روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / روغن تصفیه / تصفیه روغن موتورسوخته قیمت ۲۰۰۰ تن | تصفیه روغن سوخته با اسید

تصفیه روغن موتورسوخته قیمت ۲۰۰۰ تن | تصفیه روغن سوخته با اسید

تصفیه روغن موتورسوخته قیمت ۲۰۰۰ تن و تصفیه روغن سوخته با اسید و لیست کارخانه های تصفیه روغن سوخته و قیمت دستگاه تصفیه روغن سوخته اتومبیل و بهترین روش تصفیه روغن سوخته در منزل و  با استفاده از خاک تصفیه روغن انواع روغن پایه تصفیه دوم صادراتی را تولید و یا کارخانه تصفیه روغن سوخته اشتهارد که بصورت تحویل درب کارخانه یا fob عرضه می نماید.
لیست شرکت های تصفیه روغن پایه و محصولات این شرکت ها در لینک روبروhttp://101service.ir

تصفیه روغن موتورسوخته قیمت ۲۰۰۰ تن

تصفیه روغن موتورسوخته قیمت 2000 تن

روش های تصفیه روغن موتور به ۲ روش اصلی تقسیم می گردد که روش تصفیه روغن سوخته با اسید و خاک تصفیه روغن و روش تصفیه روغن سوخته یا روغن کارکرده خودرو با استفاده از برج تقطیری می باشد . درنهایت محصول پالایش و تصفیه روغن موتور سوخته روغن پایه تصفیه دوم است که بسیار ارزشمند و مورد نیاز شرکت های تصفیه روغن و تولید کننده روغن و گریس در داخل کشور هستند.
بنابراین قیمت ۲۰۰۰ تن روغن پایه تصفیه به هر روشی که انجام شده باشد در صورتی که آنالیز و استاندارد مورد نظر را داشته و اصطلاحا پاس نماید می تواند محصولی صادراتی باشد و به کشورهای هدف صادرات روغن پایه ریسایکل ارسال شود.

تولید روغن پایه تصفیه دوم  با تصفیه روغن سوخته با اسید

تولید روغن پایه تصفیه دوم  با تصفیه روغن سوخته با اسید

تولید کنندگان انواع روغن پایه که قابلیت استفاده در بازار داخل و صادرات این محصول را داشته باشد قادر می باشد که انواع مختلفی روغن سوخته که می تواند از روغن موتور خودرو باشد یا روغن تجهیزات و دستگاه های صنعتی برای تصفیه روغن موتورسوخته  باشد طی فرایند پخت تعریف شده و با استفاده از اسید سولفوریک ۹۸ درص و البته اضافه نمودن سایر افزودنی های تعریف شده محصولی با کیفیت روغن پایه به شرح ذیل تولید نماید.

  1. روغن پایه تصفیه دوم  sn150
  2. روغن ریسایکل sn350
  3. روغن تصفیه دوم sn500

مهم ترین نکته خصوص روغن های ریسایکل و تصفیه روغن موتورسوخته در کیفیت این روغن و استفاده از این روغن برای تولید روغن موتور خودرو ۲۰۲۰ است.

لیست کارخانه های تصفیه روغن سوخته

لیست کارخانه های تصفیه روغن سوخته

کارخانه تصفیه روغن موتور به تعداد نامحدود در کل کشور موجود هستند بنابراین برای تهیه انواع روغن تصفیه روغن موتور سوخته می توانید از لیست کارخانه های تصفیه روغن سوخته نزدیک ترین شرکت را انتخاب نموده و با بهره گیری از شرایط آن شرکت در تحویل این محصول بصورت فله و یا بصورت بشکه ۲۰۸ لیتری و یا در نهایت ارسال به بندرعباس با تانکر ۲۵ تنی قابل تحویل است.
تصفیه روغن موتورسوخته در شهرک صنعتی اشتهارد و کارخانه تصفیه روغن سوخته زنجان و کارخانه تصفیه روغن سوخته اصفهان و همچنین شرکت های تصفیه روغن سوخته با هدف صادراتی فعال و تولید روغن پایه تصفیه دارند.

منبع: serviciha.ir

 
[جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید. ].
تولیدی بازرگانی نیکان اویلز  
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

گرانترین روغن موتور ایرانی

قیمت روغن پایه صنعتی صادراتی | انواع روغن پایه sn

قیمت روغن پایه صنعتی صادراتی و خرید و فروش روغن پایه تصفیه دوم و شامل …

نیکان اویلز