روغن موتور روغن تصفیه
خانه / روغن ترمز / فروش روغن ترمز با تخفیف | قیمت انواع روغن های صنعتی

فروش روغن ترمز با تخفیف | قیمت انواع روغن های صنعتی

فروش روغن ترمز با تخفیف شامل قیمت روغن ترمز هراز و قیمت روغن ترمز dot3 و قیمت روغن ترمز کاسپین و قیمت عمده روغن ترمز فومن شیمی و کارخانه روغن ترمز فومن شیمی و قیمت روغن ترمز dot4 و قیمت روغن ترمز خارجی و شرکت خمین شیمی هراز که انواع روغن های صنعتی با قیمت درب کارخانه در سایت بازرگانی روغن نیکان عرضه می گردد.

امروزه فروش روغن ترمز با تخفیف در بسیاری از سایت های موجود است و با کمی جستجو میتوان روغن ترمز مناسب و باکیفیت را با تخفیف پیدا کرد.علاوه بر این گاهی در بسیاری از فروشگاه ها نیز شاید بتوان با تخفیف روغن ترمز را پیدا کرد.

فروش روغن ترمز با تخفیف | قیمت انواع روغن های صنعتی

تولید کننده انواع روغن های صنعتی

تولید کننده انواع روغن های صنعتیشرکت های مختلفی در تولید روغن های صنعتی فعالیت میکنند و سپس به پخش روغن ترمز میپردازند.و حتی یک سری از کارخانه ها فروشگاه روغن صنعتی نیز دارند.که قیمت روغن ترمز در انجا به نسبت جاهای دیگر میتوان گفت پایین تر است.و تا حدود زیادی تأمین روغن ترمز کشور بر دوش این کارخانجات است.به عنوان مثال نمونه هایی از این تولیدکنندگان بهترین روغن های صنعتی را برای شما میگوییم.

 • ۱-نفت بهران
 • ۲-آسیا ژوله
 • ۳-شیمی صنعت فرزان
 • ۴-مهتاب موتور

مرکز فروش انواع روغن ترمز

مرکز فروش انواع روغن ترمز

روغن ترمز یکی از موارد بسیار ضروری و مهم در سیستم ترمز خودرو می باشد که به تنهایی می تواند سهم بسیار عمده ای در جلوگیری از تصادفات داشته باشد. پس انتخاب و خرید یک روغن ترمز خوب و با کیفیت بسیار مهم و ضروری است.

روغن ترمز با کیفیت چه ویژگی هایی دارد؟

 • دمای جوش تعادلی بالا
 • دمای جوش مرطوب بالا
 • تهیه شده ازمواد درجه یک
 • بدون بو و فاقد هرگونه رسوب
 • استاندارد ملی معتبر

آیا روغن ترمز با قیمت ارزان و عمده و عین حال با کیفیت وجود دارد؟

پاسخ این سوال بله است، روغن ترمز های زیادی در داخل کشور تولید می شود که از مهم ترین آن ها می توان به موارد ذیل اشاره کرد

 • روغن ترمز آرکا
 • شیمی زحل
 • روغن ترمز پارس
 • شیمی روغن ترمز
 • آلتیماروغن ترمز
 • روغن ترمز هراز

که همگی این برند ها دارای کیفیت عالی و قیمت بسیار مناسبی هستند که جهت تهیه آن ها بصورت عمده می توانید با کارشناسان روانکاران ایران زمین در ارتباط باشید.

مرکز فروش عمده روغن ترمز هراز، جهت خرید انواع محصولات هراز می باشد. همان طور که می دانیم، از قدیمی ترین برند های تولید شده در صنعت روانکار ایران که طرفداران زیادی نیز دارد، روغن ترمز هراز می باشد.
این روغن ترمز بسیار با کیفیت و مرغوب می باشد. هم چنین روغن ترمز هراز کاملاً با مواد اولیه درجه یک ساخته شده است، لذا این روغن ترمز جزء بهترین های
بازار ایران می باشد

مشخصات روغن ترمز مناسب و باکیفیت

مشخصات روغن ترمز مناسب و باکیفیت

مقدمه:

