روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / روغن بهران / قیمت روغن دنده بهران | خط تولید روغن دنده بهران

قیمت روغن دنده بهران | خط تولید روغن دنده بهران

قیمت روغن دنده بهران و روغن گیربکس اتوماتیک بهران دو خط و قیمت روغن هیدرولیک بهران سه خط و روغن گیربکس بهران mvlv و روغن گیربکس ماشین آلات صنعتی  و قیمت روغن گیربکس اتوماتیک elf و خط تولید روغن دنده ۱۴۰  و قیمت روغن دنده ۹۰  با قیمت درب کارخانه محاسبه می شود.

لیست قیمت روغن دنده و واسکازین ۱۴۰ و واسکازین ۹۰ در انواع روغن ۵۰ سرریز و روغن ۱۰ صنعتی در لینک ذیل قابل دسترس مشاهده است بعد از مشاهده قیمت خرید نمایید.
https://carnikan.ir/manufacturer-of-20-liter-vascazin-oil/

قیمت روغن دنده بهران  و انواع روغن خودرو در کشور تولید می شود یا از محصولات وارداتی به شمار می رود که به دلیل اهمیت آن ها در کارکرد و ایمنی خودرو باید هنگام خرید دقت نمود واژه api مخفف american petroleum institute  gear lubricant (api-gl) معیاری برای تعیین قابلیت تحمل فشار روغن دنده خودرو است که در حال حاضر استانداردهای رایج و معتبر آن سطوح gl4 و gl5 هستند.

روغن دنده یا واسکازین با سطح کیفی gl4 در محورهایی با دنده هیپوئید و دنده‏های مخروطی مارپیچ که شرایط عملکرد نسبتاً سختی از نظر سرعت و بار دارند، کاربرد داشته و روغن دنده با سطح کیفیت gl5 به ویژه دنده های هیپوئید و در محورهایی با شرایط عملکردی سرعت بالا، بار ناگهانی یا سرعت پایین و گشتاور بالا به ‏کار میروند.


این تفاوت روغن  گیربکس gl4 با gl5 می باشد. فروشگاه آنلاین آدلیم گستر از مراکز فروش آنلاین لوازم خودرویی است که طبق آخرین اعلام خود قیمت روغن دنده بهران (قیمت روغن دنده بهران سمند يک ليتري ۸۵w90 ) را ۱۰۵۰۰ تومان اعلام کرده است.
وب سایت های دیگری نیز در زمینه ی ارائه ی قیمت ها و تحویل محصول از طریق تماس تلفنی یا شبکه های مجازی خدمات رسانی می کنند که از جمله ی آن ها می توان به وب سایت روانکار شیمی ماهان به آدرس rsmahan.ir اشاره کرد که برای آگاهی از قیمت انواع محصولات مانند قیمت روغن دنده بهران سمند ویژه و انواع دیگر می توان با آن ها تماس گرفت.

قیمت روغن دنده بهران | خط تولید روغن دنده بهران

خط تولید روغن دنده بهران

خط تولید روغن دنده بهران اهمیت و کاربردی بودن روغن موتور، امکان تقلبی بودن  محصول و همچنین و تفاوت قیمت ها را نیز افزایش یافته است واحدهای تولید گریس و روغن موتور با اندکی تغییر در خط تولید و یا حتی مواد اولیه و تغییر فرمولاسیون انواع روغنهای صنعتی را بدست می آورند و تنوع تولید در این واحدها می تواند بسیار زیاد باشد .
شرکت نفتی بهران و شرکت های مشابه با داشتن نمایندگی هایی در اکثر شهر های  کشور به ارائه خدمات  اصلی محصولات خود به متقاضیان می پردازند

لیست قیمت روغن دنده بهران

لیست قیمت روغن دنده بهرانروغن دنده با قیمت و کاربرد های متفاوتی وارد بازار می شود. ولی به طور کلی دو سطح کیفیت متفاوت gl4 و gl5  در دنده های هیپوئید و دنده ای مخروطی مارپیچ که از نظر سرعت و بار ،شرایط سختی دارند استفاده می شود.
برای روغن دنده پراید ،تیبا و پژو ۲۰۶ ، گرید ۷۵W80 و روغن دنده با گرید ۸۵W90 جهت خودرو هایی مانند پژو۴۰۵ و پارس و سمند توصیه شده است لیست قیمت انواع روغن های خودرو در وب سایت های سازنده قرار داده شده است

روغن دنده چیست؟

روغن دنده چیست؟یکی از سوالاتی روغن ماشین مطرح است این است که روغن اتوماتیک چیست؟ می توان به چهار دلیل عمده از جمله انتقال فشار هیدرولیکی، روغن کاری، انتقال گرمای  جعبه دنده به خنک کن و انتقال قدرت موتور اشاره کرد.
روغن دنده پارس مدوس ای پی اس ، با بهره گيری از روغن پايه مرغوب و مواد افزودنی ويژه EP  به منظور تحمل در برابر فشار بالا و جهت استفاده در سيستم های انتقال قدرت و جعبه دنده های دستی غيراتوماتيک مطابق با سطح كارایی api gl5 توليد می شود.
قیمت واسکازین پارس مدوس و انواع دیگر محصولات آن از طریق مراجعه به وب سایت های مربوط و معتبر قابل دسترسی است.

خرید روغن دنده ی ۱ لیتر بهران

خرید روغن دنده ی 1 لیتر بهرانشرکت بهران با ساخت انوام لوازم و محصولات مربوط به خودرو در زمینه های مختلف و به صورت اینترنتی و حضوری به خدمت رسانی به مشتریان می پردازد وب سایت رسمی این شرکت behranoil.com یکی از معتبر ترین مراجع برای دسترسی به انواع محصولات بهران می باشد.
محصولات روغن خودرو این شرکت در حجم های مختلف ۱، ۲٫۵ و ۴  لیتری ارائه می شود لیست قیمت روغن بهران که شامل قیمت روغن موتور بهران صبا، قیمت روغن گیربکس اتوماتیک بهران، روغن گیربکس بهران سه خط و دیگر محصولات این شرکت از طریق این وب سایت و همچنین نمایندگی های آن در سراسر کشور قابل دسترسی است.
شرکت نفتی ایرانول نیز از شرکت های فعال در زمینه ی تولید انواع روغن موتور است که  روغن گیربکس ایرانول از محصولات این شرکت می باشد.

 
[جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید. ].
تولیدی بازرگانی نیکان اویلز  
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

دیدگاهتان را بنویسید

نیکان اویلز