روغن موتور روغن تصفیه
خانه / روغن هیدرولیک / روغن هیدرولیک | فروشنده برتر انواع روغن برای خودروهای بنزینی و دیزلی

روغن هیدرولیک | فروشنده برتر انواع روغن برای خودروهای بنزینی و دیزلی

روغن هیدرولیک در خودروها برای هدایت پذیری خودرو و در جعبه فرمان خودرو روغن هیدرولیک استفاده می شود اصطلاح فرمان هیدرولیک برگرفته شده از روغن هیدرولیک می باشد. فروشنده برتر انواع روغن خودروهای بنزینی و دیزلی و محاسبه قیمت روغن هیدرولیک به نرخ درب کارخانه می باشد.

 • بیشتر بخوانید: روغن کرچک

روغن هیدرولیک نوعی روغن موتور استفاده در خودرو هاست که کار انتقال قدرت را بر عهده دارد. همچنین روغن موتر هیدرولیک اصل کار روان کنندگی را نیز بر عهده داشته و نیرو و قدرت لازم را برای عملکرد موتور خودرو به آن منتقل می نماید. عمل چرخاندن فرمان به کمک سیستم هیدرولیک و روغن مخصوص آن امروزه جایگزین سیستم های فرمان های مکانیکی شده است.
این روغن ها به دو گروه روغنی و سنتتیک قابل تقسیم هستند. دو فاکتور فشار و جریان مهمترین فاکتور هایی هستند که عمل انتقال نیرو را انجام می دهند. عملکرد این روغن ها نه تنها مناسب خودرو های سبک است، بلکه برای ماشین های سنگین نیز مانند جرثقیل، و پمپ ها نیز مناسب بوده و قدرت لازمه را برای عملکرد آنها فراهم می نماید. روغن موتور بنزینی و روغن موتور دیزلی از نمونه این محصولات می باشند که کارکرد مناسب خود را با توجه به نوع سیستم مورد نظر دارند.

روغن هیدرولیک | فروشنده برتر انواع روغن برای خودروهای بنزینی و دیزلی

روغن هیدرولیک چیست و چه ویژگی‌هایی دارد؟

روغن هیدرولیک چیست و چه ویژگی‌هایی دارد؟روغن های هیدرولیک همان طور که از نامشان پیداست برای سیستم های هیدرولیک مورد استفاده قرار می گیرند. در واقع بدون وجود این مواد عمل روان شدگی یک سیستم هیدرولیک به وجود نخواهد آمد.
تولید کننده برتر روغن موتور هیدرولیک با تولید این مواد و روغن های صنعتی به روش استاندارد تضمین کننده کارکرد درست یک شبکه هیدرولیک خواهد بود.
برای هر دستگاه و وسیله نوع روغن به کار رفته متفاوت است. انتقال نیرو که توسط این روغن ها انجام می شود به روش های گوناگونی صورت می گیرد که عبارتند از:

 • انتقال مکانیکی به وسیله اجزای ماشین، انتقال هیدرولیکی با استفاده از مایعاتی همچون آب، گلیسیرین و روغن، انتقال الکتریکی با نیروی الکترومغناطیس و الکترودینامیکی
 • انتقال نیوماتیکی با کمک هوای فشرده و سیستم های انتقال حرکت و قدرت که به صورت مرکب هستند

ویژگی های یک روغن موتور درجه یک و با کیفیت سبب خواهد شد تا عملیات انتقالی فوق به درستی انجام شود. این مایعات روغنی باید در فواصل زمانی مشخص تعویض شوند که از ظاهر آنها به راحتی قابل تشخیص است.

شرکت‌ های تولید کننده روغن هیدرولیک در کشور

شرکت‌ های تولید کننده روغن هیدرولیک در کشورروغن های هیدرولیکی که در بازار وجود دارند به دو بخش روغن موتور هیدرولیک ایرانی و روغن موتور هیدرولیک خارجی تقسیم بندی می شوند.
تولید روغن هیدرولیک در شرکت های داخلی در کشور به کمک استاندارد های موجود انجام شده و تمامی مراحل تولید طبق اصول علمی تعیین شده صورت می گیرد.
پیشرفت های دانش و تکنولوژی روز سبب شده است تا در ساخت و تولید این کالا نیز تحولاتی صورت گیرد. مثلا پیش بینی شده است که سیستم های آینده به سمت سیستم های ترکیبی زیر بروند:

 • سیستم های نیوماتیکی، هیدرو الکترونیکی، هیدرو نیوماتیکی و هیدرو الکتریکی

توسعه شاخصه تولید در این زمینه است که منجر به تولید روغن هیدرولیک با کیفیت خواهد شد.

