روغن موتور روغن تصفیه
خانه / روغن موتور / روغن موتور خارجی | عرضه کننده برتر انواع روغن موتورهای باکیفیت

روغن موتور خارجی | عرضه کننده برتر انواع روغن موتورهای باکیفیت

روغن موتور خارجی و بهترین روغن موتور ۱۰w40 و عرضه کننده برتر انواع روغن موتور ایرانی و روغن موتورهای باکیفیت مثل روغن موتور اسپیدی و روغن موتور بهران و قیمت روغن موتور ایرانول و بهترین روغن موتور برای پژو در سایت بازرگانی روغن نیکان با قیمت درب کارخانه عرضه می شود.
برای خرید روغن موتور خارجی، می توان راه های متفاوتی را در پیش گرفت. عرضه کننده برتر انواع روغن موتورهای با کیفیت، نوع خارجی آن را نیز برای مشتریان خود ارائه می دهد. باید گفت که در حال حاضر بازار ایران مملو از برندهای خارجی این گونه از محصول می باشد.
در حالی که شرکت های گوناگونی در کشورمان این روغن را تولید کرده و روانه بازار می نمایند. دلیل این موضوع چیست؟ آیا آن ها دارای استانداردهای بهتر و کیفیت های بالاتری هستند؟ در این مطلب به این سوالات جواب داده خواهد شد. 

روغن موتور خارجی | عرضه کننده برتر انواع روغن موتورهای باکیفیت

قیمت روز روغن موتور خارجی در بازار

قیمت روز روغن موتور خارجی در بازاربرای تهیه لیست قیمت روغن موتور خارجی، باید به مراجع مختلفی سر زد. در این زمینه گزینه مطلوب این می باشد که یا به نمایندگی های رسمی شرکت های تولیدی مراجعه شود و یا این که با آنان از راه دور تماس حاصل گردد. به این دو طریق خواهید توانست که قیمت ها را به دست آورید.
روغن موتور خارجی در هر صورت می شود از طرق دیگری هم به این نرخ ها دست یافت. مثلاً وب سایت های اینترنتی یکی دیگر از مراجعی هستند که بهترین روغن موتور خارجی را عرضه می دارند و همچنین نرخ های آن را نیز با شفافیت اعلام می کنند. 

روغن موتور خارجی در هر صورت باید به این نکته اشاره کرد که قیمت های این محصول، بر اساس یک سری از مسائل در نظر گرفته می شود که به برخی از آنان این گونه اشاره می کنیم: 

 • کیفیت محصول: هر چه از مواد اولیه مرغوب تولید شده باشد، دارای نرخ بالاتری خواهد بود. 
 • وزن بسته ها: طبعاً در این عرصه بسته ها هر کدام دارای حجم بخصوصی از این محصول هستند. 
 • نوع خرید: اگر به صورت عمده خرید را انجام دهید، شامل تخفیف های ویژه فروشنده خواهید شد. 
 • برند تولید کننده: هر کدام از برندهای ارزش گذاری متفاوتی از محصول خود دارند. 
 • و سایر موارد دیگر 

شرکت‌ های وارد کننده روغن موتور در کشور

شرکت‌ های وارد کننده روغن موتور در کشوردر کشورمان گروه های بازرگانی مختلفی وجود دارند که روغن موتورهای خارجی را وارد بازار ایران می کنند. آنان برای به دست آوردن نوع مرغوب کالا، به نمایندگی های رسمی شرکت های تولیدی که در شهرهای مختلفی از کشورهای همسایه فعالیت می نمایند .
روغن موتور خارجی سر میزنند و به این طریق کالا را به دست می آورند و پس از طی مراحل قانونی به مراکز مختلفی از کشورمان عرضه می دارند. آنان به وسیله شعبی که ایجاد کرده اند، کالای شان را در دسترس مشتریان خاص خود قرار می دهند که مصرف کننده اصلی هستند. 

در هر صورت، این شرکت ها سعی می نمایند تا روغن موتورها را در کیفیت ها و بنرندهای متفاوتی وارد نمایند. در این جا باید به این نکته اشاره کرد که برای راهنمای خرید روغن موتور، می شود به فروشندگان این محصولات مراجعه کرد. در کنار این، روغن موتور پراید را هم می شود از نوع خارجی آن پیدا کرد و مورد استفاده قرار داد. 

