روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / روغن ترمز / فروش روغن ترمز بشکه ۲۳۰ کیلویی صادراتی آبی زرد

فروش روغن ترمز بشکه ۲۳۰ کیلویی صادراتی آبی زرد

فروش روغن ترمز بشکه ای فله روغن ترمز صادراتی و هر دوم مدل روغن ترمز آبی و روغن ترمز زرد با اظهار و گمرک تحویل به بشکه ۲۳۰ کیلویی.
فروش انواع روغن ترمز و محصولات نیکان اویلز در لینک http://servicenice.ir زیر نیز قابل مشاهده می باشد .

فروش روغن ترمز بشکه

فروش روغن ترمز بشکه

فروش انواع روغن ترمز زرد و ابی بصورت فله و با بسته بندی بشکه صادراتی قابل تحویل با اضهار و انجام پلمپ می باشد . روغن ترمز با توجه به نوع مصرف این محصول و عملکرد فوق العاده بایستی داشته باشد از این رو می بایستی حتما می بایستی از استانداردهای سخت گیرانه ای برای تولید و فروش این محصول استفاده شود و همه محصولات و روغن های تولید شده درایران می بایستی بر اساس اخرین استاندارد های بروز شده در دنیا می بایستی تولید گردد.
صادرات روغن ترمز بشکه حتما بعد از نمونه برداری در گمرک و انجام اقدامات لازم نسبت به تایید کیفیت محصول بررسی لازم انجام می شود و بعد از مطابقت کیفیت محصول با کیفیت های تعریف شده مجوز صادرات صادر می شود.
فروش انواع روغن ترمز در داخل کشور نیز بصورت بسته بندی قوطی فلزی یا قوطی پلاستیکی انجام می شود و فروش این محصول نیز در نهایت بر اساس کیفیت های تعریف شده نیز قابل انجام خواهد بود.

قیمت روغن ترمز فله داخلی

 

قیمت محصولات روانکاری و روغنی به دلیل نیاز بازار و عرضه و تقاضای این محصول از تفاوت عمده ای نسبت به هم برخوردار نیست زیرا قطع به یقین است برای تولید انواع روغن ترمز داخلی و صادراتی می بایستی از مواد اولیه وارداتی برای تولید این محصولات استفاده شود و قیمت مواد اولیه تولید روغن ترمز dot3 – dot4 مشخص می باشد بنابراین قیمت گذاری روغن ترمز نیز برای فروش در داخل کشور بصورت کلی تفاوت عمده ای نسبت به هم ندارد.
بنابراین در اصل برای خرید روغن ترمز برای صادرات الزاما می بایستی اظهار توسط تولید کننده این محصول انجام گردد بنابراین همزمان با اولویت بودن مشخصات فنی روغن ترمز تولید شده می بایستی نکات بسیار مهمی را هم در خصوص خرید این محصول مد نظر قرار داد که این موضوع قسمتی به قیمت تمام شده این محصول بر می گردد.
صادرات انواع روغن ترمز و مواد روانکار بصورت کلی از ایران به مقاصد کشورهای مختلف بصورت مستمر انجام می شود و شاید قیمت های مختلفی نیز برای فروش این محصول و انجام صادرات از شما درخواست شود ولی مجموعه تولیدی بازرگانی نیکان اویلز با امکان تحویل روغن ترمز با بشکه ۲۳۰ کیلویی به بهترین قیمت برای صادر کننده این محصول بصورت مستمر قابل انجام می باشد بنابراین همیشه این مورد حتما مد نظر شما خریدران فله و صادرات روغن ترمز باشد.

 

 

 

 
[جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید. ].
تولیدی بازرگانی نیکان اویلز  
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

Mashhad dot3-dot4 brake oil sale

فروش روغن ترمز مشهد dot3-dot4

فروش روغن ترمز مشهد انواع روغن ترمز آبی و روغن ترمز زرد یا روغن ترمز …

نیکان اویلز