روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / افزودنی روغن / خرید افزودنی روغن بنزینی t4540 بسته افزودنی روغن موتور

خرید افزودنی روغن بنزینی t4540 بسته افزودنی روغن موتور

خرید افزودنی روغن بنزینی شامل انواع افزودنی  T 4536-4540-4544 افزودنی هایتک ۹۳۲۵G افزودنی اینفینیوم ۵۵۰۰ بسته افزودنی روغن موتور بنزینی .

فروش بسته افزودنی روغن موتور بنزینی و دیزلی و انواع پلیمر و tbn  ppd برای تولید انواع روانکاری بصورت عمده و مستمر قابل انجام م باشد.

خرید افزودنی روغن بنزینی

خرید افزودنی روغن بنزینی

خرید افزودنی های روغن بنزینی یا بسته افزودنی روغن موتور شامل انواع مختلف از مواد اولیه و افزودنی تولید روغن های بنزیین با سطح کیفی های مختلف می شود. بسته افزودنی یا ادتیو برای هر سطح کیفی روغن بنزینی یا روغن دیزلی و البته انواع روغن های هیدرولیک و واسکازین کاملا متفاوت می باشد. در هر دیتا شیت که بر اساس انالیز بسته افزودنی روغن که به خریداران ادتیو ارائه می شود مشخصات کامل محصول بهمراه درصد مورد نیاز برای اضافه شدن روغن به هر تعدادی کاملا تعریف شده و مشخص می باشد که بر این اساس مثلا برای روغن بنزینی با سطح کیفی sn مشخصا از ادتیو مرتبط با همین سطح کیفی می بایستی استفاده شود.

قیمت بسته افزودنی روغن موتور بنزینی

قیمت بسته افزودنی روغن موتور بنزینی

خرید بسته افزودنی روغن موتور بنزینی برای حفاظت از انواع موتورها در  تمامی شرایط متفاوتی که در موتور خودرو ایجاد می شود طراحی شده است و از این رو موادی که به روغن پایه اضافه می شود باعث می شود که شرایط بار فشار و حرارتی که در محیط کاری روغن در محفظه احتراق ایجاد می شود را کنترل می نماید و همین موضع عاملی می باشد که قابلیت روغن پایه بعنوان اصلی ترین ماده اولیه تولید انواع روانکار را افزایش داده قابلیت روغن به جهت کنترل عوامل متغیر در شرایط کاری موتور در دماهای مختلف را فراهم نماید.

بهترین قیمت ادتیو پلیمر روغن بنزینی

بهترین قیمت ادتیو پلیمر روغن بنزینی

بهترین قیمت ادیتو و بسته افزودنی روغن بنزینی بر اساس اثر مستقیمی که این افزودنی بر روغن دارد تعریف می شود که بر این اساس بسته افزودنی باعث می شود که اثرات بجا مانده از اکسیداسیون محفظه احتراق خودرو که بصورت لجن اسیدی هست را با استفاده از مواد پاک کننده خنثی سازی اسید های انجام شود که به همین دلیل می بایستی عدد بازی کل روغن یا tbn در حل معمولی باشد و بیان گر قابلیت روغن در خنثی سازی این اسید های می باشد .
بهترین قیمت بسته افزودنی در نهایت بر اساس بیشتر اثر گذاری بسته افزودنی در حفظ سلامت قطعات موتور از خودروگی و اکسیداسیون و سایش و همچنین دفع ذرات و ناخالصی معلق بعد در اثر خام سوزی موتور و همچنین جلوگیری از کف کردن و در کل افزایش کیفیت روغن پایه به محصولی قابل استفاده بعنوان روغن  موتور بنزینی می باشد.

 

 

 

 
[جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید. ].
تولیدی بازرگانی نیکان اویلز  
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

Automatic gear oil additive, the best hitec 3339 additive

افزودنی روغن دنده اتوماتیک hitec 3339 بهترین ادتیو

افزودنی روغن دنده اتوماتیک که شامل ادتیو های مختلفی می باشد و بهترین ادتیو hitec …

نیکان اویلز