روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / پلیمر روغن / فروش پلیمر EPDM | افزایش ویسکوزیته روغن مواد EPDM

فروش پلیمر EPDM | افزایش ویسکوزیته روغن مواد EPDM

فروش پلیمر EPDM پلیمر افزایش دهنده ویسکوزیته و پلیمر دوترال ۰۵۸ و پلیمر ورسالیس با وزن پالت حدود ۶۵۰ کیلوگرم که مقاومت عالی در مقابل شرایط جوی ، فرسودگی و مواد شیمیایی و تغییرات دما دارد.

بیشتر بخوانید:  قیمت پلیمر روغن ۰۵۹ پلیمر غلظت دهنده ایتالیای

فروش پلیمر epdm افزایش دهنده ویسکوزیته روغن

فروش پلیمر epdm افزایش دهنده ویسکوزیته روغن

انواع پلیمر در دنیا جایگزین محصولاتی مثل قیر در برخی از کاربریهای قیر می باشد قیمت تمام شده قیمت و و عدم دسترسی به این محصول برای همه کشورها باعث شده که پلیمر ها با قابلیت های به نظیر و استفاه موثر و بسیار زیاد در صنایع تبدیلی تحویل در دنیای علم و تکنولوژی و تولید محصولات الاستیک ایجاد شود.

همانگونه که مستحضر هستید فروش پلیمر epdm در صنایع مختلف کاربرد دارد و دلیل  این موضوع نیز قابلیت الاستیسته محصولات تولید شده از پلیمر epdm می باشد که البته کمپانی های مختللفی در دنیا این محصول را تولید می کنند نظیر دوترال و کپ و ورسالیس که شرکت های ایتالیایی و کره ای هستتند.

در مورد قابلیت های پلیمر می توان گفت که امکان تحمل دمای بالا و پایین را به راحتی دارد و کمترل تاثیر از تغییرات دما دارد که همین موضوع باعث استفاده گسترده این پلیمر در صنایع ساختمانی شده است همچنین نوع این پلیمر اثر زیست محیطی ندارد و همچنین برای انسان نیز خط و آلودگی ایجاد نمی کند و عاملی مهم در استفاده از انواع این پلیمر در قطلعات و لوازم خانگی می باشد.

قیمت مواد epdm غلظت دهنده روغن

قیمت مواد epdm غلظت دهنده روغن

از دلایل اصلی فروش پلیمر epdm در ایران از کمپانی های مطرح این محصول به استفاده گسترده از انواع این محصول در روانکاری می با شد همه شرکت های تولید و تصفیه روغن با امکان استفاده از این محصول ارزشمند و انواع پلیمرهای غلظت دهنده و افزایش دهنده ویسکوزیته روغن شرایط را برای تولید روغن های موتور و روغن های صنعتی فراهم نموده اند.

قابلیت مواد epdm و مقاوت بسیار زیاد در مقابل تغییرات و مواد شیمیایی این محصول باعث شده که مصرف این پلیمر برای تولید انواع روغن موتور و دنده و هیدرولیک برای افزایش مقاومت روغن در برابر مواد شیمیایی و گازهای داخل محفظه موتور و اکسیداسیون و سایر عوامل مرتبط با روغن کاری و روانکاری خودرو بیشتر وبهترین تاثیر و عملکرد مثبت را داشته باشد.

واردکننده مواد epdm در ایران برای تولید و مصرف این محصول در صنایع و شرایط مختلف مثل لاستیک سازی و ساختمان سازی و لوازم خانگی و همچنین تولید انواع روانکار مزیتی را برای تولید کنندگان روغن موتوری و صنعتی ایجاد نموده اند تا زمینه برای تولید بهترین محصول برای بخش های داخلی و صادراتی کشور و رشد صادرات فراهم شود.

 
[جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید. ].
تولیدی بازرگانی نیکان اویلز  
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

The price of polymer oil additive engine oil cap 530

قیمت پلیمر روغن افزودنی روغن موتور کپ ۵۳۰

قیمت پلیمر روغن افزودنی تولید انواع روغن موتور و روغن هیدرولیک روغن دهنده با پلیمر …

نیکان اویلز