روغن موتور خارجی مسئله مهم در تعویض روغن موتور این است که می شود از روغن های خارجی به شکل درست آن استفاده کنید. اما در زمینه این که چرا روغن های موتور خارجی فروش بهتری دارند، باید اشاره نمود که این محصولات از کیفیت مناسبی برخوردار می باشند و برخی از از آنان حتی مناسب و متناسب با محیط زیست ساخته شده اند. 

تولید کنندگان برتر روغن موتور در کشور

تولید کنندگان برتر روغن موتور در کشوربا این که بازار کشور مملو از روغن موتورهای خارجی می باشد، اما در داخل ایران نیز تولیدی های گوناگونی وجود دارند که در این عرصه فعالیت گسترده ای دارند. آنان انواع روغن موتور را تولید می کنند که می شود به دو نوع روغن موتور دیزلی و روغن موتور بنزینی اشاره کرد. بیشتر این شرکت ها سعی شان بر این است تا روغن موتور درجه یک بسازند. 

روغن موتور خارجی در هر حال، محصولات این تولیدی ها را با بالاترین درجه کیفی می شود به طرق متفاوتی به دست آورد. باید در این زمینه به مراجعی سر زد که این محصولات را با ضمانت عرضه می دارند. بهترین گزینه ها سایت های رسمی این شرکت های سازنده است و این که به شعبه های گوناگون شان در سر تا سر کشور مراجعه نمود. هر کدام از این گزینه ها بهترین ها محسوب می شوند و شما می توانید که بهترین نوع روغن موتور موجود در بازار را که ساخته شرکت های تولید کننده کشور خومان است را به دست آورید و بکار گیرید. 

روغن موتور خارجی در هر حال، فروش روغن موتور ایرانی به صورت عمده را خود همین شرکت ها انجام می دهند. آنان به گونه کلی محصولات شان را تولید می کنند و در بسته بندی های متفاوتی وارد بازار می نمایند. اما برخی از شرکت ها به شکل فله ای هم کالا را عرضه می کنند که باید در این خصوص برخی باید و نباید ها را در نظر گرفت. 

مشخصات و کارکرد روغن موتورهای بنزینی

مشخصات و کارکرد روغن موتورهای بنزینیروغن موتور خارجی و روغن موتورهایی که به نام بنزینی یاد می شوند، تنها کاربردشان برای خوردوهایی است که سوخت شان بنزین می باشد. باید در نظر داشت که این گونه از محصول را برندهای گوناگونی در دنیا می سازند و روانه مراکز خرید و فروش می کنند. در کنار این، تفاوت زیادی میان روغن های دیزلی و بنزینی وجود دارد. نوع دیزلی چرب تر است. 

در هر حال، شما نباید در هنگام استفاده این دو روغن را هم دیگر مخلوط کرده و یا این که اشتباهی استفاده کنید. در صورت چنین کاری حتماً به تعمیر کاران مراجعه نمایید؛ چون ممکن است با این کار موتور خودروی تان از کار بیافتد. اما روغن های موتور بنزینی دارای استاندارد SAE می باشند. این استاندارد از عدد صفر تا ۶۰ آغاز شده است. 

با این حروف، بیشتر ویسکوزیته روغن را نشان می دهند. روغن موتور خارجی در واقع این حروف نشان می دهند که این محصول در چه شرایط آب و هوایی و با باید در چه نوع موتوری مورد استفاده قرار بگیرد. مثلاً عدد صفر نشان دهنده این است که کمترین میزان گرانروی در روغن وجود دارد و عدد ۶۰ میزان کرانروی بالا را نشان می دهد. 

با همه این ها، شما می توانید با مراجعه به بازار کیفیت روغن موتور بنزینی را در نظر بگیرید و به خرید این محصول بپردازید. این محصول به شکل عمده و جزئی عرضه می شود. 

