روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / گریس / فروش چربی گوسفندی فله بشکه ۲۰۰ کیلویی

فروش چربی گوسفندی فله بشکه ۲۰۰ کیلویی

فروش چربی گوسفندی فله یا روغن چربی گوسفندی پیه گوسفندی یا دنبه گوسفندی در بشکه ۲۰۰ کیولیی برای مصارف مختلف قابل ارسال می باشد .
فروش روغن گوسفندی و مواد اولیه تولید انواع گریس و در صنایع مختلف و پلیمر ها در لینک    http://servicenice.irزیر نیز در دسترس می باشد.

فروش چربی گوسفندی

فروش چربی گوسفندی

فروش انواع روغن چربی گوسفندی که پس از جمع اوری انواع پیه و دنبه گوسفندی اقدام به روغن گیری از دنبه گوسفند می شود روغن تولید شده حاصل از دنبه و چربهای گوسفندی در صورت رعایت موارد بهداشتی در تولید این روغن ها کاملا قابلیت مصرف خوراکی را دارد و حتی در برخی از مناطق کشور به دلایل مختلف و از روغن چرب گوسفندی نیز برای مصارف خوراکی استفاده می شود که همه موارد بستگی به نحوه روغن گیری از چربی گوسفندی می باشد که بتواند موارد بهداشتی و فرایند های لازم بمنظور حصول اطیمنان از کیفیت محصول را داشته باشد البته در صورتی که مصرف این روغن برای مصارف خوراکی باشد.
قابلیت های منحصر به فرد در روغن چربی گوسفندی همانند توانایی تحمل دمای بالا این محصول در شرایط مختلف یکی از مهم ترین پارامترهای ارزشمند روغن چربی گوسفندی است که البته موارد مصرف بسیار و متنوعی نیز دارد و بهداشتی بودن این محصول همچنین امکان استفاده بعنوان مکمل تولید در برخی از صنایع غذایی و روغن های صنعتی اهمیت خرید و فروش این محصول را بشدت افزایش داده است از این رو بهترین قیمت و بهترین کیفیت را برای تحویل روغن چربی گوسفندی را از ما استعلام نمایید.

قیمت روغن گوسفندی بشکه 

قیمت روغن گوسفندی بشکه 

فروش چربی گوسفندی و مقدار بالای گلوکز این نوع چربی استفاده از این محصول را برای مصارف خوراکی در جوامع شهری به دلیل نوع زندگی و کاهش شدید فعالیت های بدنی بسیار تحت تاثیر قرار داده است به نحوی که این نوع چربی گوسفندی علی رغم داشتن ارزش غذایی بالا صرفا برای مصرف خوراکی در شهرستانها و انهم به دلیل تحرک و بدنی بالا مورد استفاده قرار می گیرد.
طی سالهای اخیر به دلیل خواص ویژه روغن وچربی گوسفندی و چربی اشباع بالای این محصول بعنوان چربی اشباع مورد استفاده در روانکاری و روغن های صنعتی نیز استفاده می شود از این رو از چربی روغن گوسفندی در برخی موارد بعنوان چربی گریس استفاده می شود که این موضوع به دلیل ماهیت این نوع چربی ارزش و قیمت این حصول و قابلیت های منحصر به فردی به انواع گریس شاسی دارد .
فروش چربی روغن و مصرف چربی گوسفندی برای تولید گریس طی سالهای گذشته توسط تولید کنندگان مختلفی که انواع گریس کلسیم را تولید می کنند انجام شده است و عملا در ازمایش های نهایی قابلیت و عملکرد ان نیز تایید شده است.

 

 
[جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید. ].
تولیدی بازرگانی نیکان اویلز  
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

The price of Grace Behran Yaqut ep2 Behran Lal

قیمت گریس بهران یاقوت ep2 بهران لعل

قیمت گریس بهران و فروش گریس نسوز بهران یاقوت ep2 و انواع گریس بهران شامل …

نیکان اویلز