روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / پلیمر روغن / وارد کننده پلیمر روانکار کپ دوترال | فروش مواد اولیه تولید روانکار

وارد کننده پلیمر روانکار کپ دوترال | فروش مواد اولیه تولید روانکار

وارد کننده پلیمر کرمانشاه و مواد اولیه تولید انواع روغن و روانکار صنعتی از بهترین برندهای مطرح نظیر کپ و دوترال بصورت پالتی عرضه می شود .

فروش افزودنی روغن موتور

فروش افزودنی روغن موتور

روغن پایه تولید شده از روغن سوخته بازیافتی خودروها و یا صنایع و یا روغن پایه استحصال شده از نفت خام علی رغم دارای بودن فلش ۱۸۰ و حتی بیشتر که به ۲۴۰ نیز می رسد ولی امکان استفاده از این روغن های بصورت مستقیم در موتور خودرو و یا حتی بعنوان روانکار برای سایر موتورهای احتراق داخل وجود ندارد.
اهمیت توجه به این موضوع در حفظ و نگهداری و جلوگیری از اسیب دیده گی وسیله نقلیه می باشد بنابراین می بایتسی شرایطی برای روغن مصرفی موتور ایجاد گردد که ضمن افزایش دمای موتور روغن از حالت چربکاری و غلظت خود را حفظ نماید زیرا در غیر این صورت افزایش دما موجب شل شدن روغن و عدم قابلیت روغنکاری و اسیب رسیدن به تجهیزات می گردد.

فروش بهترین افزایش دهنده ویسکوزیته

فروش بهترین افزایش دهنده ویسکوزیته

وارد کننده پلیمر ایرانی روانکار بر اساس نیاز بازار مصرف و تولید کنندگان انواع روغن اقدام به تامین محصولاتی برای افزایش ویسکوزیته روغن می نماید که با تغییر دما غلظت روغن حفظ شود .
این محصول بنام انواع پلیمر در برندهای مطرح تولید و عرضه شده که معمولا وارداتی هستش و امکان تولید در داخل کشور وجود ندارد بنابراین همه شرکت های تولید کننده روغن و روانکار انواع مختلفی از پلیمرهای با کیفیت و ادتیوهای مرتبط و همچنین ضد یخ و ضد کف را در اختیار دارند.
مواد اولیه تولید روغن از انواع گرید های تولید روغن که برای استفاده در موتور دیزل و بنزینی مصرف دارد تا روغن پایه تولید شده در کارخانه های تصفیه روغن را نیز شامل می شود.

تامین پلیمر روغن تهران

 

طی سالی های اتی استفاده از انواع خودروهای برقی بسیار مورد توجه خواهد بود و خودروهای فعلی با شرایط موجود و استفاده از روغن برای این خودروها در اینده نزدیک مفهمومی نخوهد داشت .
در حاضر و در شرایط فعلی همچنان مصرف و استفاده از این نوع روغن ها مورد توجه هستند بنابراین لزوم واردات انواع مواد روغن از برندهای کپ و دوترال مورد توجه می باشد.
روغن موتور و روغن صنعتی و هیدرولیک تا زمانیکه تمامی صنایع تغییرات اساسی جدید را در خود ببیند می بایستی و تولید و استفاده شود و این مستلزم داشتن کارخانهای روغن و تجهیزات لازم برای انجام این کار می باشد که شامل مواد اولیه هستش که برای تولید هر محصولی مورد نیاز می با شد .

 

 
[جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید. ].
تولیدی بازرگانی نیکان اویلز  
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

The price of polymer oil additive engine oil cap 530

قیمت پلیمر روغن افزودنی روغن موتور کپ ۵۳۰

قیمت پلیمر روغن افزودنی تولید انواع روغن موتور و روغن هیدرولیک روغن دهنده با پلیمر …

نیکان اویلز