روغن موتور روغن تصفیه
خانه / روغن موتور / قیمت روغن موتور ایرانول ۸۰۰۰ | صادرات روغن موتور ایرانول

قیمت روغن موتور ایرانول ۸۰۰۰ | صادرات روغن موتور ایرانول

قیمت روغن موتور ایرانول ۸۰۰۰ یکی از بهترین روغن موتور چند درجه ای صادراتی و مرغوب بنزینی و دیزلی ایرانول مناسب استفاده انواع خودروها است.
پالایشگاه بزرگ نفت ایرانول و شرکت تولید و پخش فراورده های نفتی ایرانول با سالها تولید انواع روغن های موتور و روغن های صنعتی و انواع روانکار با برندهای مختلف توانسته است در بازار خرید و فروش انواع روغن موتور و در بورس فروش روغن موتور در تهران و سایر شهرها شرایطی را ایجاد نماید تا بهترین کیفیت با با قیمت منطقی و مناسب عرضه نماید و در ذیل به تعدادی از برندهای تولیدی ایرانول اشاره شده است.

 1. ایرانول ۸۰۰۰
 2. ایرانول ۱۲۰۰۰
 3. ایرانول صبا
 4. ایرانول ۱۶۰۰۰
 5. ایرانول وستا
 6. ایرانول ۲۰۶
 7. ایرانول سوما
 8. ایرانول سوپر رویال
 9. ایرانول رونیا
 10. ایرانول ۱۷۰۰۰
 11. ایرانول تترا
 12. ایرانول یورو دیزل
 13. ایرانول پاور
 14. ایرانول m-100 
 15. ایرانول موتورو
 16. ایرانول ۴۰۰۰۰
 17. ایرانول گازسوز
 18. ایرانول EP
 19. ایرانول ATF
 20. ایرانول توکا
 21. ایرانول کاما
 22. ایرانول لیما
 23. ایرانول موتورهای دریایی
 24. ایرانول صنعتی

قیمت روغن موتور ایرانول صادراتی

قیمت روغن موتور ایرانول صادراتی

تامین انواع روغن مورد نیاز برای مصرف موتور انواع خودروها برای هر کشور و برای هر شهری نیاز مبرم می باشد که می بایستی بر اساس نظر پالایشگاه تولید کننده روغن موتور و همچنین کارخانه تولید کننده خودرو که استاندارد لازم را برای استفاده ازنوع مشخصی از روغن موتور برای استفاده در ماشین اعلام کرده است.

قیمت روغن موتور ایرانول کاملا منطبق با استاندارد های تولید روغن در دنیا است و همه کشورها از این روغن تولید شده با بهترین کیفت می توانند استفاده کنند ضمن اینکه کمپانی های دنیا نیز با استفاده از این استراتژی توانسته است بازار هدف بسیار ارزشمندی را در اختیار داشته باشند و این بازار را انواع محصولات استاندارد تصاحب نماید.

برند های بسیار زیاد و متنوعی در دنیا وجود دارد که می توان استفاده نمود کمپانی های بزرگ تولید و عرضه انواع روغن قادر می باشد با داشتن بهترین روش فروش وعرضه محصولات و روغن ها از تولید انواع گریس و روغن صنعتی و روغن موتوری شرایط بسیار ویژه را برای امکان ارسال این محصولات به کشورهای دنیا دارند.
با کلیک روی لینک http://servicenice.ir امکان مشاهده و مقایسه محصولات مشابه برای صادرات فراهم می شود.

فروش عمده روغن موتور الوند صادراتی

فروش عمده روغن موتور الوند صادراتی

قیمت روغن موتور ایرانول با استفاده از کنترل های متعدد در خطوط تولید این روغن موتوری و همچنین نوع بسته بندی بسیارمتنوع از ۱ لیتری تا ۲ و بشکه شرایط را برای تولید انواع برندهی متفاوتی از روغن موتور ایجاد نموده است که می توان به روغن موتور الوند نیز اشاره کرد این برند با کیفیت و ارزشمند با قابلیت صادرات و ارسال به کشورهای خرید روغن موتور دارند نیز قابل تامین می باشد.

 
[جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید. ].
تولیدی بازرگانی نیکان اویلز  
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

Buy motor oil in bulk 185 kg barrel

خرید روغن موتور فله بشکه ۱۸۵ کیلویی

خرید روغن موتور فله با بسته بندی بشکه ۱۸۵ کیلویی با خرید انواع روغن موتور …

نیکان اویلز