انواع روغن هیدرولیک خودرو و مشخصات آن‌ ها

انواع روغن هیدرولیک خودرو و مشخصات آن‌ هاانواع روغن موتور هیدرولیک اصل که در خودرو ها مورد استفاده قرار می گیرد مشخصاتی دارند که عبارتند از:

 • اولین نسل از روغن های هیدرولیک که بدون استفاده از مواد افزودنی تهیه شده و بر پایه مواد معدنی بودند.
 • روغن های گردشی که با اضافه کردن موادی همچون ضد اکسیداسیون و ضد زنگ تولید می شوند.
 • روغن هایی که حاوی مواد ضد سایش هستند و یکی از پر مصرف ترین انواع این محصولات را تشکیل می دهند.
 • موادی که قادر به فعالیت در دمای گسترده می باشند.
 • موادی که به بیرون پرتاب نمی شوند و خاصیت چسبندگی دارند.

تمامی این مایعات روغنی بر اساس استاندارد ایزو ۶۷۴۳ ساخته شده و دارای کیفیت لازم هستند. اشخاصی که قصد خرید کلی و عمده را دارند می توانند به عمده فروشی روغن موتور هیدرولیک مراجعه کرده و ضمن بیان سیستم خود و نوع خودرو روغن مناسب را خریداری نمایند.

لیست قیمت اقسام مختلف روغن هیدرولیک

لیست قیمت اقسام مختلف روغن هیدرولیکلیست قیمت روغن هیدرولیک بر اساس نوع آن تعیین می شود. شرکت های مختلفی تولید کننده روغن موتور باکیفیت هستند که در شبکه های هیدرولیکی به کار گرفته می شوند.
برای دریافت لیست و فهرست قیمت این کالا می توان به سایت اینترنتی معتبر عرضه روغن هیدرولیک نیز مراجعه کرد. یعنی در صورت عدم تمایل به مراجعه به مراکز فروش روغن از طریق سایت های اینترنتی نیز می توان اطلاعات لازم را در مورد نرخ این اجناس به دست آورد.
در جدول مربوطه به این اطلاعات مواردی همچون نام شرکت تولید کننده، وزن محصول و قیمت آن درج شده است که در معرض دید بازدید کنندگان سایت قرار داده می شود.
اینترنت همچنین مرجع خوبی برای کسب اطلاعات مختلف در زمینه خرید روغن موتور هیدرولیک با کیفیت نیز می باشد که در این مورد مقالاتی جهت مطالعه کاربران در سایت قرار داده می شود.

کارکرد روغن هیدرولیک

کارکرد روغن هیدرولیکانواع روغن هیدرولیک دارای عملکرد های مختلفی همچون انتقال نیرو، جلوگیری از زنگ زدگی، کاهش اصطحکاک و خاصیت روان شدگی می باشند. در بین موارد فوق مهمترین فاکتور و نقش انتقال انرژی و قدرت می باشد که نقش مهمی ایفا می کند. موارد مختلفی برای کارکرد یک روغن هیدرولیک در نظر گرفته می شود که عبارت است از:

 • خاصیت اسیدی روغن و مقاومت آن در برابر اکسیداسیون، درجه حرارت مورد نیاز، میزان جذب رطوبت و ویسکوزیته روغن

موارد فوق همگی نوع استفاده و کارکرد یک روغن هیدرولیک مناسب را تعیین می کنند.

 • بیشتر بخوانید: روغن کانولا، روغن شترمرغ

این روان کننده ها پس از مدتی استفاده نیاز به تعویض دارند که با مشاهده یک سری علائم مانند تغییر رنگ روغن، سفت شدن، بوی بد داشتن و اکسید شدن روغن همراه است و هنگام دیدن این علائم می توان متوجه شد که چه زمانی بهترین زمان تعویض روغن است.

عمده فروشی روغن‌های هیدرولیک

عمده فروشی روغن‌های هیدرولیکخریدار روغن موتور هیدرولیک در صورتی که به مقادیر زیاد این محصول سر و کار دارد می تواند با مراجعه به عمده فروشی ها یا تولید کنندگان روغن مقادیر مورد نظر خود را خریداری نماید.
عمده فروشان مقادیر مورد نیاز مراجعه کنندگان را در بسته های کارتنی که تعداد آنها مشخص است به آنها عرضه می دارند. حجم بالا مهمترین خصوصیت خرید و فروش به این شیوه است که آن را از سایر روش ها متمایز می سازد.
در این شیوه به دلیل مقادیر فراوان که در مقایسه با خرده فروشی مورد تجارت قرار می گیرد، تخفیف های قابل توجهی از سوی فروشندگان به خریداران ارائه می شود. مثلا قیمت ارزان تر یا ارسال رایگان، مهمترین خدماتی هستند که از طرف عمده فروشان در نظر گرفته می شود.
شبکه توزیع و حمل و نقل نیز کار ارسال این اجناس را به هر نقطه مد نظر مشتری فراهم نموده و این کالا را در دسترس آنها قرار می دهد.

