روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / وایت اویل / قیمت پارافین مایع روغن وایت اویل فلش ۱۸۰

قیمت پارافین مایع روغن وایت اویل فلش ۱۸۰

قیمت پارافین مایع با تضمین بدون رنگ و بو یا روغن وایت اویل فلش ۱۸۰ شامل پارافین مایع بهداشتی ، پارافین مایع صنعتی که بنام روغن سفید نیز معروف است.
سفارش انواع پارافین و خرید مستمر و تحویل این محصول در بسته بندی بشکه فلزی و پلاستیکی بصورت مستمر قابل تحویل و ارسال می باشد.

قیمت پارافین مایع

قیمت پارافین مایع

قیمت پارافین مایع بسته به انالیز این محصول و درجه خلوص ان که می بایستی متناسب با انالیز تعریف شده پارافین مایع خریداران این محصول تولید می شود. با توجه به اینکه انواع پارافین مایع مصارف بسیار زیادی دارد بنابراین تقسیم بندی این محصول و محل استفاده از انواع وایت اویل یا پارافین مایع و یا روغن سفید که همه به نوعی نام گذاری این محصول در بازار خرید و فروش انواع محصولات مرتبط با پارافین است قیمت گذاری می شود.
مستحضر هستید پارافین مایع رنگ سفید و بسیار شفافی دارد که از تقطیر مشتقات نفتی بدست می اید و همین موضوع باعث شده که پارافی مصرف زیادی در صنایع مختلف به عنوان پارافین خوراکی و پارافین بهداشت و پارافین صنعتی و همچنین در پارافین دارویی کاربرد داشته باشد.

قیمت وایت اویل فلش ۱۸۰

قیمت وایت اویل فلش 180

 

قیمت گذاری انواع پارافین مایع یا وایت اویل در فلش های مختلف تولید می شود که البته همه موارد در تولید پارافین مایع به توافق انجام شده بین تولید کننده انواع پارافین است که با تولید کننده و خریدار بعد از توافق برای انالیز و تعیین قیمت نهایی محصول و البته میزان مصرف محصول در بازه زمانی مشخص اقدام به تولید وایت اویل مطابق با انالیز می شود.
پارامترهای اصلی و مورد نظر خریداران پارافین در مرحله اول فلش و ویسکوزیته این محصول است که می بایستی با توجه به اینکه ماده اولیه تولید محصولات دیگری می باشد در مراحل مختلف تولید و بازه زمانی مختلف تحویل فرمول محصول بدون تغییر قابل تولید باشد.

فروش پارافین مایع بی رنگ و بو

فروش پارافین مایع بی رنگ و بو

مهمترین نکته در تولید انواع وایت اویل ها به شفاف بودن رنگ پارافین مایع می باشد که معمولا رنگ تحویل شده این محصول صفر می باشد و همچنین کیفیت پارافین توسط مصرف کننده این محصول به بدون بو بودن این محصول است که بسیار زیاد مهم و حائز اهمیت می باشد.

 
[جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید. ].
تولیدی بازرگانی نیکان اویلز  
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

Sale of all types of paraffin 190 white industrial sanitary oil

فروش انواع پارافین ۱۹۰ روغن وایت بهداشتی صنعتی

فروش انواع پارافین با فلش ۱۹۰و کمتر پارافین یا روغن وایت اویل یا روغن سفید …

نیکان اویلز