فروش روغن ترمز با تخفیف شاید به جرات بتوان گفت که مایع ترمز یا همان روغن ترمز یکی  از مواردی است که کمترین توجه به آن در خودرو می­ شود. بیشتر رانندگان خودرو عادت به تنظیم باد تایرها، تعویض روغن موتور و مراقبت از بدنه و داخل خودرو را دارند و از تعویض روغن ترمز این مایع مهم و حیاطی در خودرو غافل اند. فقط کافی است پای خود را روی پدال ترمز فشار دهید تا این مایع هیدرولیک و تراکم ناپذیر با عملکرد خود باعث توقف خودرو شود.
در واقع عملکرد این مایع به گونه ­ای است که وظیفه انتقال فشار هیدرولیکی از پمپ ترمز به سیلندر ترمز را بر عهده دارد .
فروش روغن ترمز با تخفیف که در نهایت موجب فشار لنت ترمز بر دیسک یا کاسه ترمز می­شود. وجود عیب در این مایع ممکن است موجب ضعیف عمل کردن سیستم ترمز شود که عواقب ناگواری را به همراه خواهد داشت که ممکن جان سرنشنان را تهدید کند. پس با این تعریف لزوم چک کردن و یا تعویض دوره ای این مایع مهم در خودرو چند برابر می­شود
.

بنابراین با توجه به اهمیت این موضوع سعی بر آن شده است که در این مقاله ساختار شیمیایی روغن ترمز و همچنین نحوه انتخاب بهترین روغن ترمز شرح داده شود تا از این پس در سرویس های دوره­ای خودرو خود علاوه بر تعویض روغن موتور و روغن هیدرولیک به این نکته بیشتر توجه شود
.
فروش روغن ترمز با تخفیف روغن ترمز، مایعی هیدرولیک و تمام سنتتیک است یعنی به طور کامل در آزمایشگاه تولید شده است. این مایع باید دارای خواص ویژه ای باشد تا علاوه بر تحمل فشار بتواند در برابر دما و تبخیر شدن مقاومت خوبی از خود نشان دهد. همچنین این مایع باید با تمام قطعات موجود در سیستم ترمز سازگار باشد بنابراین با اضافه کردن مکمل های ویژه به این مایع مانع از خوردگی سطوح فلزی و سطوح پلاستیکی مانند واشر ها و کاسه نمد ها در سیستم ترمز می­شوند.
مقاومت مایع ترمز در برابر تبخیر شدن یکی از خواص مهم این روغن ترمز است، زیرا رانندگی کردن در شرایط آب و هوایی گرم و همچنین ترمز­های مکرر سبب داغ شدن بیش از حد این مایع می شود و ممکن است این دما به حدی برسد که موجب تبخیر مایع روغن شود. وقتی این مایع شروع به جوشیدن می­کند باعث تشکیل بخار در سیستم ترمز می­شود که این بخار با توجه به ماهیت فیزیکی خود قابل تراکم است که در نتیجه با فشار پدال ترمز متراکم شده و منجر به نرم عمل کردن لنت ترمز و در نتیجه کاهش بازده ترمز گیری خواهد داشت.
فروش روغن ترمز با تخفیف  یکی دیگر از خواص ویژه­ای که هر روغن ترمز باید داشته باشد، خاصیت جذب رطوبت است. عمده روغن ترمز­های موجود در بازار بر پایه پلی گلیکول اتری تولید شده است که نسبت به رطوبت حساس است. البته این حساسیت به خاطر نقص و یا عیب روغن نیست بلکه تولید کنندگان خودرو با استفاده از این ویژگی ( جذب رطوبت) توانسته اند رطوبت تشکیل شده در داخل سیستم ترمز را جذب کنند. این رطوبت باعث خوردگی قطعات داخلی سیتم ترمز شده که در نتیجه هزینه تعویض و یا تعمیر این قطعات ممکن است برای شما گران تمام شود. اگر جذب رطوبت به حدی باشد
فروش روغن ترمز با تخفیف مایع  روغن از رطوبت اشباع شده و در این حالت دمای تبخیر مایع روغن به شدت کاهش می­یابد که این امر موجب افزایش بخار در دجه حرارت­های بالا شده که باعث عملکرد ضعیف ترمز می­شود
.
 عامل مهم دیگر در تعیین روغن ترمز مناسب، میزان گرانروی آن است. گرانروی روغن ترمز باید به میزانی باشد که در زمستان و در تابستان به خوبی عمل کند و در اثر سرد شدن هوا به اندازه­ای رقیق باشد که به تمام قسمت های مختلف سیستم ترمز منتقل شود.

