روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / روغن موتور / خرید روغن موتور فله بشکه ۱۸۵ کیلویی

خرید روغن موتور فله بشکه ۱۸۵ کیلویی

خرید روغن موتور فله با بسته بندی بشکه ۱۸۵ کیلویی با خرید انواع روغن موتور به سطح کیفی sn -sg و روغن هیدرولیک و روغن واسکازین.
خرید و فروش انواع روغن فله بر اساس نوع روغن مورد نظر خریدار و با انالیز قابل سفارش گیری و تحویل می باشد.

خرید روغن موتور 

خرید روغن موتور 

خرید انواع روغن موتور بصورت فله شامل انواع روغن های موتوری و روغن های هیدرولیک و همچنین روغن واسکازین برای امکان بسته بندی و صادرات بصورت عمده برای مصرف و بصورت مستمر انجام می شود . انواع مختلفی از روغن موتور برای مصارف مختلف و همچنین برای استفاده برای تجهیزات و ماشین آلات مختلف بصورت مستمر قابل تولید و تامین می باشد که البته نکته مهم در خرید انواع روغن موتور به کیفیت محصول و در نهایت به انالیزی می باشد که در ابتدا و در قرار داد خرید و فروش این محصول قید می شود تا بهترین کیفیت را بتوان بصورت مستمر خریداری شود.
مستحضر می باشد که برای تولید انواع روغن مواد اولیه و افزودنی های تعریف شده بدین منظور می بایستی استفاده شود که شامل انواع مختلفی از روغن پایه تصفیه شده یا روغن پایه ویرجین می باشد که و همچنین ادتیو و پلیمر و همچنین مواد مختلف دیگری نیز بدین منظور و برای بهبود قابلیت های روغن پایه می بایستی استفاده شود.

قیمت روغن  بشکه ای بنزینی دیزلی

قیمت روغن  بشکه ای بنزینی دیزلی

تولید و توزیع انواع روغن های تولیدی برای موتورهای بنزینی و همچنین برای موتورهای دیزلی شامل گرید ها و سطح کیفی مختلف می باشد که تقسیم بندی این روغن ها برای انواع روغن های موتورهای بنزینی شامل انواع خودروهای خانواده پراید و تیبا و کوئیک و همچنین سایر خودرروهای تولیدی شرکت سایپا که بر اساس تکنولوژی و طراحی انجام شده برای موتور خودرو می بایستی نوع مشخصی از روغن بنزینی با سطح کیفیت sn تا sg  بدین منظور استفاده شود.
روغن های بشکه برای شرکت و اشخاصی مزیت دارد که بخواهند از این محصول برای استفاده در انواع دستگاههای صنعتی و تولیدی به صورت مستمر و در تناژ بالا می بایستی استفاده شود و همچنین مزیت های مختلفی برای صادرات بصورت بشکه برای خریدارانی که می خواهند از این محصول برای استفاده برای انواع خودروهای سواری بنزینی و کامیون های دیزلی قابل استفاده خواهد بود.
مهم ترین مزیت خرید روغن موتور بشکه می  توان به ان اشاره داشت به قیمت تمام شده کمتری این محصول به نسبت انواع مختلفی از روغن های مشابه با بسته بندی ۲۰ لیتری می باشد که هزینه های بسته بندی کسر می شود و همچنین ماهیت استفاده از روغن تصفیه برای موتورهای قدیمی سطح کیفیت پایینتری دارد و باعث می شود مصرف کننده روغن بشکه ای بنزینی و دیزلی هزینه کمتری برای استفاده از این محصول پرداخت نماید.

 

 
[جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید. ].
تولیدی بازرگانی نیکان اویلز  
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

ظرفیت خالی کارخانه روغن موتور فینیش 50

ظرفیت خالی کارخانه روغن موتور فینیش ۵۰

ظرفیت خالی کارخانه روغن موتور فینیش یا نهایی برای روغن موتور بنزینی و روغن موتور …

نیکان اویلز