روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / افزودنی روغن / فروش ضد کف روغن ضد حباب ۲۰ لیتری

فروش ضد کف روغن ضد حباب ۲۰ لیتری

فروش ضد کف روغن یا ضد حباب روغن با بسته بندی ضد کف ۲۰ لیتری یا بسته بندی بزرگتر ضد کف یا آنتی فوم ۲۲۰ لیتری برای استفاده در مایعات.
بمنظور تکمیل خرید می توان از طریق لینک سفارش گذاری ضد کف یا آنتی فوم و ادتیو و پلیمرو همچنین انتی کسیدان برای تولید روغن و روانکار را ارسال نمایید.

فروش ضد کف روغن

فروش ضد کف روغن

فروش انواع مختلفی از ضد کف یا آنتی فوم که در سه دسته تقسیم بندی می شود و شامل انواع ضد کف های پایه سیلیکونی و ضد کف های پایه آبی و ضد کف های پایه غیر آبی تقسیم بندی می شود و همه این موارد بستگی به نوع استفاده از این آنتی فوم خواهد داشت بنابراین مهم است که ضد کف برای محصول مناسب استفاده شود.
بهترین فروش ضد کف روغن و دلیل استفاده ازاین محصول می بایستی برای محصولی که در اثر استفاده از مایعات در فرایند های مختلف می توانیم استفاده کنیم زیرا این محصول در اثر شرایط مختلف ممکن ایجاد کف و حباب نماید که همین موضع درنهایت باعث خواهد شد که برای استفاده برای روغن های موتوری فرایند دچار مشکل و عملا امکان روغن کاری و روانکاری در داخل محفظه احتراق ممکن نباشد بنابراین بسیار مهم است که بتوانیم شرایط و محیط استفاده شده در روانکار ها را با دقت بررسی و از ضد کف بر اساس میزان تعریف شده در این فرایند استفاده نماییم تا ضمن حفظ قابلیت های این محصول نسبت به ایمنی فرایند مطمئن باشیم و در نهایت بتوانیم شرایط را برای عملکرد کامل و دقیق روانکار در محیط کاری دستگاه تضمین نماییم.

قیمت آنتی فوم روغن

قیمت آنتی فوم روغن

نکته بسیار مهم در تهیه انتی فوم یا ضد کف به نوع  استفاده و محیط و مایعی که می بایستی برای جلوگیری از کف استفاده شده بستگی دارد براین اساس می توانیم قابلیت و شرایط را برای داشتن این محصول در نظر داشته باشیم. ضد کف های سیلیکونی در فرایند های تولید مواد دارویی و غذایی و هم چنین صنایع پتروشیمی و تولید چرم و تولید رنگ و مواد پوشش دهنده و تولید چسب استفاده بسیار زیادی دارد.
از ضد کف پایه آبی برای استفاده در زنجیره های پایه آبی شامل صابون هی اسید های چرب مصرف فراوانی دارد .
و در نهایت از آنتی فوم های پایه غیر آبی برای حلال های آلی و روغن های معدنی استفاده کرد و برای تجهزات حفاری و چاه نفت و همچنین به دلیل عدم خوردگی در تجهیزات مزیت های زیادی در استفاده از این محصول با کاربری بالا وجود دارد.

 

 
[جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید. ].
تولیدی بازرگانی نیکان اویلز  
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

Automatic gear oil additive, the best hitec 3339 additive

افزودنی روغن دنده اتوماتیک hitec 3339 بهترین ادتیو

افزودنی روغن دنده اتوماتیک که شامل ادتیو های مختلفی می باشد و بهترین ادتیو hitec …

نیکان اویلز