روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / گریس / فروش مواد افزودنی گریس نسوز ۲۲۰ درجه لیتیوم سیلیکون

فروش مواد افزودنی گریس نسوز ۲۲۰ درجه لیتیوم سیلیکون

فروش مواد افزودنی گریس نسوز گریس لیتیوم یا گریس سیلیکون با دمای ۲۲۰ درجه و بیشتر از بهترین افزودنی گریس نسوز وارداتی.
لیست محصولات برای تولید گریس و ماده اولیه را می توانید از لینک زیر  http://servicenice.ir نیز دسترسی داشته باشید.

فروش مواد افزودنی گریس

فروش مواد افزودنی گریس

تامین بدون واسطه انواع افزودنی گریس برای تولید انواع گریس نسوز و گریس معمولی برای دماهای مختلف و استفاده در محیط های متفاوت بصورت مستقیم از وارد کننده انواع این محصول و بصورت مستمر قابل انجام و تحویل می باشد.
گریس های بصورت کلی در بازار با دو دسته تقسیم بندی شده است که شامل انواع گریس نسوز و گریس معمولی می باشد . گریس های معمولی به دلیل قابلیت کار در دمای پایینتر به گریس شاسی نیز معروف است و بصورت کلی مصرف همه گیری برای انواع روانکاری در محیط های مختلف دارد از این رو می توان گفت که پر مصرف ترین گریس موجود در بازار انواع گریس شاسی ارزان است که با کیفیت تقریبا یکسان در بازار خرید و فروش این محصول تولید و عرضه می شود.
ماده اولیه و افزودنی که برای تولید گریس معمولی استفاده می شود بصورت کلی می توان گفت که بخشی زیادی از این ماده اولیه روغن پایه می باشد که این روغن پایه نیز بر اساس نوع استفاده و تولید می توان روغن پایه ویرجین یا ریسایکل استفاده نمود.

تامین مواد اولیه گریس بدون واسطه

تامین مواد اولیه گریس بدون واسطه

عمده محصولات روانکاری شامل انواع روغن گریس که تولید و استفاده می باشد با امکان واردات و استفاده از افزودنی هایی که در بازار خرید و فروش این محصول از کشورهای اسیایی یا اروپایی انجام شده قابل تولید و می باشد و قطعا برای بسیاری از این مواد اولیه امکان جایگزین یا محصولی مشابه که بتوان به عنوان ماده اولیه تولید گریس استفاده نمود وجود ندارد اگر هم هست کیفیت لازم را برای تولید محصولی با کیفیت ندارد.
لیست کارخانه های تولید گریس در ایران را شاید بتوان به روشهای مختلف تهیه کرد همه این کارخانه ها برای تولید این مواد اولیه نیازمند واردات انواع مختلفی از مواد اولیه می باشند که ترجیح داده می شود که با کیفیت و البته با قیمت مناسب بتوان از واردت کننده این مواد و بدون واسطه خریداری انجام شود.
واضح و مبرهن است که برای هر محصولی وارد کننده مطرح و مشخصی وجود دارد که این محصولی به نوعی در انحصار این فرد قرار دارد از این رو خرید این محصول از وارد کننده و بدون واسطه دغدغه اول کارخانه تولید گریس نیست زیرا اولویت این شرکت ها استفاده از مواد اولیه ای می باشد که کیفیت و انالیز مشخصی متناسب با دیتا شیت داشته باشد.

 
[جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید. ].
تولیدی بازرگانی نیکان اویلز  
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

The price of Grace Behran Yaqut ep2 Behran Lal

قیمت گریس بهران یاقوت ep2 بهران لعل

قیمت گریس بهران و فروش گریس نسوز بهران یاقوت ep2 و انواع گریس بهران شامل …

نیکان اویلز