روغن موتور روغن تصفیه
خانه / روغن ترمز / خرید ویژه روغن ترمز | فروشگاه اینترنتی انواع روغن های صنعتی

خرید ویژه روغن ترمز | فروشگاه اینترنتی انواع روغن های صنعتی

خرید ویژه روغن ترمز بصورت مستقیم از فروشگاه اینترنتی که انواع روغن های صنعتی و روغن ترمز را با قیمت در کارخانه تولید روغن ترمز عرضه می نماییم. با توجه به اینکه روغن ترمز یک سیال با ترکیبات مصنوعی می باشد که باعث حرکت اجزای مختلف سیستم ترمز در اتومبیل ها می شود.
خرید ویژه روغن ترمز موضوع اصلی این جا در مورد روش های خرید ویژه روغن ترمز از نمایندگی روغن ترمز در فروشگاه های اینترنتی است. موضوعات دیگری که به آن ها خواهیم پرداخت عبارت هستند از: انواع روغن صنعتی، تولیدکننده روغن صنعتی و کارخانه روغن ترمز، خرید روغن ترمز ارزان از مراکز فروش روغن ترمز خارجی و ایرانی، عرضه روغن ترمز عمده، صادرات روغن صنعتی و شناسایی روغن ترمز مناسب.

خرید ویژه روغن ترمز | فروشگاه اینترنتی انواع روغن های صنعتی

لیست شرکت های تولیدی روغن صنعتی

لیست شرکت های تولیدی روغن صنعتیخرید ویژه روغن ترمز وشرکت های زیادی هستند که در زمینه ساخت روغن های صنعتی فعالیت می نمایند. برای دسترسی به لیست این شرکت ها می توان به بانک اطلاعاتی این شرکت ها در فضای مجازی مراجعه نمود.
روغن های صنعتی دسته ای از روغن ها هستند که برای تسهیل در حرکت انواع ماشین ها به کار گرفته می شوند. این روغن ها به دو دسته کلی روغن های صنعتی با پایه نفتی و با پایه گیاهی تقسیم می شوند.
روغن های صنعتی گیاهی از گیاهانی مانند کلزا و خردل و افزودن موادی برای افزایش مقاومت آن ها به دست می آیند.
خرید ویژه روغن ترمز و روغن های صنعتی نفتی نیز از تقطیر نفت خام و گرفتن مواد مضر آن و اضافه نمودن برخی از مواد برای افزایش روانروی آن تهیه می شوند.

با توجه به کاربرد هر اجزاء، روغن مخصوص به آن عملکرد به کار گرفته می شود. روغن های صنعتی انواع گوناگونی دارند. روغن گیربکس، روغن ترمز، روغن چرخ دنده و روغن کمپرسور برخی از نمونه های روغن های صنعتی هستند.

مصرف روغن ترمز و روغن های صنعتی در ماشین ها و دستگاه هایی مانند دستگاه سی ان سی، دستگاه فرز، ماشین تراش، دستگاه نساجی، ماشین چاپ، دستگاه هیدرولیک، ماشین های حفار، انواع ماشین های حمل و نقل جاده ای و غیره می باشد.

عرضه کننده انواع روغن ترمز خودرو

عرضه کننده انواع روغن ترمز خودروخرید ویژه روغن ترمز و بهترین روغن ترمز و جدیدترین روغن ترمز پراید، پژو و سایر ماشین ها و همچنین مرغوب ترین روغن ترمز صادراتی خودرو را می توان در فروشگاه های عرضه روغن صنعتی و دفاتر شرکت روغن ترمز در سر تا سر شهر های ایران جستجو نمود.
می توان انواع مختلفی از روغن صنعتی درجه یک و به ویژه روغن ترمز خودرو ها را از این شرکت ها تهیه کرد.

ارزان ترین لیست قیمت روغن ترمز

ارزان ترین لیست قیمت روغن ترمزبرای دریافت ارزان ترین لیست قیمت روغن ترمز می توان به نمایندگی های روغن ترمز و یا کارخانه های تولید کننده روغن ترمز که در برخی از شهر ها مستقر هستند سر زد.
خرید ویژه روغن ترمز و خرید از درب کارخانه یکی از روش های خرید روغن ترمز است که مزیت های زیادی دارد. از آنجایی که کارخانه داران برای حمل و نقل روغن های ترمز به مراکز شهر ها هزینه ای را نمی پردازند، می توان روغن ترمز را با قیمت بسیار مناسبی از درب کارخانه خریداری نمود. این روش خرید یکی از ارزان ترین روش های خرید کالا است.
خرید ویژه روغن ترمز اما برای خریدارانی که قادر نیستند تا برای خرید روغن ترمز به کارخانه های تولیدی بروند نیز روش های ارزان خرید وجود دارد. یکی از این روش ها شعب و دفاتری هستند که در سطح شهر ها فعالیت گسترده ای دارند. می توان با مراجعه به این دفاتر، روغن های ترمز اصل و با قیمت بسیار مناسب تر از بازار رایج خریداری نمود.

