روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / افزودنی روغن / قیمت افزودنی روغن موتور ادتیو T4536 پلیمر ۰۵۹

قیمت افزودنی روغن موتور ادتیو T4536 پلیمر ۰۵۹

قیمت افزودنی روغن موتور شامل ادتیو روغن بنزینی T4536 ادتیو روغن دیزلی T3320 و پلیمر روغن موتور و روغن صنعتی ۰۵۹ -۰۵۸- ۰۴۳ تحویل تهران شوراباد.
خرید و سفارش افزودنی روغن موتور برای انواع روغن های موتور دیزلی و روغن های موتور بنزینی شامل انواع ادتیو و پلیمر از نیکان اویلز سفارش و تحویل گیری نمایید.

قیمت افزودنی روغن موتور

قیمت افزودنی روغن موتور

قیمت انواع افزودنی روغن های صنعتی و انواع روغن موتور بنزینی و روغن موتور دیزلی بر اساس نوع این محصولات متفاوت می باشد و افزودنی تعریف شده روغن بدین منظور استفاده می شود. براین اساس نوع افزودنی روغن و روانکار برای روغن صنعتی و روغن موتوری شامل انواع ادتیو های روغن بنزینی و دیزلی می باشد که این ادتیو در حقیقت پکیج انواع مواد مورد نیاز برای روغن می باشد که می بایستی برای داشتن قابلیت و مقاومت لازم برای روغن در شرایط و دمای تعریف شده می بایستی کیفیت و قابلیت روغن موتور حفظ گردد بدین منظور و با توجه به اینکه روغن پایه ریسایکل و روغن پایه ویرجین به تنهایی این قابلیت و مزیت را ندارد الزاما استفاده از انواع این پکیج افزودنی بدین منظور می بایستی استفاده شود.

قیمت ادتیو T4536 بنزینی

قیمت ادتیو T4536 بنزینی

قیمت افزودنی روغن موتور به پلیمر های افزایش دهنده ویسکوز روغن یا غلظت دهنده روغن را نیز شامل می شود و برای ایجاد قابلیت و بهبود وضعیت روغن برای استفاده در شرایط دمایی و محیط اسیدی موتور می بایستی پکیجی از مواد اولیه و افزودنی روغن که شامل که ترکیبی از زینک و سایر موادی می باشد که بصورت مستقیم در حفظ قابلیت روانکاری روغن در شرایط دمایی مختلف موتور حفظ می باشد و این قابلیت افزودنی روغن موتور بنزینی و افزودنی روغن موتور دیزلی می باشد.

قیمت پلیمر ۰۵۹ ایتالیا

قیمت پلیمر 059 ایتالیا

افزودنی پلیمر روغن همانگونه که مستحضر می باشید برای افزایش غلظت روغن های مختلف می بایستی استفاده شود. پلیمر روغن ۰۵۹ محصول کشور ایتالیا می باشد و در بیشتر کشورهای تولید کننده انواع روانکار و روغن های مختلف صنعتی و موتوری از این پلیمر بصورت گسترده و بر اساس مقادیر تعریف شده در جداول استاندارد تولید و فروش این محصول موثر است استفاده می شود.
قیمت افزودنی روغن موتور شامل پلیمر ایتالیایی ۰۴۳ – ۰۵۸ نیز می شود و این افزودنی ها نیز در محصولات مختلف تولید شده بر اساس جدول انالیز محصول نهایی که تحویل می شود به مقدار تعریف شده استفاده می شود.

 
[جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید. ].
تولیدی بازرگانی نیکان اویلز  
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

Automatic gear oil additive, the best hitec 3339 additive

افزودنی روغن دنده اتوماتیک hitec 3339 بهترین ادتیو

افزودنی روغن دنده اتوماتیک که شامل ادتیو های مختلفی می باشد و بهترین ادتیو hitec …

نیکان اویلز