روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / پلیمر روغن / فروش ادتیو روغن موتور هایتک بشکه ۱۸۵ کیلویی

فروش ادتیو روغن موتور هایتک بشکه ۱۸۵ کیلویی

فروش ادتیو هایتیک روغن موتور۵۶۶ HITEC8448- HITEC9300-HITEC8722B-HITEC با بشکه ۱۸۵ کیلوی برای برای تولید انواع روغن ها مورد تامین می گردد.

فروش انواع ادتیو روغن موتور

فروش انواع ادتیو روغن موتور

پایه هر محصول برای روانکاری انواع روغن موتور یا گریس و یا حتی روغن های صنعتی که برای دستگاههای تولیدی در دما و فشار های متفاوت کار می کنند تا متناسب با شرایط تعریف شده بهترین عملکرد را داشته باشد به کیفیت روغن و البته مواد افزودنی روغن ها که به روغن بیس اضافه خواهد شد مرتبط و درجه کیفیت بر اساس این ادتیو و پلیمر مشخص می شود.
کمپانی افتون تولید ادتیو مرغوب و مناسب برای تولید انواع روغن موتور بنزینی و دیزلی در طیف وسیعی از روغن موتورهای سطوح کیفی SB-SA-SC-SE-SF-SJ-SG-SL-CF-CD از گروه API که با عملکرد و نتیجه بی نظیر در طیف وسیعی از درجه ویسکوزیته تعادل عالی ایجاد می نماید و باعث عملکرد ویژه روغن در استفاده از این محصول خواهد شد.

قیمت ادتیو روغن موتور

قیمت ادتیو روغن موتور

برندهای متفاوتی از انواع پلیمر و ادتیو در بازار موجود می باشد که استفاده از هر کدام از این محصولات شرایطی را برای استفاده از محصول در سطح کیفی خاصی ایجاد می نماید بنابراین کیفیت روغن مصرفی برای موتور بنزینی و دیزلی با توجه به ثابت بودن روغن پایه که معمولا از روغن پایه ویرجین برای تولید انواع روغن موتور پالایشگاهی استفاده می شود تاثیر گذار می باشد و گرید روغن و نوع افزودنی اضافه شده در نهایت تاثیر مستقیم در قیمت ایجاد می نماید.
ادتیو و پلیمر هایی از برندهایی نظیر کپ ،هایتک ، لوبیمکس ، دوترال و غیره برندهای مصرف شده در بازار افزودنی های روغن می باشد که شرکت های تولید کننده روانکار بر اساس نیاز و به فراخور کیفیت تولیدی از برندهای مختلف استفاده می نمایند.

بهترین افزودنی روغن موتور

بهترین افزودنی روغن موتور

فروش  ادتیو برای تولید روغن که توسط برندهای مختلف و بازرگانی های متفاوت انجام می شود تنهای یکی از افزودنی های مورد نیاز برای تولید انواع روغن می باشد حتی  ادتیو گریس نیز از این قاعده مستثنا نیست بنابراین اعلام به استفاده از افزودنی برای روانکار های بمنظور بهینه نمودن عملکرد این محصولات می باشد.
افزودنی باعث کاهش سایش فلزات و کم شدن اصطکات قطعات داخلی ماشین در ارتباط با یکدیگر می شود و افزایش اصطکاک شرایط دمایی ویژه را ایجاد می نماید مواد افزونی مانع از تغییر ویسکوزیته رنگ می گردد و همین عامل باعث می شود که روانکاری و فرایند روغن کاری بسهولت و با اطمینان بیشتری انجام شود که و کاهش ویسکوزیته تاثیر مستقیم در گرانروی روغن دارد.

 

 
[جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید. ].
تولیدی بازرگانی نیکان اویلز  
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

The price of polymer oil additive engine oil cap 530

قیمت پلیمر روغن افزودنی روغن موتور کپ ۵۳۰

قیمت پلیمر روغن افزودنی تولید انواع روغن موتور و روغن هیدرولیک روغن دهنده با پلیمر …

نیکان اویلز