فروشگاه اینترنتی انواع روغن های صنعتی

فروشگاه اینترنتی انواع روغن های صنعتییکی از روش های خرید روغن صنعتی ارزان و مقرون به صرفه این است که به فروشگاه هایی مراجعه نماییم که کار آن ها فروش روغن صنعتی درجه یک و با نرخ کارخانه است.
خرید ویژه روغن ترمز که امروزه با گسترش تجارت الکترونیک، بسیاری از تولید کنندگان برای افزایش فروش خود روش نوین فروش آنلاین را برگزیده اند. تاسیس یک فروشگاه اینترنتی مزیت های بسیار فراوانی دارد. برخی از فایده های یک فروشگاه آنلاین به شرح زیر هستند:

 • فروشندگان می توانند در هر لحظه از ۲۴ ساعت شبانه روز سفارش مشتریان خود را دریافت نمایند.
 • دامنه فروش در این فروشگاه ها افزایش می یابد بدون این که هزینه اضافی برای افزایش مساحت فروشگاه لازم باشد.
 • افزایش محدوده فروش از سطح محله و شهر به سطح شهر های دیگر ایران و یا سایر نقاط جهان صورت می پذیرد.
 • با صرف هزینه کم برای ایجاد سایت می توانند سود فراوانی را به دست آورند.
 • می توانند با سایر شرکت ها ادغام شوند و سود حاصل از فروش را افزایش دهند.
 • دریافت پول در این روش بسیار امن و در لحظه انجام می شود و مشکلات پرداخت های مستقیم را ندارد.

مرکز فروش روغن ترمز های ایرانی و خارجی

مرکز فروش روغن ترمز های ایرانی و خارجیمراکز زیادی در کشور هستند که انواع روغن های ترمز ایرانی و خارجی را می فروشند. برای تهیه یک روغن ترمز خوب و درجه یک لازم است که آدرس برخی از این مراکز فروش را در شهر ها یافت.
خرید ویژه روغن ترمز و بسیاری از روغن ترمز های ایرانی نیز همانند روغن ترمز های خارجی از ویسکوزیته خوب برای راه اندازی ترمز خودرو ها برخوردار هستند و می توان انواع برند های شناخته شده در این زمینه را تهیه نمود و بدون هیچ مشکلی و با اطمینان کامل برای اتومبیل ها استفاد کرد.

پخش عمده روغن ترمز به سراسر کشور

پخش عمده روغن ترمز به سراسر کشورروغن ترمز هم به صورت خرده فروشی و هم به صورت عمده فروشی در سراسر کشور معامله می شود.
تولید کنندگان برای فروش یک جا و کلی روغن ترمز و سایر روغن های صنعتی که تولید می نمایند، اقدام به پخش عمده و توزیع یک جا آن ها به شرکت های واسطه روغن موتور و یا صنایعی که نیاز به حجم بالای این محصول صنعتی دارند می نمایند.
خرید ویژه روغن ترمز و فروش عمده این روغن صنعتی علاوه بر این که سود زیادی برای تولید کننده دارد باعث می شود که آن ها بتوانند با سرعت بیشتر و قیمت کم تر، مواد اولیه ساخت این نوع از روغن هار ا فراهم نمایند و وارد چرخه تولید مجدد شوند.

مشخصات انواع روغن ترمز اصل

مشخصات انواع روغن ترمز اصل سوالی که ممکن است برای یک خریدار روغن ترمز مطرح شود این است که یک روغن ترمز اصل چه ویژگی هایی دارد؟
برای پاسخ به این پرسش باید با مشخصات انواع روغن ترمز آشنا شویم. برخی از خواص یک روغن ترمز خوب و مناسب برای خودرو ها عبارت اند از:

 • باید بر اساس نوع موتور و وزن اتومبیل، روغن ترمز با نقطه جوش مناسب را انتخاب نمود.
 • باید تراکم پذیری آن بسیار پایین باشد تا در شرایط فشار و دمای بالا به خوبی کار کند.
 • این روغن صنعتی باید از تبخیر بسیار ناچیزی برخوردار باشد.
 • باید از خاصیت ویسکوزیته مناسبی برای حرکت برخوردار باشد.

