روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / افزودنی روغن / خرید افزودنی روغن موتور مستقیم وارد کننده

خرید افزودنی روغن موتور مستقیم وارد کننده

خرید افزودنی روغن موتور شامل انواع ادتیو بنزینی و ادتیو دیزلی هم چنین پلیمر و ppd , zddp با تحویل نمونه مستقیم از وارد کننده .

برای خرید بدون واسطه از وارد کننده امکان مشاهده محصولات در لینک  http://101service.ir در دسترس شما می باشد.

خرید افزودنی روغن مو تور

خرید افزودنی روغن مو تور

دوستان بزرگوار نیکان اویلز مستحضر می باشد بصورت کلی  خرید افزودنی روغن موتور مواد اولیه استفاده شده در صنایع تولید روغن و روانکار وارداتی می باشد که البته بجز روغن پایه ویرجین و روغن پایه ریسایکل که کاملا قابل تولید در داخل کشور مان می باشد.
استفاده از افزودنی روغن قطع به یقین الزامی می باشد که برای همه تولید کنندگان انواع روغن می بایستی انجام شود زیرا بدون این افزودنی روغن موتور تولید شده شرایط  استفاده برای محیط کاری داخل محفظه احتراق و مواجهه با گازهای مختلف و اسید حاصل از احتراق را نخواد داشت و تاثیر مستقیم روی عملکرد موتور خودرو و وسیله نقلیه و همچنین قطعات متحرک و محرک خودرو ایجاد می نماید.
افزودنی های مورد استفاده برای روغن های مختلف مثل روغن هیدرولک یا روغن دنده اتوماتیک یا روغن واسکازین و بصورت کلی برای روانکارها کاملا متفاوت است و بر اساس نوع روغن ها این محصول نیز کاملا تخصصی و ادتیو و افزودنی مرتبط موجود می باشد.
که البته این تفکیک توسط کمپانی های تولید این محصول انجام شده و مواد افزودنی تولید شده کاملا منتطبق با انالیز نهایی روغن ها تولید شده است.

وارد کننده افزودنی روغن 

وارد کننده افزودنی روغن 

مواد اولیه تولید روغن ها و روانکار ها به دلیل دانش فنی خاص این محصولات بصورت مستمر توسط وارد کننده مواد افزودنی روغن ها از خارج کشور انجام می شود.
واردات این محصولات توسط شرکت ها مختلفی انجام می شود که همه این شرکت ها بصورت کلی محصول را برای عرضه به تولید کنندگان انواع روغن و روانکار ارائه می کنند که حاصل تولید این محصولات در نهایت روغن های موتوری و صنعتی خواهد بود که برای استفاده در کارخانه های تولیدی و یا شرکت های مختلف بصورت مستمر انجام می شود.
خرید افزودنی روغن موتور خرید مستقیم از وارد کننده افزودنی های روغن مزیت ها زیادی برای تولید کننده این محصول دارد شاید اولین و مهم ترین این موضوع به کیفیت محصولات وارداتی اشاره داشت و در مرحله دوم امکان ارسال سمپل یا نمونه محصول برای انجام تست های مرتبط که در نهایت تولید کننده بتواند خرید افزودنی روغن موتور برای بهترین کیفیت مورد نظر را از افزودن ماده اولیه با ترکیب تعریف شده و تولید محصول نهایی را توسط نمونه ازمایشگاهی بررسی و پس از تایید اقدام به خرید محصول نهایی نماید که این موضوع یکی از دغدغدهها هر تولید کننده می باشد زیرا ممکن است ترکیبت ماده افزودنی با سایر مواد اولیه از نظر تولید کننده منتج به محصول نهایی با کیفیتی نباشد.

 
[جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید. ].
تولیدی بازرگانی نیکان اویلز  
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

Automatic gear oil additive, the best hitec 3339 additive

افزودنی روغن دنده اتوماتیک hitec 3339 بهترین ادتیو

افزودنی روغن دنده اتوماتیک که شامل ادتیو های مختلفی می باشد و بهترین ادتیو hitec …

نیکان اویلز