انواع مختلف روغن ترمز:
انواع مختلف روغن ترمز:

فروش روغن ترمز با تخفیف روغن ترمز­ها انواع مختلفی دارند اما روغن ترمز های موجود در بازار ایران بیشتر بر اساس استاندارد DOT  است که مخفف (Department of Transportation) است. این استاندار توسط دپارتمان حمل و نقل امریکا مطرح شده است و عدد جلوی آن نشان دهنده میزان گرانروی آن است روغن ترمز های DOT3 ، DOT4 و DOT 5.1 از نوع پایه گلیکول هستند.
فروش روغن ترمز با تخفیف از پر‌مصرف‌ترین روغن ترمز‌ها‌ در بین خودرو‌های سواری شناخته می‌شوند. روغن ترمز
DOT 3 زرد‌رنگ بوده و این در حالی است که روغن ترمز DOT 4 آبی‌رنگ است و از آنجایی که سیستم‌های ترمز خودرو‌ها متناسب با یک روغن ترمز طراحی شده است، نمی‌توان از یکی به جای دیگری استفاده کرد و از همه مهم‌تر اینکه نباید این دو نوع روغن ترمز را در یک سیستم ترمز با هم مخلوط کرد.

هر چند دلیل خاصی برای استفاده از یک روغن ترمز به جای دیگری گفته نشده است و حتی برخی از افراد کارشناس، تعویض روغن ترمز از یک نوع به نوع دیگر را به شرط تخلیه کامل سیستم و پر‌کردن دوباره و کامل با نوع دیگر، مشکلی نمی‌دانند اما برخی نیز عدم سازگاری لاستیک‌های نشت‌بندی و آب‌بند‌های موجود در سیستم را با یک روغن ترمز دیگر از دلایل عدم تعویض نوع روغن ترمز می‌دانند که ممکن است منجر به خوردگی و فرسودگی آنها شود.

نوع ديگري روغن ترمز هم در بازار وجود دارد با نام Dot5 اين نوع روغن ترمز اصلا قابليت جذب رطوبت را ندارد و دماي جوش بسيار بالايي را دارد و بر پايه ي سيليكون ساخته شده و همچنين قابليت ادغام با انواع ديگر Dot4, Dot3 را ندارد

اين نوع كه رنگش بنفش است براي اتومبيلهاي معمولي اصلا توصيه نميشود زيرا همانطور كه گفته شد روغن ترمز بايد خاصيت جذب رطوبت داشته باشد تا مانع از از بين رفتن سيستم شود. هرگز نباید از روغن Dot5 در خودروهای با سیستم ترمز ABS (ضد قفل) استفاده کرد.

این روغن ترمز بیشتر برای استفاده در ماشین آلات نظامی طراحی و تولید شده است. برای مثال خودروها و یا نفربرهایی که به مدت طولانی در سوله های نظامی نگهداری می­شوند و نیاز به مراقبت از آنها نیست و در صورت احتیاج از آن­ها استفاده می­شود.

فروش روغن ترمز با تخفیف و نوع دیگری از روغن ترمز با شاخص گرانروی DOT 5.1  وجود دارد که به طور ساده می­توان گفت از نوع dot4 است که البته خصوصیات روغن ترمز DOT3 را دارد. بنابراین این روغن ترمز را می­توان به روغن های Dot4, Dot3 ترکیب کرد. در بعضی موارد از این روغن ترمز به عنوان روغن ترمز Dot4 پلاس و DOT 4  سوپر نام­ می­برند.

