روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / افزودنی روغن / خرید tbn روغن موتور Eni MX3240

خرید tbn روغن موتور Eni MX3240

خرید tbn روغن موتور با فلش حداقل ۱۵۰ و با برند Eni MX3240 و کلسیم مینیموم TBN ENI 14.8 با بسته بندی بشکه و تعداد قابل خرید و فروش می باشد.
فروش انواع مواد اولیه از لینک  http://autocarservice. در دسترس می باشد.

خرید TBN روغن موتور

خرید TBN روغن موتور

همانگونه که مستحضر می باشید محفظه احتراق وسایل نقلیه که در حقیقت قلب تپنده وسیله نقلیه به حساب می اید تحت تاثیر دمای احتراق و ایجاد فرایند شیمیایی با تبدیل انواع سوخت بنزینی و دیزلی به و ترکیب با اکسیزن می بایستی انجام شود تا بتوان توان خروجی لازم برای به حرکت اوردن میل لنک به کمک انفجاری روی پیستون خودرو حاصل می شود.
ترکیب شیمیایی حاصل شده باعث می شود که مقدار اسید به محیط کارتر و روغن موتور نفوذ نماید و همین عاملی می شود برای اسیدی شدن روغن و در نهایت عملکرد روغن به عنوان یک روانکار مختل می شود . بنابراین برای حفظ کیفیت روغن و جلوگیری از اسیب عملکرد روغن موتور می بایستی از ماده یا ادتیو بنام TBN استفاده شود که قادر است با قابلیت بازی یا قلیایی خود محیط اسیدی روغن را خنثی نموده و بهترین شرایط را برای مواجه با محیط اسیدی محفظه احتراق ایجاد نماید.

فروش ادتیو TBN 

فروش ادتیو TBN 

یکی از مهترین شاخص های کیفیت روغن های موتوری و روغن دیزلی خاصیت قلیایی روغن است که می بایستی بر اساس استاندارد عدد قلیایی بین ۵ تا ۱۵ را داشته باشد که بتواند بهترین و موثرترین عملکرد را در برابر از حفاظت از کیفیت روغن در نهایت کیفیت اجزای محرک و متحرک وسیله نقیله را داشته باشد.
برند های مختلف TBN  در بازار عرضه و فروش انواع این محصول موجود می باشد که بستگی به انالیز این محصول مزایای منحصر به فرد خود را دارد و می بایستی در فرایند های تولید بر اساس مقادیر تعریف شده و نوع محصول تولیدی به میزان تعریف شده استفاده شود.
عوامل متعددی در کاهش میزان TBN اثر گذار و موثر می باشد که می توان گفت که این عوامل قطعا در ایجاد هزینه های بعدی در تعمیر و نگهداری وسیله نقلیه اثر گذار می باشد و شامل استفاده از سوخت دیزل با میزان گوگرد بالا و برای روغن های بنزین کم بودن اکتان این چالش را ایجاد می کند و همچنین کم بودن کیفیت روغن مصرفی یا مخلوط شدن اب و روغن در محفظه کارتل خودرو یا فرایند احتراق ناقص در خودرو و موارد ازاین قبیل محدودیت های زیادی برای وسیله نقلیه و در نهایت افزایش هزینه های تعمیر و نگهداری ایجاد می نماید.
بنابراین استفاده از TBN مناسب بسیار بسیار در کیفیت محصول نهایی اثر گذار می باشد.

 

 
[جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید. ].
تولیدی بازرگانی نیکان اویلز  
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

Automatic gear oil additive, the best hitec 3339 additive

افزودنی روغن دنده اتوماتیک hitec 3339 بهترین ادتیو

افزودنی روغن دنده اتوماتیک که شامل ادتیو های مختلفی می باشد و بهترین ادتیو hitec …

نیکان اویلز