روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / روغن دنده پارس / قیمت روغن دنده پارس | لیست قیمت روغن دنده خودرو

قیمت روغن دنده پارس | لیست قیمت روغن دنده خودرو

قیمت روغن دنده پارس ۷۵w80 و روغن گیربکس ۱۴۰ و فروش روغن دنده واسکازین مدوس و قیمت واسکازین ۱۴۰ پارس مدوس ۸۵w90 و روغن دنده هیپوئید پارس و واسکازین ۹۰ و روغن گیربکس ۷۵w80 .
همان طور که می دانید گیربک اتوماتیک متناسب باسرعت خودرو دنده را عوض می کند . خودرو های با گیربکس اتومات، سیستم انتقال محفظه ای برای روغن دارد که شامل فیلتر روغن و و روغن دنده است . روغن نیروی لازم برای تعویض دنده ها را فراهم می کند. در خودروهای با گیربکس دستی نیز محفظه ای برای نگهداری روغن وجود دارد.
برخلاف گیربکس اتوماتیک ، روغن در سیستم های دستی به صورت مستقیم روی تعویض دنده تاثیر نمی گذارد، چرا که یک سیستم مکانیکی است .

لیست قیمت انواع روغن واسکازین ۱۴۰ و روغن دنده ۹۰ برای مصارف صنعتی و کارخانه ها و معادن همچنین روغن سرریز ۵۰ و انواع روغن ۵۰ در لینک زیر در دسترس شما می باشد .
https://carnikan.ir/manufacturer-of-20-liter-vascazin-oil/

این در حالی است که سیستم اتوماتیک به بصورت هیدرولیکی عمل می کند . اگر روغن گیربکس اتوماتیک روغن کافی نداشته و یا روغن آن آلوده شده باشد ممکن است که گیربسک بد عمل کرده و در نهایت خراب شود. اگر این اتفاق در گیربکس غیر اتومات بیفیتدباعث ایجاد سرو صدا در گیربکس و سریع تر تحلیل رفتن اجزا درونی آن و در نهایت خرابی آن می شود.
پس استفاده از روغن دنده با کیفیت باعث افزایش عمر خودروی شما میشود البته روغن گیربکس در قیمت های متفاوت عرضه  میشود شما برای اطلاع از قیمت روغن دنده پارس و یا سایر روغن ها به سایت اینترنتی آن ها مراجعه کنید.

 

قیمت روغن دنده پارس | لیست قیمت روغن دنده خودرو

 

فروش انواع روغن دنده پارس | پخش روغن خودرو

فروش انواع روغن دنده پارس | پخش روغن خودروبازار بسیار متنوع روغن و خرید و فروش های کلان، در این صنعت پر سود افرادی را برآن داشته تا از راههای غیر قانونی و فریبکارانه منافع زیادی را با عرضه روغن موتورهای تقلبی و فروش روغن موتورهای تصفیه شده در بسته بندی های مارک دار خارجی (حتی ایرانی)، به جیب بزنند.
در این رابطه برندها برای پخش محصولات خود همواره روغن موتورها را توسط مراکز و افرادی که دارای اطمینان بالا هستند به فروش می رسانند. تا مصرف کنندگان ضمن خرید یک محصول درجه یک و باکیفیت، ایمنی و سلامت ماشین خود را تضمین نمایند. دفتر فروش نمایندگان اصل تولید کننده که محصول نهایی را به طور مستقیم از درب کارخانه و به صورت عمده به مراکز شهرها و مناطق دیگر کشور ارسال می کنند، اکثرا در تهران واقع گردیده است.

لیست قیمت انواع روغن دنده خودرو

لیست قیمت انواع روغن دنده خودرو

لیست قیمت روغن گیربکس در طول روز بروز رسانی می شود , شما می توانید قیمت انواع مختلف روغن گیربکسمورد نظر خود را از لیست زیر مشاهده و با دیگر قیمت های روغن گیربکس مقایسه کنید. نرخ های درج شده در این لیست , شروع قیمت فروشندگان برای روغن گیربکس در بازار می باشد.

برای نمونه ای از قیمت روغن دنده خودرو:

 روغن خودرو گیربکس ادینول مدل ATF XN Plus Yellow ظرفیت ۱ لیتر قیمت۹۳,۵۰۰

 روغن خودرو گیربکس ادینول مدل ATF XN Plus ظرفیت ۱ لیتر  قیمت۹۳,۰۰۰

قیمت روغن دنده پارس

قیمت روغن دنده پارساز خصوصیات روغن دنده پارس میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

فشار پذيري و مقاومت بالا مقاوم در برابر اكسيداسيون پايداري حرارتي بالا روان كاري مناسب مناسب گيبركس و ديفرانسيل كاميون مناسب گيبركس و وسايط نقليه سنگين مناسب فاينال درايو ماشين آلات راهسازي مناسب گيربكس انواع تراكتورها و ماشين آلات كشاورزي مناسب ديفرانسيل مناسب گيربكس

روغن گیربکس پارس از عالی ترین برند ها میباشد که کیفیت آن زبانزد همه صاحبان خودرو است . برای اطلاع از لیست قیمت روغن دنده میتوانید به سایت اینترنتی مراجعه کرد.

فروش آنلاین روغن دنده خودرو

فروش آنلاین روغن دنده خودرواگر برند روغن دنده شما در فروشگاه ها وجود ندارد و یا شرایط خرید روغن دنده حضوری را ندارید میتوانید به سایت فروشگاه اینترنتی برند روغن مورد نظر مراجعه کنید و خرید آنلاین روغن دنده را انجام دهید .در فروشگاه اینترنتی توضیحات کامل راجع به همه محصولات داده شده است که شما میتوانید با خیال راحت خرید خود را انجام دهید همچنین از تخفیفات فوق العاده هم بهره مند شوید.

بهترین مارک روغن دنده خودرو

بهترین مارک روغن دنده خودرو

قیمت روغن دنده پارس روغن های گیربکس معمولا در دو دسته بندی متفاوت جای می گیرند. دسته اول مربوط به خودروهای دنده اتوماتیک می باشد که معمولا با نام روغن گیربکس شناخته شده و علامت آن ها با ATF نمایش داده می شود. دسته دوم نیز مربوط به خودروهای دنده دستی می باشد که بیشتر با نام روغن واسکازین شناخته شده و با علامت MTF مشخص می شود.

  • بیشتر بخوانید: روغن ایرانول
    قیمت روغن دنده پارس معمولا روغن های گیربکس اتوماتیک از  گرانروی کمتری برخوردار بوده و رقیق تر می باشند که این به خاطر تفاوت قرارگیری چرخ دنده ها و نحوه جایگیری آن ها در جعبه دنده اتوماتیک می باشد. اما روغن واسکازین دستی، معمولا غلیظ تر بوده و حاوی ترکیبات متفاوتی می باشد که برای دنده های دستی مناسب تر است. بنابراین هیچگاه نباید روغن گیربکس دستی را به جای اتوماتیک به کار برد و یا برعکس.
 
[جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید. ].
تولیدی بازرگانی نیکان اویلز  
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

دیدگاهتان را بنویسید

نیکان اویلز