روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / قیر / صادر کننده قیر جامبو ۱۰۰۰۰۰ تنی lc cif | بزرگترین تولید کننده قیر در خاورمیانه

صادر کننده قیر جامبو ۱۰۰۰۰۰ تنی lc cif | بزرگترین تولید کننده قیر در خاورمیانه

صادر کننده قیر ۶۰ ۷۰ و سایر گرید ها با بسته بندی جامبو، بشکه ، فله از بندرعباس با lc تحویل بندرمقصد هر جای دنیا از بزرگترین تولید کننده قیر خاورمیانه انجام می شود.

بزرگترین تولید کننده قیر خاورمیانه با صادرات lc

بزرگترین تولید کننده قیر خاورمیانه با صادرات lc

بر اساس لیست صادر کنندگان قیر درجه ۱ کشورهای زیادی امکان تولید انواع محصولات نفتی مشابه انواع گرید های قیر و مشتقات مرتبط را در اختیار ندارند از این رو می توان گفت که کشوری مثل ایران با دارا بودن ذخایر عظیم نفتی و گازی در دنیا مطرح می باشد و خیلی از کشورهای دنیا ایران را یک کشور نفتی می شناسند.
تمرکز وجود نفت گازی موجود در دنیا در کشوری مثل ایرانی شرایطی را ایجاد نموده است که بتوان انواع مشتقات مرتبط را این محصول تامین و و به هر کجای دنیا صادرات نمود و استفاده از قیر بعنوان کالایی استراتژیک شرایطی را فراهم نموده است که بتوان نیاز کشورهای دنیا را به این کالا تامین نمود.

شرکت صادر کننده قیر lc ایرانی جامبو

شرکت صادر کننده قیر lc ایرانی جامبو

بزرگترین تولید کننده قیر در ایران می تواند مدعی باشد که انواع سفارشات قیر صادراتی را بتواند با تناژهای بالا و بدون محدویت تامین بصورت fob بندرعباس تحویل مشتری و خریدار ارزشمند خارجی نماید . می توان گفت که مصرف قیر در نیاز در تناژهای بسیار بالا معمولا برای راهسازی می باشد و به دلیل تامین بوجه و اعتبار از شرکت های و دولت ها محدودیت برای خرید این محصولا ارزشمند وجود ندارد و پرداخت هزینه یا بهای خرید نیز بصورت کش ، صرافی و یا lc می باشد.
شرایط فعلی ایران برای صادرات انواع محصولات محدودیت های دارد ولی می توان برای دریافت بهای قیر فروخته شده در تناژ بالا پیشنهای ویژه به خریدار اعلام شود و قطعا بهترین قیر و ارزان ترین قیر در ایران تولید می شود.

کارخانه های قیر بندر عباس صادرات با lc

کارخانه های قیر بندر عباس صادرات با lc

در لیست کارخانه های قیر ایران شرکت های توانمندی وجود دارد که قابلیت تولید نامحدود انواع قیر و را با بهترین کیفیت و با تضمین صدور sgs برای خریداران نهایی و صادرات این محصولات دارد اهمیت این موضوع شرایطی را ایجاد می نماید که بتوان بهترین محصولات را حتی در بندر عباس تحویل خریدار نماییم.
بدون شک یکی با کیفیت ترین قیر تولید شده در دنیا بر اساس  استاندارهای جهانی قیر ایران در بزرگترین کارخانه تولید قیر خاورمیانه با بیشترین و بهترین شرایط تولید و امکان صادرات این محصول ارزشمند به هر نقطه دنیا بصورت ترم های بین الملی که تعریف شده را دارد . بنابراین تحویل محصول در بندر مقصد و گرفتن مبلغ بار یکی از روشهای جذاب برای خریداران است که توسط تولیدی بازرگانی نیکان اویلز قابل انجام است.

 
[جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید. ].
تولیدی بازرگانی نیکان اویلز  
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

Bandar Abbas bitumen factories produce grade 1 bitumen

کارخانه های قیر بندرعباس صادرات قیر درجه ۱

کارخانه های قیر بندرعباس با اعلام قیمت هرتن قیر صادراتی از شرکت قیر درجه ۱ …

نیکان اویلز