روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / گریس / فروش گریس نسوز حرارت بالا ۳۰۰ درجه

فروش گریس نسوز حرارت بالا ۳۰۰ درجه

فروش گریس نسوز حرارت بالا گریس نسوز درجه ۱ با قابلیت تحمل دمای بالای ۳۰۰ درجه و البته که گریس نسوز دور بالا هم هست.

انواع گریس نسوز به بسته بندی مختلف در لینک لیست قیمت گریس نسوز حرارت بالا در دسترس شما بازدید کننده و خریدار گریس نسوز قرار دارد.

فروش گریس نسوز حرارت بالا

 

بهترین گریس های نسوز موجود در بازار خرید و فروش انواع روانکارها با برندهای مختلف موجود می باشد که البته ممکن است به لحاظ مشخصات فنی گریس تفاوت های عمده ای نیز داشته باشد ولی در واقع قابلیت و عملکرد این محصول منحصر به فرد می باشد و توانایی تحمل حرارت بالا در دورهای بالای را که بستگی به محیطی که می بایستی عملکرد داشته باشد ساخته شده است و این قابلیت ها امکانی را فراهم می نماید تا بهترین اثر بخشی را برای مجموعه وتجهیزات ایجاد نماید.
تفاوت بسیار عمده درگریس معمولی که در نهایت توانایی تحمل دمای پایینی را دارد و به شدت در شرایط مختلف نقطه ریزشی پایین دارد و در کمترین دما موجب ذوب شدن و مایع شده گریس می شود نوع مواد استفاده شده در انواع گریس است که این قابلیت را به محصول نهایی و گریس می دهد تا بتواند عملکردی متناسب با مشخصات فنی این محصول فراهم نماید.

فروش گریس  ۳۰۰ درجه دور بالا

فروش گریس  300 درجه دور بالا

برجسته ترین قابلیت انواع گریس نسوز که توانایی دماهای بالا را تا ۱۱۰۰ درجه دارد منحصر به نوع خاص و مشخصی از گریس نیست بلکه انواع گریس نسوز می تواند شرایط و عملکرد هایی متفاوت بر اساس محل و محیطی که می بایستی از گریس استفاده شود را دارد از این رو تحمل دمای ۳۰۰ درجه برای گریس در سطح گریس لیتیوم و یا لیتیوم کمپلکس مطرح می باشد و همه این موارد تحت تاثیر محیطی که گریس در ان استفاده شده است نیز دارد.
استفاده از انواع گریس نسوز برای انواع یاتاقان ها ، نقاله ها و یا برای شرایط محیطی مختلف امری اجتناب ناپذیر است از این رو نکته بسیار حائز اهمیت به کیفیت محیط و همچنین نوع تنش و نیروهای فشاری و کششی وارد شده بر محورها که می بایستی از گریس نسوز استفاده شود نیز مرتبط می باشد.

طراحی و فرومولاسیون استفاده شده برای انواع گریس نسوز شامل پارامترهایی نظیر محیط مرطوب، میزان دمای محیط که گریس استفاده می شود تنش های برشی و کششی و فشاری که بر محورها وارد می شود بخشی از موارد موثر در انتخاب نوع گریس می باشد و مهترین موضوع دمای گریس در محیطی که می بایستی استفاده شود دارد که همه این موضوعات در نهایت امر می بایستی به حفاظت کامل از تجهیزات منتج گردد زیرا هزینه نگهداری این تجهیزات با کیفیت گریس نسوز استفاده شده رابطه مستقیم دارد.

 

 

 
[جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید. ].
تولیدی بازرگانی نیکان اویلز  
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

The price of Grace Behran Yaqut ep2 Behran Lal

قیمت گریس بهران یاقوت ep2 بهران لعل

قیمت گریس بهران و فروش گریس نسوز بهران یاقوت ep2 و انواع گریس بهران شامل …

نیکان اویلز