روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / گریس / قیمت انواع گریس ارزان کلسیم نسوز ۳۰۰ درجه

قیمت انواع گریس ارزان کلسیم نسوز ۳۰۰ درجه

قیمت انواع گریس شامل گریس کلسیم ارزان با بشکه ۱۸۵ کیلویی و انواع گریس نسوز لیتیوم گریس نسوز کلسیم سولفونات گریس نسوز گرافیتی بالای ۳۰۰ درجه.
تحویل انواع گریس در تهران با امکان مشاهده لیست قیمت گریس نسوز و کلسیم بصورت عمده و خرد برای دماها و محیط های مختلف کاری و همچنین برای انواع مختلفی از بسته بندی این محصول توسط نیکان اویلز انجام می شود.

قیمت انواع گریس ارزان

قیمت انواع گریس ارزان

قیمت انواع گریس بر اساس نوع استفاده از این محصول و شرایط دمایی و محیط استفاده شده از ان کاملا متفاوت است و همچنین مواد اولیه استفاده شده نیز برای تولید انواع گریس کاملا متفاوت است . بر این اساس همانطور که مستحضر هستید انواع گریس یا ماده تولید کننده اصلی گریس شامل روغن پایه تصفیه شده یا روغن پایه ویرجین می باشد . روغن پایه با توجه با قابلیت هایی که دارد برای تولید انواع روانکار قابل استفاده است و الزاما حداقل قیمت روغن پایه برای تولید انواع روغن های صنعتی روغن پایه با فلش های مشخصات روغن پایه ۱۵۰-۳۵۰-۵۰۰ استفاده می شود.

فروش گریس ارزان کلسیم بشکه

فروش گریس ارزان کلسیم بشکه

قیمت گریس کلسیم بر اساس نوع استفاده ارزان ترین گریس استفاده شده در بازار عرضه و فروش این محصول است و با توجه به اینکه در گریس کلسیم دمای کاری در اولویت نیست و محدوده دمای کاری گریس کلسیم معمولا کمتر از ۱۰۰ درجه می باشد که این عدد نیز در صورت ا استمرار دما روی ۱۰۰ درجه گریس کلسیم نیز قابلیت تحمل این دما را ندارد و می بایستی از گریس های نسوز بدین منظور استفاده شود.

قیمت گریس نسوز ۳۰۰ درجه

قیمت گریس نسوز 300 درجه

قیمت انواع گریس شامل انواع گریس های نسوز نیز است انواع گریس نسوز برای شرایط دمایی و محیطی مختلف تولید و عرضه می شود و قابلیت تحمل دما مهمترین و بارز ترین خصوصیت گریس نسوز است که با توجه به نوع ماده اولیه گریس نسوز که در فرایند تولید برای این محصول استفاده می شود انواع گریس نسوز نامگذاری می شود.
گریس نسوز برای دمای بالای ۱۳۰ درجه تا ۱۱۰۰ درجه تولید و قابل استفاده می باشد و همه این گریس های نسوز از انواع روغن پایه به عنوان ماده اولیه تولید این محصول استفاده می شود و البته افزودنی هایی مثل لیتیوم و گرافیت و سولفونات و مس و سیلیکون در تولید گریس مشخصه و قابلیت متفاوتی را برای این گریس ایجاد می نماید.

 
[جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید. ].
تولیدی بازرگانی نیکان اویلز  
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

The price of Grace Behran Yaqut ep2 Behran Lal

قیمت گریس بهران یاقوت ep2 بهران لعل

قیمت گریس بهران و فروش گریس نسوز بهران یاقوت ep2 و انواع گریس بهران شامل …

نیکان اویلز