بزرگترین مرکز خرید و فروش انواع روغن‌های مصرفی خودرو

بزرگترین مرکز خرید و فروش انواع روغن‌های مصرفی خودروخرید و فروش انواع روغن های مصرفی خودرو توسط بزرگترین مراکز و مراجعی که در این زمینه فعالیت دارند صورت می گیرد. مجموعه روغن های تولیدی شرکت های مختلف در این بازار ها قابل مشاهده است و هر خودرو نیاز دارد که از روغن مناسب خود استفاده نماید.
در واقع انتخاب روغن مناسب می تواند به بهبود عملکرد ماشین کمک زیادی نماید و از فرسودگی آن جلوگیری کند.
سه نوع روغن در حال حاضر در بازار فروش این محصولات به چشم می خورد که شامل موارد زیر می شوند:

 • سنتیتیک که ترکیبی از روغن مینرال یا ارگانیک و روغن سنتیتیک می باشد. مصرف این روغن بیشتر مناسب خودرو هایی مانند وانت بار ها می باشد.
 • سنتیتیک که بر پایه مواد شیمیایی تولید می شوند و دارای مزیت های بسیاری مانند کاهش میزان مصرف روغن و خاصیت غیر سمی می باشد.
 • مینرال یا ارگانیک که با استفاده از نفت خام تولید می شود و سالیان سال در اتوموبیل ها مورد استفاده بوده است.

در مراکز فروش تمامی انواع این مواد صنعتی به همراه مزایا و معایب آن در اختیار مراجعه کنندگان و خریداران قرار می گیرد و فروشندگان می توانند در زمینه خرید روغن مناسب اطلاعات لازم را به آنها ارائه نمایند.

نمایندگی برتر عرضه روغن هیدرولیک خودرو

نمایندگی برتر عرضه روغن هیدرولیک خودرویکی از مراکزی که می توان از طریق آنها اقدام به خرید روغن هیدرولیک خودرو نمود، نمایندگی های فروش هستند. شرکت هایی که در کار تولید این اجناس فعالیت دارند با راه اندازی دفاتر فروش تولیدات خود را به مشتریان و متقاضیان عرضه می دارند.
این بازار ها آخرین روغن ها و محصولات تولیدی شرکت مربوطه را به خریداران معرفی می کنند. در ضمن می توانند راهنمای خرید روغن موتور مناسب نیز باشند. همچنین بهترین روغن موتور را به مشتریان معرفی کرده و در مورد کیفیت روغن موتور معرفی شده اطلاعات مناسبی را عرضه می دارند.
این مراکز همچنین دارای کارشناسانی جهت ارائه خدمات تعویض روغن موتور نیز می باشند که در صورت تمایل خریدار این کار را در تعمیر گاه های خود انجام می دهند.
خرید از این نمایندگی ها به روش های مختلف صورت می گیرد که خرید اینترنتی روغن موتور هیدرولیک یکی از شیوه های متداولی است که امروزه بسیار به کار می رود.

سفارش روغن هیدرولیک درجه یک

سفارش روغن هیدرولیک درجه یکبهترین روغن هیدرولیک را با کیفیت برتر و درجه مناسب می توان متناسب با نوع خودرو انتخاب کرد. یکی از مواردی که در این زمینه می تواند راهنمای مفیدی باشد دفترچه راهنمای ماشین یا برچسب های روی محفظه موتور است.
برای سفارش این محصول می توان طبق اطلاعات درج شده و انتخاب نوع مناسب به مراکز فروش مختلف مراجعه کرد. هر نوع روغنی که مناسب خودرو باشد در این مراکز قابل خریداری است. مثلا یکی از روش های آسان سفارش اینترنتی از فروشگاه های مجازی است که به راحتی نوع روغن را می توان با تعداد مد نظر به کمک آنها خریداری نمود و در حداقل زمان دریافت کرد.
مراجعه حضوری خریدار به بازار های فروش نیز روش دیگری است که بعضی افراد این روش را بر دیگر راه ها ترجیح داده و تمایل دارند که پس از مشاهده فیزیکی کالا به خرید آن اقدام کنند.
معمولا عمل تعویض روغن هیدرولیک نیز در محل خرید قابل انجام است.