برخی از نکاتی که در مورد روغن ترمز ها باید بدانیم این هستند که:
خرید ویژه روغن ترمز و درصورت تیره شدن رنگ روغن ترمز باید آن را تعویض نماییم؛ اگر از مقدار روغن در محفظه آن کم شد باید مقدار لازم از روغن را به درون محفظه روغن اضافه نماییم؛ هرگز نباید در محفظه روغن را به مدت طولانی باز گذاشت زیرا روغن به رطوبت بسیار حساس می باشد؛ از ورود آشغال و انواع ذرات گرد و غبار به محفظه روغن پیشگیری شود؛ محفظه ترمز هرگز نباید نشتی داشته باشد؛ هر سال و یا هر دو سال یک بار بر اساس نوع خودرو، روغن ترمز ماشین خود را عوض نمایید.

راهنمای انتخاب روغن ترمز بر اساس نوع خودرو

راهنمای انتخاب روغن ترمز بر اساس نوع خودروهر خودرو، روغن ترمز مخصوص به خود را دارد. در این بخش در مورد انتخاب روغن ترمز مناسب برای هر خودرو شما را راهنمایی می نماییم.

استانداردی به نام DOT در زوغن ترمز ها وجود دارد که در واقع همان نقطه جوش روغن ترمز می باشد. هر چقدر عدد DOT بالا تر باشد به معنی این است که نقطه جوش روغن بیشتر است و می تواند بدون از دست دادن خاصیت تراکم ناپذیری خود، رطوبت بیشتری را از محیط جذب نماید.
روغن ترمز ها بر پایه سیلیکون و گلیکول می باشند. در اتومبیل ها و ماشین هایی که سیستم ترمز ABS دارند از روغن ترمز با نوع گلیکول استفاده می شود و ماشین هایی که فاقد سیستم ABS در ترمز خود هستند از نوع روغن های سیلیکونی استفاده می نمایند.
خرید ویژه روغن ترمز و ماشین ها بر اساس وزن، نوع موتور، نوع بدنه، سیستم انتقال دهنده قدرت و بسیاری مسائل دیگر از روغن با DOT و نقطه جوش های متفاوت استفاده می نمایند. بالا بودن نقطه جوش به این معنا نیست که روغن خوب می باشد، بلکه باید برای هر وسیله نقلیه، روغن مخصوص ویژه ای را انتخاب نمود.

خرید بدون واسطه روغن ترمز از کارخانه

خرید بدون واسطه روغن ترمز از کارخانهخرید ویژه روغن ترمز که بسیاری از خریداران عمده روغن ترمز، برای خرید بدون واسطه و ارزان ترجیج می دهند این روغن صنعتی را از کارخانه تهیه نمایند. قیمت روغن موتور در این روش خرید بسیار پایین و بعضی وقت ها حتی نصف قیمت بازار های مرکزی می باشد.
خرید ویژه روغن ترمز و وقتی از کارخانه خرید انجام می شود چون واسطه ها و دلالان کالا ها حذف می شوند کالا های خریداری شده اصل هستند. در این روش خرید همیشه تضمین کیفیت کالا برای مشتریان وجود دارد.

خریدار روغن ترمز اورجینال ارزان قیمت

خریدار روغن ترمز اورجینال ارزان قیمتخریداران روغن اورجینال ارزان قیمت فروشندگانی هستند که این روغن ها را به صورت عمده از تولید کنندگان تهیه می کنند و در اختیار خرده فروشان و فروشگاه های کوچک تر که در سطح شهر ها مستقر شده اند قرار می دهند.
البته صنایع بزرگ که نیاز فراوانی به انواع روغن های مرغوب دارند نیز در دسته خریداران کلان قرار دارند. خرید ویژه روغن ترمز و خرید ارزان و عمده از تولید کننده و فروش با قیمت بیشتر به مصرف کنندگان خرد تر، سود بسیار زیادی را برای این شرکت های واسطه به همراه دارد.