عمده فروشی انواع روغن موتور ایرانی و خارجی

عمده فروشی انواع روغن موتور ایرانی و خارجیروغن موتور خارجی و عمده فروشی روغن موتور در انواع خارجی و ایرانی را شرکت هایی انجام می دهند که این محصول را تولید و یا از خارج کشور وارد می نمایند. در این جا نیاز است که به انواع روغن موتورها هم اشاره نماییم. این گونه از محصول را شرکت ها پس از ساخت در بسته بندی های و گالن های متفاوتی وارد بازار می کنند. اما انواع روغن موتورها عبارتند از: 

 • روغن موتور مینرال: این گونه از محصول پایه نفتی دارد. در بازار کشورمان بیشتر مالکان خودرو از این نوع روغن استفاده می کنند؛ اگر چه کیفیت بالایی ندارد. 
 • روغن موتور سنتتیک: از پایه غیر نفتی تولید می شود. روغن موتور باکیفیت محسوب می شود و بسیار مرغوب است و سازگار با محیط زیست. 
 • روغن موتور نیمه سنتتیک: محصولی میان مینرال و سنتتیک است که عمدتاً برای ماشین های بزرگ تولید گردیده و مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول هم از فروش خوبی برخوردار می باشد. 

روغن موتور خارجی و همان گونه که می بینید، شرکت ها به این شکل روغن موتورها را تولید می کنند. شما هم اگر می خواهید به صورت عمده خرید را انجام دهید، بد نیست که این موضوعات را بدانید. این روغن ها از لحاظ کیفی و همچنین نرخ، با هم دیگر تفاوت های اساسی دارند. باید گفت که خرید اینترنتی روغن موتور عمده هم امکان پذیر می باشد. 

برترین برند های روغن موتور در بازار

برترین برند های روغن موتور در بازارروغن موتور خارجی در ایران، شرکت های گوناگونی وجود دارند که محصولاتی خوب و مرغوب را تولید می کنند. آنان هر گونه روغن موتوری را که خواسته باشید، به بازار عرضه می دارند و در دسترس مشتریان خود قرار می دهند. در زمینه این که این برندها چگونه محصولات شان را ارائه می نمایند، تا به این جای مطلب به شکل مبسوطی بحث نمودیم. 

در کل، برترین برندهای روغن موتور، ویژگی های خاصی دارند. روغن موتور خارجی برای نمونه آنان در کنار این که از بهترین مواد اولیه برای ساخت این نوع از محصول استفاده می کنند، روغن موتور خارجی آن را در بسته بندی های خوب و مرتبی هم وارد بازار می نمایند. همچنین ارائه خدمات خوب و مفید برای خریدار نیز از جمله موارد دیگری است که آنان را متمایز از سایر برندهای دیگر کرد است. 

روغن موتور خارجی به همین دلیل است که شما در هر گوشه ای از ایران می توانید نوع خوب روغن موتور را بیابید و از آن استفاده نمایید. در هر صورت خرید روغن موتور اصل برندهای نام آشنا را می شود از مراجع گوناگونی انجام داد. بیشتر این برندها از طریق نمایندگی هایی که در اختیار دارند، کالای شان را در دسترس مشتریان خود می گذارند. 

شما می توانید با مراجعه به مراجع مختلفی، کالای این برندها را به صورت کلی و جزئی و یا فله ای و بسته بندی شده، تهیه و مورد استفاده قرار دهید. 

بازار خرید و فروش روغن موتور وارداتی در ایران

بازار خرید و فروش روغن موتور وارداتی در ایرانروغن موتور خارجی و روغن موتور وارداتی از بازار خوبی برخوردار است. بیشتر مالکان خودروها سعی می نمایند تا با استفاده از این روغن موتورها، عمر ماشین خود را بالا ببرند. همان طور که در این نوشته گفته شد، بیشتر روغن هایی که در بازار کشورمان مورد داد و ستد قرار می گیرند، نوع خارجی هستند که دلیل این مسئله، کیفیت برتر و بالای آنان است. 

در هر صورت، از زمانی که نرخ ارز با دستخوش زیادی همراه شد، قیمت این کالا هم افزایش یافت و همین مسئله سبب گردید تا دیگر کم تر مالکان خودرو اقدام به تهیه این کالا نمایند؛ روغن موتور خارجی و هر چند برای خودرو همیشه باید همان روغن موتوری را استفاده کرد که از اول کار گرفته ایم، ولی گرانی سد بزرگی برای خریداران این کالا محسوب می شود. 