زمان مناسب برای تعویض روغن هیدرولیک

زمان مناسب برای تعویض روغن هیدرولیکیکی از موارد استفاده از روغن هیدرولیک در خودرو ها می باشد. مهمترین عملکرد این مایعات روان کننده درست چرخاندن فرمان و تسهیل آن است.
اهرم های مختلفی کار انتقال روغن را به فرمان خودرو انجام می دهند که در نهایت کارکرد درست و صحیح آن را به دنبال خواهد داشت.
عوامل مختلفی تعیین کننده زمان تعویض روغن می باشند. مثلا نوع تجهیزات ماشین، نوع روغن و میزان نقش آن در سیستم همه و همگی از مهمترین فاکتور هایی هستند که تعیین کننده زمان تعویض روغن می باشند.

علاوه بر این ها یک سری عوامل و نشانه های ظاهری نیز در روغن هیدرولیک مشاهده می شود که می توان از طریق آنها به زمان تعویض روغن پی برد. مثلا رنگ روغن هایی که زمان تعویض آنها فرارسیده است تیره و مات است و دیگر شفافیت اولیه را ندارد. ضمن این که بوی بدی نیز از آنها خارج می شود. مچنین از دیگر مشخصات اکسیداسیون روغن است که کیفیت اولیه آن را تغییر می دهد.
طبق توصیه کارشناسان این رشته در صورتی که هیچ کدام از نشانه های فوق نیز مشاهده نشود می توان به ازای طی کردن کیلومتر مشخصی مانند ۱۲۰۰۰۰ هزار کیلومتر به تعویض روغن اقدام نمود.

فروشگاه مجازی معتبر عرضه روغن باکیفیت خودرو

فروشگاه مجازی معتبر عرضه روغن باکیفیت خودروفروشگاه های مجازی مانند سایت های آنلاین و شبکه های اطلاع رسانی مختلف امروزه مکانی برای خرید وسایل و تجهیزات مختلفی شده اند که روغن موتور دسته ای از آنهاست.
با شناسایی فروشگاه های معتبر که به فروش انواع برندهای برتر روغن هیدرولیک می پردازند می توان به خرید نوع مناسب آن اقدام نمود.
مثلا در سایت های اینترنتی علاوه بر معرفی انواع روغن خودرو و معرفی محصولات شرکت های مختلف داخلی و خارجی مطالبی نیز در مورد بهترین نوع روغن به همراه راهنمایی خرید آن ذکر می شود که بسیار می توانند مفید واقع شوند.
در این فضای مجازی همچنین می توان آخرین اخبار و اطلاعات مرتبط با این صنعت را نیز مشاهده نمود و تغییرات علمی و تکنولوژی مربوط به آن را دنبال کرد.

راهنمای خرید روغن هیدرولیک مرغوب

راهنمای خرید روغن هیدرولیک مرغوببا توجه به این که روغن هیدرولیک در سیستم های مختلفی به کار می رود با توجه به همین مطلب نمی توان یک نام مشخص و برند ویژه را به عنوان مرغوب ترین و با کیفیت ترین نوع معرفی نمود.
هر سیستمی نیازمند روغن مناسب خود است و ممکن است روغنی که برای یک شبکه مناسب است برای یک سیستم دیگر مناسب نباشد. بنابراین نوع ماشین و وسیله ای که قرار است روغن در آن به کار رود مهمترین عامل برای خرید یک روغن مناسب می باشد.
برخی از سیستم ها نیازمند استفاده از روغن های معدنی می باشند که نیاز به هیچ افزودنی ندارند. در مقابل برخی دستگاه های دیگر احتیاج به روغنی دارند که از عمل اکسید شدن روغن را در آن به تعویق اندازد و سبب آسیب رسانی به وسیله مورد نظر نیز نشود.
برخی تجهیزات نیز به دلیل این که در دمای بالا کار می کنند نیازمند استفاده از روغن هایی هستند که توان و تحمل این دمای بالا را داشته باشند و بتوانند بهترین عملکرد را به دنبال داشته و کمترین آسیب را به دستگاه وارد نمایند.

 
[جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید. ].
تولیدی بازرگانی نیکان اویلز  
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

The price of Eshtehard refining hydraulic oil

قیمت روغن هیدرولیک تصفیه اشتهارد ۱۰۰۰ تن | روغن هیدرولیک صادراتی

قیمت روغن هیدرولیک تصفیه و روغن هیدرولیک صادراتی در کارخانه تصفیه روغن سوخته اشتهارد و در اصفهان با تناژ بیش از 1000 تن که فروش روغن موتور تصفیه شده را انجام می دهد . روغن هیدرولیک صادراتی تصفیه با استاندارد و مورد تایید گمرکات مرزی و با انجام اظهار گمرکی البته با قیمت روغن تصفیه شده تحویل می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نیکان اویلز