روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / قیر / کارخانه های قیر بندرعباس صادرات قیر درجه ۱

کارخانه های قیر بندرعباس صادرات قیر درجه ۱

کارخانه های قیر بندرعباس با اعلام قیمت هرتن قیر صادراتی از شرکت قیر درجه ۱ هرمزگان با لیست قیمت قیر از پالایشگاه قیر بندرعباس صادرات انجام می شود.

صادرات کارخانه های قیر بندرعباس

صادرات کارخانه های قیر بندرعباس

بهترین امکان تخفیف برای محصولات و فروش این محصولات با شرایطی که در بازرهای منطقه بتوانیم بهترین قیمت پیشنهادی را به خریدار واقعی محصول  اعلام نماییم به توانمندی کارخانه تولید کننده محصول ارتباط مستقیم دارد و این موضوع تا این مرحله شرکت لازم برای خرید محصول با قیمت مناسب با امکان تحویل با بسته بندی توافق شده می باشد.

برای قیر صادراتی ۶۰ ۷۰ یا هر گرید دیگر نیز این موضوع کاملا مصداق دارد بنابراین امکان فروش و صادرات توسط کارخانه های قیر معدنی بندرعباس به دلیل در دسترس بودن وکیوم باتوم بعنوان ماده اولیه تولید قیر از پالایشگاههای نفت خام و همچنین ایجاد شرایطی فروش با تخفیف ویژه مزیت های بی نظیری است که برای صادرات قیر معدنی درجه ۱ از بندرعباس قابل انجام است.

قیمت هر تن قیر صادراتی بندرعباس

قیمت هر تن قیر صادراتی بندرعباس

تعیین و اعلام قیمت محصول صادراتی مشابه قیر امولسیون و اوره و هر  کالایی دیگر مستلزم داشته و در نظر گرفتن فاکتورهای ویژه می باشد که اساس این موضوع به امکان کاهش هزینه های تولید و هزینه های حمل و نقل برای دسترسی به بهترین قیمت محصول می باشد بنابراین تولید قیر در بندرعباس به دلیل دسترسی به ابهای ازاد مزیت های بی نظیری را فراهم نموده است.

هزینه حمل و نقل از مجموع هزینه هایی که مشتری می بایستی پرداخت نماید تا قیر فوب بندرعباس تحویل شود را کارخانه تولید قیر بندرعباس ندارد این موضوع مهم فقط یکی از اصلی ترین و بهترین مزیت های خرید قیر در بندرعباس می باشد که می تواند خریدار را با تخفیف ویژه ناشی از کاهش هزینه ها به تایید قرارداد و خرید تشویق نماید.

لیست قیمت قیر صادرتی پاسارگاد بندرعباس

لیست قیمت قیر صادرتی پاسارگاد بندرعباس

بندرهای مطرح در تولید قیر نظیر قیر پاسارگاد یا قیر جی و سایر تولید کنندگان انواع گرید های قیر در ایران طی سالها تولید این محصول توانسته اند که خریداران را مجاب به خرید مستمر از قیر با برندهای مطرح ایرانی نمایند بنابراین تولید کننده بزرگی مثل پاسارگاد به دلیل مطرح بودن و برندشدن در بازار قیر می تواند از قیم معمول محصول خود را نیز بشتر عرضه نماید.

مزیت های خرید قیر ایرانی به دلیل مرغوبیت کاملا گویا می باشد از همه مهمتر حمل دریایی این محصول است که فرایندی را ایجاد نموده و باعث کاهش هزینه های نهای محصولات شده است.

 
[جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید. ].
تولیدی بازرگانی نیکان اویلز  
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

Exporter of 100,000 ton jumbo bitumen lc cif

صادر کننده قیر جامبو ۱۰۰۰۰۰ تنی lc cif | بزرگترین تولید کننده قیر در خاورمیانه

صادر کننده قیر ۶۰ ۷۰ و سایر گرید ها با بسته بندی جامبو، بشکه ، …

نیکان اویلز