خرید ویژه روغن ترمز را می توان به صورت اینترنتی هم روغن ترمز ارزان خریداری نمود. کافی است به کانال ها و وب سایت های این شرکت های تولیدی سر بزنید و محصول مورد نیاز خود را با توجه به راهنمایی فروشندگان تهیه نمایید. این روش خرید مزیت های زیادی دارد. برخی از فوایدی که خرید آنلاین به همراه دارد به این صورت هستند:
خرید از هر جای ایران و یا از هر نقطه از جهان امکان پذیر است؛ خرید به راحتی و با کلیک چند دکمه انجام می شود؛ می توان از نظرات سایر کاربران درباره محصولات آگاهی یافت و سپس خرید را انجام داد؛ تنوع کالا ها و مدل آن ها بسیار زیاد است؛ مقایسه قیمت انواع کالا ها را می توان انجام داد؛ هزینه های رفت و آمد به محل خرید کاهش می یابد؛ در وقت و انرژی مصرفی صرفه جویی می شود.

تأمین کننده انواع روغن های صنعتی در کشور

تأمین کننده انواع روغن های صنعتی در کشورخرید ویژه روغن ترمز و روغن های صنعتی مورد لزوم در کشور هم توسط تولید کنندگان داخلی ساخته می شوند و در اختیاز تقاضا کنندگان قرار می گیرند و هم از طریق شرکت های وارداتی، به ایران وارد می شوند.
در واقع تامین کنندگان روغن های صنعتی هم شرکت های وارد کننده و هم شرکت های تولید کننده می باشند. برخی از این شرکت ها در زمینه روغن های صنعتی بسیار شناخته شده هستند.

خرید ویژه روغن ترمز که شرکت ها برای برند شدن و در راس قرار گرفتن باید به پارامتر های زیادی توجه نمایند. برخی از پارامتر ها در زمینه برند سازی به صورت زیر می باشند:

 • باید از مواد اولیه درجه یک در ساخت محصولات تولیدی استفاده نمایند.
 • باید کالا های تولیدی ممتاز باشند و از کیفیت های بالا برخوردار باشند.
 • باید در ساخت کالا ها، از تجهیزات و ماشین آلات بسیار مدرن و پیشرفته استفاده نمایند تا بتوانند با دقت بیشتری محصولات خود را تولید نمایند.
 • دقت و سرعت در فرایند ساخت بسیار اهمیت دارد.
 • باید یک شرکت تولید کننده بتواند انواع مختلفی از محصولات را تولید نماید تا بتواند به درخواست مشتریان گوناگونی پاسخ دهد.
 • یک تولید کننده باید علاوه بر این که بتواند بازار های داخلی کشور را در اختیار بگیرد، باید بتواند در زمینه صادرات کالا های خویش به سایر کشور ها نیز فعالیت نماید.
 • باید آشنایی کافی با مسایل فرهنگی، اجتماعی، سیاسی، اقتصادی و مذهبی کشور های هدف داشته باشد.
 • باید نیاز بازار های کشور های هدف را به خوبی بررسی و شناسایی نماید و بر اساس مقدار و نوع تقاضا، اقدام به ارسال کالا های خویش نماید.
 • یک برند خوب باید علاوه بر این که یک کالای با کیفیت تولید می نماید، به قیمت کالای تولیدی نیز توجه نماید و کالا هایی را تولید کند که از قیمت مناسبی برخوردار باشند. اگر کالا های تولیدی یک برند از قیمت مناسب برخوردار نباشند با وجود تعداد زیاد برند ها از گردونه رقابت خارج می شود.
 • باید به مسئله تبلیغات نیز توجه نماید تا بتواند سود حاصل از فروش خویش را افزایش دهد.

بهترین برند روغن ترمز ایرانی

بهترین برند روغن ترمز ایرانیبرند های زیادی در ایران هستند که در زمینه روغن ترمز فعال می باشند. اما بهترین برند روغن ترمز در واقع باید بتواند شرایطی ایجاد نماید تا مشتریان زیادی داشته باشد.
اگر یک برند، انواع مختلفی از روغن ترمز را با کیفیت ممتاز و قیمت مناسب تولید نماید می توان گفت که در زمینه تولید روغن ترمز جزء بهترین برند ها است.

 
[جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید. ].
تولیدی بازرگانی نیکان اویلز  
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

The price of blue brake oil 250 grams

قیمت روغن ترمز آبی ۲۵۰ گرمی

قیمت روغن ترمز آبی ۲۵۰ گرمی یا روغن ترمز dot4 با بسته بندی بشکه ۲۳۰ …

دیدگاهتان را بنویسید

نیکان اویلز