روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / روغن ترمز / قیمت روغن ترمز آبی ۲۵۰ گرمی

قیمت روغن ترمز آبی ۲۵۰ گرمی

قیمت روغن ترمز آبی ۲۵۰ گرمی یا روغن ترمز dot4 با بسته بندی بشکه ۲۳۰ کیلویی با امکان صادرات روغن ترمز آبی استاندارد بصورت عمده.
فروش عمده روغن ترمز برای مصرف در خودروهای مختلف بصورت مستمر قابل تحویل و ارسال می باشد و امکان اعطای نمایندگی فروش این محصول نیز وجود دارد.

قیمت روغن ترمز آبی

قیمت روغن ترمز آبی

روغن ترمز با فرمول مشخص و استاندارد برای استفاده در انواع خودروهای سواری و کامیون مورد استفاده می باشد . روغن ترمز یا مایع ترمز که در بازار خرید و فروش عمده این محصول بصورت روغن ترمز زرد و روغن ترمز آبی شناخته شده است با بسته بندی در قوطی پلاستیکی با مقدار یا حجم ۲۵۰ سی سی قابل بسته بندی در بسته های ۳۵ عدد به صورت واحد برای اکثر تولید های روغن ترمز تعریف شده و استفاده می شود و در بازار خرید عمده روغن ترمز نیز به همین شکل می باشد.
مایع ترمز بصورت فرموله شده و بر اساس مواد اولیه کاملا استاندارد می بایستی تولید شود زیرا این محصول در نهایت با قابلیت و عملکردی که دارد باید بدون هیچ گونه مغایرت و ایرادی تولید شود و حتی کوچکترین تغییر و مغایرت با محصول و الگوهای استانداردی که تعریف شده است داشته باشد باعث می شود که خسارت جبران ناپذیر مالی برای مصرف کنندگان این نوع روغن ترمز حادث شود بنابراین بسیار با اهمیت است که استاندارد های لازم در تولید این محصول رعایت شود.

تولید مایع ترمز بشکه 

تولید مایع ترمز بشکه 

روغن ترمز تولید شده توسط کارخانه های مختلف تولید این محصول شرایط کاملا متفاوتی در بازار خرید و فروش این محصول دارد انواع مختلفی روغن ترمز آبی با برند های مختلف توسط نمایندگی های فروش این محصول و یا توسط لوازم یدکی های فروش این محصولات بصورت مستمر و با برندهای روغن ترمز آبی فومن شیمی و یا روغن ترمز آبی هراز و روغن ترمز سمن شیمی و روغن ترمز آبی نیکان توسط لوازم یدکی این محصولات عرضه می شود و با توجه به نوع برند مقدار استفاده شده از این برند یا به بیانی بهتر هر چه از زمان ورود این برند با بازار خرید و فروش انواع روغن ترمز می گذارد شناسایی این محصولات توسط مصرف کننده نهایی این محصول بیشتر بوده بنابراین می توان گفت که حجم های کاملا متفاوت و بیشتری برای فروش این محصول عرضه و فروخته می شود .
بنابراین تولید کنندگان زیادی انواع مختلفی از این محصول را تولید و عرضه می کنند و فروش این محصول نیز به دلیل نگرش اشتباه در مورد استفاده از روغن ترمز در خودروها که قطعا می بایستی پس از مدتی تعویض شود و مجدد نوع مشخص و جدیدی از روغن روغن ترمز و البته با بسته بندی وکیوم مجدد در مخزن بوستر ریخته شده و نکته خیلی مهم نیز این است که می بایستی حتما بعد از شارژ و تعویض روغن ترمز حتما و حتما مدار روغن ترمز هواگیری شود تا محدودیتی در عملکرد روغن ترمز وجود نداشته باشد.

 
[جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید. ].
تولیدی بازرگانی نیکان اویلز  
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

Mashhad dot3-dot4 brake oil sale

فروش روغن ترمز مشهد dot3-dot4

فروش روغن ترمز مشهد انواع روغن ترمز آبی و روغن ترمز زرد یا روغن ترمز …

نیکان اویلز