روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / روغن پایه / پالایشگاه روغن پایه صادراتی

پالایشگاه روغن پایه صادراتی

پالایشگاه روغن پایه sn-150 sn-350 sn-500 از روغن پایه ویرجین و روغن پایه ریسایکل و در فلش های تولیدی از ۱۲۰ تا ۲۴۰ امکان تولید دارد . همچنین تولید  روغن پایه در کارخانه تصفیه روغن به روش تقطیری و به روش اسیدی و بر اساس آنالیز خریدار روغن پایه صادراتی با فلش ۱۸۰ و بالاتر تولید و بصورت fob یا exw تحویل می شود.

بزرگترین پالایشگاه روغن پایه ایران 

بزرگترین پالایشگاه روغن پایه ایران 

همانطور که مطلع هستید عمده منابع و میدان های نفت و گاز در خاورمیانه وجود دارد این میدان های عظیم نفتی در خلیج فارس باعث شده تا ثروتی زیادی را برای کسانی که بیشترین بهره برداری را از این منابع انجام می دهند و بیشتر استحصال را که طی قراردهای طولانی مدت با کمپانی های بزرگ استخراج نفتی دنیا دارند طب فازهای متعدد و تولید و بهره برداری می نماید وجود نفت خام و وابستگی اقتصاد دنیا به طای سیاه باعث شده که بتوان انواع محصولات مورد نیاز برای هر صنعتی از نفت خام طی فرایند تصفیه و در پالایشگاه روغن پایه و پالایشگاه تصفیه نفت خام انجام شود.
اهمیت دسترسی به منابع نفتی و امکان انتقال نفت خام به پتروشیمی ها باعث می گردد که از خام فروشی این فرایند ارزشمند کاسته شود و محصولی که در نهایت به محصول و ماده اولیه تولید انواع محصولات دیگی تبدیل شود و ارزش این محصول بسیار بیشتر از بشکه نفت خامی خواهد بود که به قیمت روز نفت خام برنت و در شرایطی که قیمت جهانی نفت خام بالا باشد می تواند حداقل ارزش را برای اقتصاد کشورها داشته باشد بنابراین اهمیت این موضوع کاملا واضح است.

بزرگترین صادر کننده روغن پایه تصفیه دوم

بزرگترین صادر کننده روغن پایه تصفیه دوم

کارخانه های تصفیه روغن و پالایشگاه روغن پایه با داشتن انواع تجهیزات و برج های بلندینگ قادر به تولید انواع محصولات و مشتقات نفتی هستند که یکی از با ارزش ترین این محصولات می توان به انواع روغن پایه تولید شده این کارخانه ها  عنوان کرد . روغن پایه تصفیه دوم و روغن پایه ویرجین تولید پالایشگاه تصفیه می باشد که امکان صادرات و استفاده در بازار داخل این محصولات نیز وجود دارد.

صادر کننده  ۳۵۰۰۰۰ تن روغن پایه در سال

صادر کننده  350000 تن روغن پایه در سال

قطعا اهمیت پالایشگاه روغن پایه و نقش بی بدیل این شرکت های و کارخانه های تصفیه روغن و پالایشگاهها به دلیل امکان صادرات تناژ بالای این محصولات به بسته بندی بشکه و یا با فلکسی کانتین به هر نقطه از دنیا منافع بی نظیری را ایجاد می نماید که این منافع در دراز مدت باعث توسعه بیشتر و سرمایه گذاری مجدد در استحصال بیشتر این منابع و بهره گیری و رشد اقتصادی خواهد بود.

 
[جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید. ].
تولیدی بازرگانی نیکان اویلز  
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

500 recycled distillate base oil manufacturers

تولید کنندگان روغن پایه ریسایکل تقطیری ۵۰۰

تولید کنندگان روغن پایه ریسایکل ۱۵۰ ریسایکل ۳۵۰ ریسایکل ۵۰۰ تقطیری با کیفیت مشابه روغن …

نیکان اویلز