جدول زیر بر اساس نوع روغن ترمزهای توضیح داده شده، تولید شده است که به خوبی خاصیت هر کدام را نشان میدهد. در این جدول ستون اول( از سمت چپ) دمای تبخیر بدون جذب رطوبت است یعنی همان روغن ترمز خالص که به اصطلاح دمای خشک گفته می­شود. ستون دوم نشان دهنده دمای تبخیر روغن بعد از جذب رطوبت است که به دمای مرطوب معروف است.
فروش روغن ترمز با تخفیف با کمی نگاه اجمالی می­توان به این نکته رسید که بعد از جذب رطوبت به میزان قابل توجه­ای دمای تبخیر پایین می­آید که این امر تاثیر منفی روی عملکرد مایع ترمز می­گذارد و باعث کاهش بازده کلی سیستم ترمز می­شود. ستون سوم نشان دهنده شاخص گرانروی و ستون چهارم نشان دهنده ساختار شیمیایی مایع ترمز است
.

تفاوت روغن ترمز زرد و آبی

تفاوت روغن ترمز زرد و آبی

فروش روغن ترمز با تخفیف و فروش روغن ترمز با تخفیف یکی از سیالات حیاتی که در همه خودرو‌های سبک وجود دارد و کمتر کسی به آن اهمیت می‌دهد، روغن ترمز است؛ سیالی همه‌کاره که از آن در کلاچ خودرو‌هایی که دارای سیستم کلاچ‌گیری هیدرولیکی هستند نیز استفاده می‌شود((روغن ترمز آبی یا زرد))و حتی از این مایع برای جدا کردن قطعات فلزی که در هم قفل شده‌اند و بر اثر رسوب اصطلاحا گیرپاژ کرده‌اند نیز بهره برده می‌شود. با این حال این مایع نیز نیاز به مراقبت و نگهداری دارد تا بتواند به خوبی عملکرد خود را نشان دهد.

فروش روغن ترمز با تخفیف مایع همه‌کاره در این مطلب نگاهی به روغن ترمز و مهم‌ترین خصوصیات آن خواهیم داشت. روغن ترمز یا مایع ترمز، سیالی است که وظیفه انتقال فشار هیدرولیکی از پمپ ترمز به سیلندر ترمز را  در خودروهاي سبك
فروش روغن ترمز با تخفیف و بنزيني
بر عهده دارد که در نهایت موجب فشار لنت ترمز بر دیسک یا کاسه ترمز میشود. این مایع بدلیل خصلت عملکرد خود باید دارای حداقل تراکم پذیری باشد. همچنین این مایع باید نسبت به حباب هوا حساس بوده و اجازه تشکیل حباب را ندهد. تبخیر روغن ترمز باید بسیار ناچیز باشد و با قطعات فلزی و پلاستیکی که با آنها در تماس است سازگاری داشته باشد.

این مایع، ترکیبی مصنوعی(سنتزي) است که قسمت اعظم آن از ترکیبات پلی گلیکول اتری تشکیل شده‌است. روغنهای ترمز نسبت به رطوبت حساس بوده و با جذب رطوبت نقطه جوش آنها پائین می‌آید و خاصیت خود را از دست می‌دهند. نقطه جوش معمول این روغن‌ها بیش از ۱۸۵ درجه سانتیگراد است.

پخش کلی روغن ترمز در سراسر کشور

پخش کلی روغن ترمز در سراسر کشور

فروش روغن ترمز با تخفیف و شرکت پخش روغن ترمز و انواع روغن موتور ایرانی و خارجی، آماده ارائه خدمات و عرضه تمام محصولات خود به تمام مشتریان در سراسر کشور می باشد.
فروش روغن ترمز با تخفیف و فروش روغن ترمز با تخفیف و  روغن ترمز سیالی است که فشار هیدرولیکی از پمپ ترمز به سیلندرهای ترمز انتقال می دهد و در خودروهای سبك بنزيني، وانتها، موتور سيكلتها و سایر ماشین ها از آن استفاده می شود. با ایجاد فشار به لنت های ترمز باعث توفق یا کاهش سرعت ماشین می شود. بنابراین لازم هست به دلیل عملکرد بهتر حداقل تراکم چذیری را داشته باشد.

