روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / افزودنی روغن / قیمت افزودنی روغن دیزلی ادتیو kt180 پلیمر دوترال

قیمت افزودنی روغن دیزلی ادتیو kt180 پلیمر دوترال

قیمت افزودنی روغن دیزلی بسته افزودنی روغن شامل ادتیو روغن دیزلی kt -t- hitec-infineum- افزودنی پلیمر روغن دیزل دوترال ۴۳-۵۸-۵۹، کپ ۵۳۰-۲۷۰-۲۰۶۰-۵۲۰، j0010.

خرید و فروش انواع بسته افزودنی برای تولید انواع روغن ها موتور بنزینی و دیزلی و همچنین انواع روغن های هیدرولیک توسط تولیدی بازرگانی نیکان اویلز قابل انجام می باشد.

قیمت افزودنی روغن دیزلی

 

قیمت افزودنی روغن دیزلی از انواع پکیج افزودنی برای تغییر در قابلیت های و فرمول متفاوت و مختلف روغن دیزلی استفاده می شود و تفاوت بین روغن های دیزلی و روغن های بنزینی در همین تفاوت افزودنی هایی می باشد که به روغن پایه ریسایکل یا روغن پایه ویرجین اضافه می شود.
افزودنی روغن دیزلی باعث می شود که کیفیت روغن دیزل در فرایند احتراق ثابت باشد و از پخش شدن مواد مضر در روغن جلوگیری می شود که این قابلیت و خاصیت انواع بسته افزودنی و ادتیو می باشد که به روغن دیزلی می بایستی اضافه شود.
می توان گفت از مهم ترین قابلیت و خاصیت روغن دیزلی بنزینی و روغن دیزلی خاصیت یا مزیت ویسکوزیته این محصول است که بر اساس نوع انالیز و سطح کیفیت متفاوت این روغن دیزل یا api ادتیو و افزودنی متفاوتی استفاده می شود.

فروش بسته افزودنی ادتیو kt

 

قیمت افزودنی روغن دیزلی یا ادتیو kt یا انواع مختلف برندهای تولید کننده ادتیو  پلیمر که شامل هایتک و اینفینیوم یا لوبیمکس می باشد بمنظور بالا بردن قابلیت روغن پایه برای کم اثر نمودن شرایط محیطی و فشارهای وارد شده توسط دمای بالای احتراق موتور بر اساس استاندارد و دیتا شیت تعریف شده به این سیال می بایستی اضافه شود.
بسته افزودنی روغن دیزلی شامل همه مواد و ملزوماتی می باشد که در فرایند و چرخه سوختی خودرو تمامی فاکتورهای لازم بمنظور حفظ سطح کیفی روغن متناسب با نوع سوخت مصرفی داشته باشد.

فروش افزودنی پلیمر دوترال ایتالیا

فروش افزودنی پلیمر دوترال ایتالیا

بسته افزودنی و قیمت افزونی روغن دیزلی شامل انواع پلیمر های روغن نیز می باشد که این پلمیر ها قابلیت چسبندگی روغن موتور دیزلی را بالا برده و با تایید api عالی و ssi مناسب قابلیت استفاده برای انواع روغن های صنعتی و خودرویی را دارد ضمن اینکه کمپانی eni انواع مختلفی از این محصول را در کشورهای مختلف دنیا برای تولید روغن بفروش می رساند.

 
[جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید. ].
تولیدی بازرگانی نیکان اویلز  
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

Automatic gear oil additive, the best hitec 3339 additive

افزودنی روغن دنده اتوماتیک hitec 3339 بهترین ادتیو

افزودنی روغن دنده اتوماتیک که شامل ادتیو های مختلفی می باشد و بهترین ادتیو hitec …

نیکان اویلز