روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / روغن پایه / فروش روغن پایه ۵۰۰ فلش ۲۶۰ بدون بو

فروش روغن پایه ۵۰۰ فلش ۲۶۰ بدون بو

فروش روغن پایه ۵۰۰ یا روغن sn500 با فلش ۲۶۰ که تولید روش تولیدی تقطیری می باشد و قطعا روغن پایه بدون بو داخلی و صادراتی.
فروش انواع مواد اولیه روغن و همچنین روغن پایه با کیفیت در لینک  http://servicenice.ir قابل دسترس می باشد.

فروش روغن پایه ۵۰۰

فروش روغن پایه 500

خمی باشید استفاده از انواع روغن های پایه بمنظور دسترسی به امکان تولید انواع روغن های موتوری و خودرویی بسیار مورد نیاز و مورد توجه تمامی کارخانه های تولیدی می باشد از این رو بسیار مهم است که کیفیت روغن پایه ۵۰۰ و فلش این محصول بالا باشد. مشخصات فنی روغن پایه اعلام شده را می توان به فلش ۲۶۰ این محصول اشاره کرد همچنین پورپونت این روغن پایه ۳- و رنگ این محصول حدود ۲٫۶ می باشد.
ویسکوزیته ۱۰۰ این محصول ۱۱ می باشد و ویسکوزیته ایندکس ۹۹ می باشد که در نهایت این محصول با بهترین کیفیت بهترین امکان را برای تولید انواع روغن های صنعتی و موتوری را برای تولید کنندگان این محصولات فراهم می نماید.
روشهای متفاوتی برای تولید انواع روغن پایه وجود دارد که در این میان تولید روغن بر اساس اخرین روش های تقطیر مسیری می باشد که بیشترین بهره وری را برای تولید کنندگان این محصول حاصل می نماید بنابراین فروش و تقاضای استفاده برای خرید روغن پایه تقطیری با بهترین کیفیت بسیار مورد توجه می باشد.

تامین  500 sn تقطیری صادراتی

تامین  500 sn تقطیری صادراتی

فروش انواع محصولات و مواد اولیه تولید روانکار برای تولید انواع مختلفی از روغن ها و محصولات مختلف که ارتباط با روغن های موتوری و روغن های صنعتی دارد یک نیاز اساسی برای تمامی شرکت ها و کارخانه های تولید کننده مرتبط با این محصولات می باشد بنابراین روغن پایه sn500 نیز به عنوان محصول اصلی برای تولید انواع مختلفی از روانکارها مصرف می باشد و مورد استفاده می باشد.
برای خرید این محصول می بایستی نوع بسته بندی مورد نظر خریدار تعریف شده باشد که بصورت بشکه ۲۰۸ لیتری یا بصورت تانکر ۲۵ تنی برای مصرف داخل به فروش می رسد.
بهترین نوع رون پایه ۵۰۰ برای استفاده و تولید روغن می بایستی فلش بالایی داشته باشد که همین موضوع بهترین امکان را به خریدار می دهد که برای افزایس ویسکوزیته از پلیمر کمتری استفاده نماید و در نهایت هزینه های تولید محصول کاهش و حاشیه سود بیشتری برای تولید کننده فراهم شود.
نکته بعدی و مهم دیگر نیز پورپونت منفی این محصول است که با استفاده از افزودنی یا ادتیو ppd و اضافه شدن به روغن باعث می شود که دمای روغن قابلیت تحمل زیر صفر را داشته باشد و بهترین امکان برای تولید روغن با استفاده از دمای منفی کمتر فراهم می شود.

 

 
[جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید. ].
تولیدی بازرگانی نیکان اویلز  
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

500 recycled distillate base oil manufacturers

تولید کنندگان روغن پایه ریسایکل تقطیری ۵۰۰

تولید کنندگان روغن پایه ریسایکل ۱۵۰ ریسایکل ۳۵۰ ریسایکل ۵۰۰ تقطیری با کیفیت مشابه روغن …

نیکان اویلز