بهترین قیمت روغن ترمز در بازار امروز

بهترین قیمت روغن ترمز در بازار امروزروغن ترمز آبی فومن شیمی Dot 4 16000t

فروش روغن ترمز با تخفیف و روغن ترمز خودرو توتال مدل HBF 4 ظرفیت ۵۰۰ میلی لیتر         یکی از سایت های نسبتا خوب مناسب برای فروش رون ترمز که انواع روغن  صنعتی را نیز پوشش میدهد وبسایت nilaka.com است.۶۲۰۰۰t

وب سایت رسمی فروش روغن ترمز خودرو

وب سایت رسمی فروش روغن ترمز خودرو

نمایندگی انواع روغن ترمز ایرانی و خارجی

نمایندگی انواع روغن ترمز ایرانی و خارجی

فروش روغن ترمز با تخفیف تو یکی از ملزومات مورد استفاده در خودرو ها، روغن ترمز است. این مایع باعث ایجاد عملکرد خوب در سیستم ترمز شده و عمر آن را افزایش می دهد.

فروش روغن ترمز با تخفیف و فروش روغن ترمز با تخفیف و روغن ترمز ها بر اساس استاندارد DOT شماره گذاری می شوند و که هر جه شماره روغن ترمز بالاتر می رود
نقطه جوش بالاتر رفته و رطوبت بیشتری را تحمل می کند.
در داخل ایران روغن ترمز ها را بر اساس رنگ طبقه بندی می کنند، که روغن ترمز آبی از نوع DOT4 و روغن ترمز زرد از نوع DOT3 می باشد.

روغن ترمز های ایرانی جوابگوی انواع خودرو ها بوده و از کیفیت بالایی برخوردار می باشند. روغن ترمز های ایرانی:

 • روغن ترمز فومن شیمی
 • روغن ترمز هومن شیمی تبریز
 • روغن ترمز هراز
 • روغن ترمز اکساین شیمی
 • روغن ترمز کراپ
 • روغن ترمز های خارجی:
 • روغن ترمز توتال TOTAL
 • روغن ترمز الف ELF
 • روغن ترمز وورث WURTH
 •  روغن ترمز بیزول BIZOL

 

خرید بدون واسطه روغن ترمز از تولید کننده

خرید بدون واسطه روغن ترمز از تولید کنندهدر کشور تعداد زیادی نمایندگی روغن ترمز وجود دارد که فروشنده روغن ترمز هستند که میتوان از انها روغن ترمز را با قیمت مناسب بدون واسطه و کیفیت مناسب تهیه کرد.گاهی این نمایندگی ها زیر شاخه کارخانه یا شرکت تولید روغن ترمز هستند گاهی خیر.

لیست قیمت انواع روغن ترمز در بازار

لیست قیمت انواع روغن ترمز در بازاربازار روغن ترمز مانند بقیه بازار ها میماند و قیمت های مختلفی وجود دارد.خریدار روغن ترمز باید با توانایی خود بتواند بهترین انتخاب را داشته باشد.

فروشنده انواع روغن ترمز اصل

فروشنده انواع روغن ترمز اصلفروش روغن ترمز با تخفیف خریدار روغن صنعتی میتواند چه از طریق اینترنت چه حضوری و با اگاهی که از تبلیغات و.. به دست میاورد روغن ترمز خود را تهیه کند. فروش روغن ترمز با تخفیف ولی روغن ترمز های بهران و سپاهان نمونه هایی از روغن موتور های محبوب در بازار هستند.ولی  بورس روغن ترمز به ان صورت وجود ندارد و اکثرا یا از طریق اینترنت و یا  از فروشگاه های سر تا سر کشور  فروشنده روغن صنعتی خاصی ک میشناسند خرید میکنند.

خریدار روغن های صنعتی در کشور

خریدار روغن های صنعتی در کشورروغن ترمز در بعضی مواقع وارداتی است که یکسری شرکت ها وارد میکنند.اما گاهی روغن ترمز صادراتی نیز ما به کار میگیریم.یعنی یکسری از تولیدات خود را صادر میکنیم که میتواند باعث کسب درامد بیشتر شود.

 
[جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید. ].
تولیدی بازرگانی نیکان اویلز  
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

The price of blue brake oil 250 grams

قیمت روغن ترمز آبی ۲۵۰ گرمی

قیمت روغن ترمز آبی ۲۵۰ گرمی یا روغن ترمز dot4 با بسته بندی بشکه ۲۳۰ …

دیدگاهتان را بنویسید

نیکان اویلز