روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / روغن موتور / بهترین روغن موتور ۱۰w40 ایرانی | صادرات روغن موتور ۱۰W40

بهترین روغن موتور ۱۰w40 ایرانی | صادرات روغن موتور ۱۰W40

بهترین روغن موتور ۱۰W40 ایرانی برای صادرات روغن موتور با گرید SN-SJ-SL-SM با ظرف بشکه ۲۰۸ لیتری یا ۴ لیتری قابل تولید با خدمات گمرک است.
بهترین تولید کننده روغن موتور در کشورهای دنیا خود دسترسی به روغن پایه ویرجین و روغن پایه ریسایکل بمنظور تولید انواع روغن موتوری و انواع روغن صنعتی دارند تا با در اختیار داشتن دانش تولید انواع روانکار بهترین کیفیت روغن های صنعتی و موتوری را تولید و با برند سازی حرفه ای بخشی از بازار فروش این محصول را در اختیار بگیرند.

  • بیشتر بخوانید: روغن شترمرغ

بهترین روغن موتور ۱۰w40 ایرانی

بهترین روغن موتور 10w40 ایرانی

شرکتهای بزرگ و فعال در حوزه انواع روغن صنعتی و روانکارهای کاملا مطلع هستند که حجم روغن صادراتی یا تجارت روغن موتوری در دنیا ۴۵۰،۰۰۰،۰۰۰،۰۰۰  میلیارد دلار در سال است که کشورهای مختلفی در این حوزه بسیار جذاب و پرسود فعالیت دارند که شاید برخی از این کشورها اساسا نفت خام نیز ندارند.

تامین کننده گان اصلی انواع روغن و روانکار شرکت های بزرگی هستند که سالهای در تجارت بین الملل فعال بوده اند و انواع روغن موتور بنزینی و یا دیزلی را به کشورها مختلف دنیا با بسته بندی های مختلف تولید و صادر می نمودند که این صادرات روغن شامل انواع گرید های روغن می باشد که شامل کم کیفیت ترین قیمت تابهترین کیفیت روغن است.

بهترین روغن موتور ۱۰W40 که در ایران و سایر پالایشگاه ها و شرکت های بزرگ نفتی تولید می شود شامل انواع گرید های مختلف است که طبق استانداردهای جهانی API تولید می شود و در ایران نیز اداره استاندارد کاملا نظارت بر تولید و محصولات روغنی دارد و حتی ترخیص این محصولات در گمرکات مرزی بر اساس نمونه و آزمایش انجام می شود.

صادرات  روغن موتور ایرانی بشکه

صادرات  روغن موتور ایرانی بشکه

بهترین ظرف صادراتی برای بهترین روغن موتور ۱۰W40 یا انواع روغن موتور صادراتی و انواع روغن صنعتی استفاده از فلکسی کانتین برای مسیرهای بیشتر از ۳۰۰۰ کیلومتر است زیرا صادرات روغن موتور بسیار زیاد تحت  تاثیر مسیر انتقال و حمل نقل است و ضمن اینکه برای مسیرهای جاده ای ترجیحا استفاده از بسته بندی بشکه ۲۰۸ لیتری بیشتر مورد توجه می باشد.
بهترین روغن موتورهای صادراتی ایران در لینک http://101service.ir  قابل مشاهده می باشد.  

بزرگترین صادر کننده روغن موتور ۴ لیتری

بزرگترین صادر کننده روغن موتور 4 لیتری

دنیا می داند کشور ایران به دلیل برخورداری و دسترسی به منابع عظیم نفت و گاز و انرژی توانایی تامین انواع روغن و روانکار برای کشورهای بزرگ را دارد و این موضوع به دلیل دسترسی به آخرین تکنولوژی های تولید و پالایش نفت خام شرایط را برای امکان تولید انواع روغن فراهم نموده است که بسیار حائز اهمیت است و می توان به بزرگترین صادر کننده انواع روغن گیربکس و موتور و بهترین روغن موتور ۱۰W40 تبدیل شود.

  • بیشتر بخوانید: روغن سیاه دانه

 

 
[جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید. ].
تولیدی بازرگانی نیکان اویلز  
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

Buy motor oil in bulk 185 kg barrel

خرید روغن موتور فله بشکه ۱۸۵ کیلویی

خرید روغن موتور فله با بسته بندی بشکه ۱۸۵ کیلویی با خرید انواع روغن موتور …

نیکان اویلز