روغن موتور خارجی و در هر حال، می شود با مراجعه به بازارهای گوناگون، شرکت هایی را پیدا نمود که کارشان واردات روغن موتور می باشد. آنان در برندها و کیفیت های متفاوتی این محصول را وارد کرده و سپس به فروش می رسانند. گفتنی است که این روغن ها هر کدام به اشکال مختلفی عرضه می شوند. 

عرضه کننده ممتاز انواع روغن مصرفی خودرو

عرضه کننده ممتاز انواع روغن مصرفی خودروروغن مصرفی خودرو انواع مختلفی دارد. به نحوی می شود گفت که این گونه از محصولات را شرکت های گوناگونی تولید می کنند و هر کدام شان موارد مصرف جداگانه ای دارد. از جمله روغن هایی کاربرد زیادی در یک خودرو دارند و در همین حال، بدون آنان خودرو عملاً از کار می افتد، می شود به موارد زیر اشاره کرد: 

 • روغن ترمز 
 • روغن موتور 
 • روغن هیدرولیک 
 • روغن گیربکس 
 • و غیره 

روغن موتور خارجی و هر یک از این روغن ها را برندهای متفاوتی تولید کرده روانه بازار می نمایند. اگر می خواهید که نوع مرغوب آن را به دست آورید، نیاز است که به مراجع معتبر سر بزنید. به این ترتیب خواهید توانست که بهترین نوع را تهیه کرده و در اموری که نیاز دارید آن را به کار بگیرید. به این نکته هم توجه داشته باشید که نوع تقلبی این کالاها هم در بازار زیاد است. 

سفارش اینترنتی روغن موتور اصل

سفارش اینترنتی روغن موتور اصلروغن موتور خارجی و روغن موتورهای اصل دارای یک سری از ویژگی ها می باشد. در بیشتر سایت های اینترنتی، در این باره توضیحات کاملی داده شده است. 

روغن موتور خارجی و اما خرید از این طریق به ساده رو راحت است. شما در هر حجمی که خواسته باشید، می توانید روغن های موتور را به دست آورید. گفتنی است که بیشتر این سایت ها با در نظر داشت تخفیف های ویژه، محصولات شان را در اختیار بازدید کنندگان می گذارند. 

روغن موتور خارجی و خرید و سفارش از این طریق، مزیت های گوناگونی دارد که می شود به قیمت پایین، تنوع کالا، تضمین محصول و سایر موارد دیگر اشاره کرد. در حال حاضر، بیشتر شرکت هایی که در این عرصه فعالیت می نمایند، سعی می کنند که از این طریق کالای خود را معرفی کرده و به فروش رسانند. این راه هم برای فروشنده و هم خریدار، بسیار مقرون به صرفه است. 

راهنمای خرید روغن موتور باکیفیت

راهنمای خرید روغن موتور باکیفیتروغن موتور خارجی برای خرید روغن های با کیفیت در درجه نخست باید به فروشگاه هایی سر بزنید که نوع اصل آن را ارائه می دهند. در این خصوص گفتیم که بهترین گزینه ها نمایندگی ها و سایت رسمی شرکت های وارداتی و تولید می باشد. 

در کنار این مسائل،شما نیز خود می توانید با در نظر داشت برخی از مسائل، به ویژه نوع بسته بندی، پلمپ درب بطری، آرم و نشان شرکت تولید کننده و سایر موارد دیگر از این قبیل، بهترین نوع محصول را به دست آورده و با خیالی آسوده از آن در ماشین خود استفاده کنید. 

در هر حال، روش های متفاوتی را می شود انتخاب کرد تا بتوان بهترین روغن موتور را به دست آورد. 

 
[جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید. ].
تولیدی بازرگانی نیکان اویلز  
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

ظرفیت خالی کارخانه روغن موتور فینیش 50

ظرفیت خالی کارخانه روغن موتور فینیش ۵۰

ظرفیت خالی کارخانه روغن موتور فینیش یا نهایی برای روغن موتور بنزینی و روغن موتور …

دیدگاهتان را بنویسید

نیکان اویلز