روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / افزودنی روغن / فروش افزودنی روغن KT بشکه ۲۰۰ کیلویی

فروش افزودنی روغن KT بشکه ۲۰۰ کیلویی

فروش افزودنی روغن موتور بنزینی و افزودنی روغن موتور دیزلی KTE100 – KT180 -KTG208-KT44318 ادتیو روغن دنده و روغن بنزینی و دیزلی.
فروش مواد افزودنی روغن در لینک http://autocarservice.ir برای خرید قابل مقایسه و بررسی می باشد.

فروش افزودنی روغن

فروش افزودنی روغن

فروش انواع افزودنی های روغن برای تولید روغن های بنزینی با سطح کیفیت های مختلف و همچنین روغن های دیزل برای مصارف تعریف شده و استاندارد با کیفیت تعریف شده قابل تحویل از انبار شوراباد بصورت تعداد و تکی قابل انجام می باشد.
در همه انواع روغن های تولید شده استفاده از افزودنی روغن بعنوان عامل تعیین کننده در کیفیت محصول و رسیدن به استانداردهای تعریف شده برای دستیابی به بهترین کیفیت و عملکرد مطرح می باشد از این رو نوع ماده افزودنی و ادتیو و پلیمر استفاده شده برای تولید انواع روغن ها بسیار با اهیمت می باشد . هر چند مستحضر هستید که انواع ادتیو و افزودنی استفاده شده در ایران بصورت واردات به کشور انجام می شود که در نهایت تمامی این محصولات از انبار شوراباد در حجم های مختلف تحویل می شود. افزودنی مزیت هایی را برای روغن فراهم می نماید که ماده اصلی انواع روغن که همان روغن پایه هستید این مزیت و قابلیت را ندارد.

قیمت ادتیو KT

قیمت ادتیو KT

افزودنی های برند KT بصورت عمده برای رفع نیاز داخل کشور به انواع افزودنی های روغن از طریق فروش افزودنی روغن استاندارد بصورت عمده به کشور واردات انجام می شود . فرمول تولید افزودنی های روغن همچنان در انحصار کشورهای خاصی می باشد که دانش فنی این محصول در کوتاه مدت بومی نخواهد شد و تیم های زیادی نیز بدین منظور پیگیری و ممارست فراوانی انجام داده اند ولی در نهایت هنوز دسترسی و امکان تولید فراهم نشده است.
ادتیو روغن دیزلی و روغن موتوری KT بر اساس اخرین استاندارد های موجود در این محصولات تولید شده و شرایط تولید و فروش این محصول در خیلی از کشورهای دنیا بصورت مستمر انجام می شود که در نهایت طی استفاده از این محصول این افزودنی شرایط کاری و زمان استفاده از این محصول کاملا پاسخ گوی نیاز خریداران بوده و در تمامی محصولات استفاده شده بیشترین کیفیت را درنهایت برای خریداران ایجاد نموده است.
عمده مصرف افزودنی های ادتیو KT در مدل های مختلف برای تولید محصولات کاملا متفاوت و مختلف می باشد فروش این محصول در ایران نیز بر اساس دیتا های استاندارد این محصول و بصورت گسترده انجام می شود که البته نیاز به خرید این محصولات مثل سایر افزودنی های که مورد نیاز صنایع تولید روغن است بصورت مستمر تامین و رفع می شود. هر چند در نظر اول شاید ادتیو هایتک جایگاه و برتر به نظر برسد ولی در نهایت محصولات گروه KT بر اساس تجریه بسیاری از همکاران ارزش افزوده کاملا بیشتری را ایجاد می نماید.

 

 

 
[جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید. ].
تولیدی بازرگانی نیکان اویلز  
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

Automatic gear oil additive, the best hitec 3339 additive

افزودنی روغن دنده اتوماتیک hitec 3339 بهترین ادتیو

افزودنی روغن دنده اتوماتیک که شامل ادتیو های مختلفی می باشد و بهترین ادتیو hitec …

نیکان اویلز