روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / روغن پایه / تولید کنندگان روغن پایه ریسایکل تقطیری ۵۰۰

تولید کنندگان روغن پایه ریسایکل تقطیری ۵۰۰

تولید کنندگان روغن پایه ریسایکل ۱۵۰ ریسایکل ۳۵۰ ریسایکل ۵۰۰ تقطیری با کیفیت مشابه روغن ویرجین با فلش بالای ۲۴۵ قابل تحویل می باشد.
فروش انواع روغن پایه تحویل فوب بندر عباس با فلکسی و کانتین یا با بشکه از لینک زیر می توانید سفارش گذاری و خرید روغن پایه صادراتی را انجام بدهید.

تولید کنندگان روغن پایه

تولید کنندگان روغن پایه

فروش و تولید صادراتی روغن پایه از روغن بازیافتی طی سالهای اخیر فرایندی می باشد که به دلیل در دسترس بودن مواد اولیه تولید روغن پایه که همان انواع روغن کارکرده در کارخانه های تولیدی صنعتی می باشد . و همچنین انواع سوخته شامل شامل روغن هایی که در خودروهای سواری و خودروهای دیزلی و کامیون ها استفاده می شود را شامل می شود.
مزیت های صادراتی و تولیدی این محصول و همچنین درامد ارزی حاصل از صادرات انواع روغن پایه در نهایت امر باعث شده که بتوانیم امتیازات خوبی در فروش عمده این محصول و همچنین بازیافت روغن های مختلفی که در کشور به نوعی هیچ گونه قابلیت کاربری دیگری ندارد را بتوانیم به درامد دلاری ریال تبدیل نماییم و باتوجه به اینکه ارسال و صادرات انواع روغن پایه ریسایکل و روغن پایه ویرجین با تناژ ها مختلفی بصورت مستمر انجام می شود قطعا امکان تولید و صادرات این محصول در طولانی مدت مزیت های رقابتی بسیار زیادی را نیز برای ما بهمراه دارد.
هزینه های تولید کنندگان روغن پایه طی سالهای اخیر افزایش یافته واین افزایش در نهایت به دلایل متعدد ایجاد شده که این موضوع به نوعی تحت تاثیر متغیر های اقتصادی نیز می باشد و باعث می شود که در نهایت روغن سوخته و ماده اولیه تولید روغن ریسایکل با قیمت بالاتری در اختیار تولید کنندگان روغن پایه قرار بگیرد.

قیمت روغن پایه ریسایکل فوب بندرعباس

قیمت روغن پایه ریسایکل فوب بندرعباس

قیمت گذاری روغن ریسایکل در بازار خرید و فروش این محصول بر اساس شرایط و تغیرات قیمت های جهانی محصولات مشابه می باشد در نهایت اثر مستقیم در قیمت داخلی روغن ریسایکل صادرات نیز دارد. بر این اساس یا بر اساس تغییرات قیمت های جهانی نفت خام باعث می شود که تاثیر مستقیم در قمیت فراورده های صادراتی این محصولات ایرانی نیز ایجاد شود.
از فاکتورها مهم فروش روغن پایه تحویل این محصول بصورت فوب در بندرعباس انالیز روغن پایه ریسایکل است که در نهایت بر اساس انالیز محصول قمیت گذاری محصول برای خریداران روغن پایه و فروشندگان این محصول تعریف و توجیه دارد.
اهمیت فلش روغن پایه و همچنین رنگ روغن نیز از فاکتورهای بعدی می باشد که برای این محصول تاثیر مستقیم دارد . همانگونه که مستحضر هستید با افزایش فلش روغن پایه که کمتری این فلش ۱۸۰ می باشد و روغن پایه sn150 مشخص می شود . برای همین گرید فلش روغن پایه می تواند تا ۲۰۰ و بالای ۲۰۰ برای کارخانه های تولید کننده روغن روغن پایه تقطیری نیز تولید شود. معمولا فلش بالای ۲۲۰ روغن پایه sn350 تقسیم بندی می شود و برای گرید sn500  فلش روغن ریسایکل حدود ۲۳۰ تا ۲۵۰ خواهد بود.

 
[جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید. ].
تولیدی بازرگانی نیکان اویلز  
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

Selling base oil 500 flash 260 odorless

فروش روغن پایه ۵۰۰ فلش ۲۶۰ بدون بو

فروش روغن پایه ۵۰۰ یا روغن sn500 با فلش ۲۶۰ که تولید روش تولیدی تقطیری …

نیکان اویلز