روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / گریس / پخش گریس نسوز ایرانی سطل ۱۸ کیلویی

پخش گریس نسوز ایرانی سطل ۱۸ کیلویی

پخش گریس نسوز ایرانی در بسته بندی گریس نسوز سطل ۱۸ کیلویی در انواع گریس نسوز لیتیوم گریس نسوز سیلیکونی گریس نسوز بنتن گریس نسوز گرافیتی.
فروش مواد اولیه تولید گریس شامل روغن پایه و افزودنی های استاندارد وارداتی از لینک زیر  http://101service.ir دسترسی دارید.

پخش گریس نسوز ایرانی

پخش گریس نسوز ایرانی

مرکز فروش انواع گریس در بازار بزرگ تهران شامل انواع گریس های ارزان قیمت معمولی کلسیم با بسته بندی های ۱-۳-۵-۷-۱۷-۵۰-۱۸۰ کیلویی با قابلیت استفاده برای شاسی و بعنوان روان کننده مورد مصرف دارد.
پخش گریس نسوز ایران در بازار تهران توسط معدود شرکت هایی انجام می شود که توانسته اند با دانش فنی امکان دسترسی به تولید این محصولات را فراهم نموده و درنهایت انواع گریس نسوز را به بهترین کیفیت و با انالیزهای استاندارد برای خریدران این محصولات اماده و برای عرضه در بازار داخل بصورت عمده و بصورت خرده فروشی فراهم نمایند.
برندهای مطرح تولید انواع گریس نسوز در دنیا و در ایران نیز برخی از این برندها وجود دارد که البته قیمت های تمام شده این محصولات در بازار ایران به نسبت خیلی زیاد است و به دلیل وجود انواع گریس های تقلبی در بازار شرایط برای فروش و عرضه این محصولات فراهم نشده و به دلیل عدم شناخت کافی از کیفیت این گریس نسوز ایرانی همچنان انواع گریس خارجی با قیمت بالا خریداری می شود.

مرکز فروش گریس صنعتی ایرانی تهران

مرکز فروش گریس صنعتی ایرانی تهران

تولید کنندگان گریس های صنعتی که شامل انواع گریس نسوز می باشد در ایران شرکت های بزرگ و مطرح زیادی نیستند و این موضع به دلایل مختلف در ایران هنوز به دلیل واردات انواع گریس های صنعتی و عدم شناخت از کیفیت گریس نسوز داخلی دغدغه و چالش بزرگی برای تولید کنندگان و مراکز پخش این محصولات محسوب می شود.
با توجه به شرایط و امکاناتی که در دسترس می باشد می توانیم با استفاده از مواد افزدنی تولید گریس با کیفیت والبته روغن پایه مرغوب بهترین انواع گریس را به کیفیتی کاملا متفاوت که کاملا قابل رقابت با انواع برندهای خارجی است تولید در بازار داخل و حتی صادرات این محصولات عرضه نماییم.
توان تولید و تامین انواع گریس شامل گریس نسوز سیلیکونی با قابلیت ضد اب و با کارایی و قابلیت منحصر معادل برندهای خارجی در ایران تولید می شود . همچنین انواع گریس لیتیوم و گریس های گرافیتی با قابلیت و استاندارد های تعریفش شده تولید و و عرضه می شود.
تفاوت کاملا مشخص در تولید انواع گریس در نوع مواد اولیه تولید شده برای گریس می باشد که دراین میان حدود ۸۰% وزنی و حجمی تولید گریس روغن پایه می باشد و فقط درصد کمی به مواد اولیه تولید گریس برمی گردد.

 

 

 
[جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید. ].
تولیدی بازرگانی نیکان اویلز  
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

The price of Grace Behran Yaqut ep2 Behran Lal

قیمت گریس بهران یاقوت ep2 بهران لعل

قیمت گریس بهران و فروش گریس نسوز بهران یاقوت ep2 و انواع گریس بهران شامل …

نیکان اویلز