روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / گریس / قیمت روغن سیلیکونی ۱۰۰۰ گریس سیلیکونی

قیمت روغن سیلیکونی ۱۰۰۰ گریس سیلیکونی

قیمت روغن سیلیکونی  ۱۰۰-۳۵۰-۱۰۰۰-۶۰۰۰-۱۲۵۰۰ برای مصرف در صنایع بهداشتی ، صنایع غذایی ، صنایع خودرو و تولید گریس سیلیکونی .
انواع مختلفی از مواد اولیه افزودنی های روغن و گریس در لینک زیر  http://servicenice.ir  قابل درسترس است.

قیمت روغن سیلیکونی

قیمت روغن سیلیکونی

قیمت انواع روغن سیلیکونی که در درجه اول بعنوان روان کننده ها و همچنین بعنوان روغن های سیال حرارتی یا مایعات هیدرولیک استفاده می شود. همچنین روغن های سیلیکونی به عنوان عایق های الکتریکی بسیار خوب به حساب می ایند و همچنین به دلیل قابلیت انتقال حرارت بی نظیر در گرم کن های حمام روغن و همچنین در خشک کن  های انجمادی نیز استفاده زیادی دارد.
قیمت روغن سیلیکونی به دلیل مزیت های بیشمار و بی نظیر این محصول است که بصورت کلی شامل محصولی است که کاملا بی رنگ می باشد و همچنین بدون بو هست و قدرت براق کنندگی بسیار بالایی دارد . و همچنین عایق کامل در مقابل الکتریسیته ایجاد می کند و مقاومت بسیار بالایی در برابر تنش های حرارتی و برودتی دارد و همچنین قابلیت جدا کنندگی بی نظیری دارد و در اب محلول نیز نمی شود.
با قابلیت و مزیت های ذکر شده می توان غیر قابل اشتعال بودن این محصول و همچنین خاصیت زد کف و چسبندگی متفاوت این محصول را نیز ذکر نمود.

فروش گریس ایمن سیلیکونی

فروش گریس ایمن سیلیکونی

مزیت های بسیار در استفاده از روغن سیلیکون برای تولید انواع گریس مطرح می باشد که البته با توجه به قابلیت های روغن سیلیکون در انواع صنایع غذایی و خوراکی و همچنین پزشکی کاربرد دارد . نکته جالب توجه استفاده از این محصول در صنایع فضایی به عنوان مبدل های حرارتی  و برودتی می باشد که استفاده می شود.
مزیت های بسیار و بیشمار گریس سیلیکونی در قابلیت ضد اب بودن این محصول است که به همین منظور از انواع گریس های سیلیکونی بعنوان گریس ضد اب استفاده می شود.
از جمله خواص گریس های سیلیکونی می توان به سازگاری با سیستم های عایق ترانس و عملکرد مناسب و طولانی نسبت به روغن ترانس معمولی و مقاوت بسیار زیاد در مقابل اکسیداسیون حرارت بالا و همچنین تغییر ویسکوزیته بسیار کم و نوسانات کم و بی اثری و عدم تخریب قطعات در اثر برخورد با مواد شیمیایی می توان اشاره داشت.
نظر به کیفیت و اهیمت استفاه از انواع گریس سیلیکونی می بایستی بدین نکته مهم اشاره شود که گریس سیلیکونی از روغن مصنوعی تولید می شود و همین نکته و عامل بسیار مهمی می باشد که بتوان بهترین انواع گریس با قابلیت های مختلف و تحمل دمای بسیار بالا را تولید و از همه مهمتر ضد اب بودن این محصول مورد نظر نیز باشد.

 

 
[جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید. ].
تولیدی بازرگانی نیکان اویلز  
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

The price of Grace Behran Yaqut ep2 Behran Lal

قیمت گریس بهران یاقوت ep2 بهران لعل

قیمت گریس بهران و فروش گریس نسوز بهران یاقوت ep2 و انواع گریس بهران شامل …

نیکان اویلز