روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / روغن تصفیه / کارخانه تصفیه روغن قزوین ۲۵۰۰۰ تنی | تصفیه روغن موتور سوخته

کارخانه تصفیه روغن قزوین ۲۵۰۰۰ تنی | تصفیه روغن موتور سوخته

کارخانه تصفیه روغن قزوین ۲۵۰۰۰ تنی در لیست کارخانه های تصفیه روغن سوخته و سازنده دستگاه تصفیه روغن سوخته وجود دارد . همچنین کارخانه تصفیه روغن سوخته در اشتهارد و کارخانه تصفیه روغن سوخته در اصفهان و کارخانه تصفیه روغن سوخته زنجان در این لیست نیز هستند . تامین انواع روغن پایه از sn150 تا sn500 با min فلش ۱۸۰ تحویل درب کارخانه یا fob بندرعباس یا گمرکات انجام می شود.

  • بیشتر بخوانید: روغن کندش، روغن کنجد

بمنظور مشاهده سایر محصولات کارخانه تصفیه روی لینگ کلینک نمایید. http://101service.ir

کارخانه تصفیه روغن قزوین ۲۵۰۰۰ تنی

کارخانه تصفیه روغن قزوین با قابلیت پالایش بسیار بالا و ظرفیت بی نظیر در فراوری انواع روغن سوخته کارکرده و روغن سوخته انواع موتور ماشین های بنزینی و دیزلی در کشور مطرح می باشد . در لیست کارخانه های تصفیه روغن مزیت رقابتی برای شرکت های و کارخانه هایی می باشد که دسترسی بیشتر و نزدیک ترین فاصله به مرزهای خروجی کشور دارند.
استان قزوین با قابلیت جذب سرمایه در بین استان های کشور مطرح می باشد این استان به دلیل نزدیکی به پایتخت کشور و همچنین فاصله کم تا گمرک مرزی غرب کشور بی نهایت در صادرات مشتقات نفتی اثر گذار می باشد که در این خصوص صادرات روغن پایه تصفیه دوم نیز در این استان با ظرفیت ۱۰۰۰۰ تنی در کارخانه تصفیه روغن سوخته انجام و صادر می گردد.

خرید و فروش روغن تصفیه روغن موتور سوخته

کارخانه تصفیه روغن قزوین دچار مشکل بزرگ وعمده ای می باشد که این موضوع به دلیل ظرفیت بالای این کارخانه در تامین و تولید انواع روغن تصفیه می باشد ظرفیت بالای این شرکت در تولید و فراوری روغن سوخته باعث شده است که نیاز به تامین خوارک برای این کارخانه بزرگ مشکلی اساسی ایجاد نماید به نحوی که در برخی از موارد عموما تامین روغن کاکرده ماشین ازتهران به قزوین و برای این کارخانه ارسال می گردد.


زیر ساخت مناسب و استفاده از تکنولوژی برتر در تجهیزات تصفیه روغن و همچنین استفاده از دستگاههای مجهز تصفیه روغن باعث شده است که تصفیه روغن سوخته نقش محوری در اقتصاد استان قزوین داشته باشد.

  • بیشتر بخوانید: روغن گل، روغن گردو

کارخانه تصفیه دوم روغن سوخته ماشین

کارخانه تصفیه روغن قزوین تولید انواع روغن تصفیه دوم را با بهترین کیفیت و با بهره گیری از دانش بومی تصفیه روغن انجام می دهد تصفیه روغن موتور کارکرده فرایند ویژه می باشد که می بایستی در چندین مرحله این کار انجام می شود .
اصطلاحا پخت روغن سوخته در داحل کوره یا دیگ روغن اولین گام و مرحله تصفیه دوم روغن سوخته است که بعد از تبخیر آب فرایند اضافه شدن اسید سولفوریک به دیگ پخت انجام می شود که در این فرایند بمنظور ته نشین شدن و گرفتن ناخالصی های روغن انجام می شود و فرایند خیلی مهم و اثر گذار می باشد و در نهایت خاک رنگبر به روغن اضافه می شود تا رنگ روغن بر اساس تعریف و انالیز روغن حائز استاندارد لازم برای صادرات روغن موتور تصفیه دوم شود.

منبع : serviciha.ir

 
[جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید. ].
تولیدی بازرگانی نیکان اویلز  
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

گرانترین روغن موتور ایرانی

قیمت روغن پایه صنعتی صادراتی | انواع روغن پایه sn

قیمت روغن پایه صنعتی صادراتی و خرید و فروش روغن پایه تصفیه دوم و شامل …

نیکان اویلز