه جلوگیری از خوردگی و فرسایش چرخ دنده ها را که بزرگترین مزیت این روغن دنده و قابلیت روغن دنده است را در مراحل انجام کار فراهم نماید. با توجه به اینکه در بازار خرید و فروش انواع روانکار مدل های مختلفی از روغن واسکازین یا دنده را مشاهده می کنیم و هر کدام از این محصولات قابلیت و مزیت متفاوتی با توجه به نوع مصرف این محصول دارد.

بهترین ادتیو دنده اتوماتیک

افزودنی روغن دنده اتوماتیک

بهترین مزیتی که ادیتو دنده اتوماتیک می بایستی ایجاد نماید می توان به تحمل دمای بالای روغن  واسکازین اشاره داشت و همچنین  گرانروی کم این محصول مزیت این روغن می باشد و موارد چون مقاوم بودن در برابر ضربه و سایش و همچنین ضد زنگ بودن که باعث می شود تحت شرایط مختلف از ایجاد زنگ زدگی روغن چرخ دنده ها ممانعت گردد.

فروش افزودنی روغن هایتک

فروش افزودنی روغن هایتک

بسته افزودنی روانکار و فروش افزودنی روغن هایتک برای روغن دنده اتوماتیک مشخصه های بارز متفاتی دارد که مثلا عدم ایجاد کف و حباب در این روغن  انواع رونکار مزیتی است که  افزودنی ایجاد می نماید و برای روغن واسکازین وظیفه دیگری که اهمیت بالایی هم دارد تعریف شده است و این موضوع به خنک کاری دنده ها و جلوگیری از ماندگاری زیاد حرارت در بین چرخ دنده ها و قطعات جعبه دنده می باشد و همچنین باعث می شود قطعه و الیاژهای استفاده شده در روغن باعث می شود که از ایجاد رسوبات جلوگیری کند و همچنین وجود قطعه های الومینیومی یا چدنی در گیربکس نیازمند محافظت روغن بمنظور جلوگیری از خوردگی می باشد.

 
[جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید. ].
تولیدی بازرگانی نیکان اویلز  
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

Additive sale of 180 pour point lowering materials

فروش افزودنی کاهش ریزش ۱۸۰ مواد پایین اوردنده نقطه ریزش

فروش افزودنی کاهش نقطه ریزش روغن با بسته بندی بشکه ۱۸۰ کیلویی با مواد پایین …

نیکان اویلز