روغن موتور روغن تصفیه
خانه / روغن پایه / فروش روغن تصفیه روش تقطیری ۲۰۰ تن | تصفیه روغن بلندینگ خلاء

فروش روغن تصفیه روش تقطیری ۲۰۰ تن | تصفیه روغن بلندینگ خلاء

فروش روغن تصفیه روش تقطیری از کارخانه تصفیه روغن روش تقطیری در خلاء و بلندینگ با امکان تحویل روغن تصفیه ۲ بر اساس آنالیز درخواستی و فلش پونت ۲۰۰ یا ویسکوزینه ۴ در ۱۰۰ درجه سانتیگراد یا حتی پورپونت (-) منفی قابل تامین از سامانه بازیافت روغن سوخته و فروشندگان روغن تصفیه دوم تقطیری با قیمت فروش درب کارخانه قابل تحویل است.

فروش روغن تصفیه روش تقطیری ۲۰۰ تن اشتهارد

فروش روغن تصفیه روش تقطیری 200 تن اشتهارد

کارخانه تصفیه روغن سوخته ماشین به روش های متفاوت و مختلفی و بر اساس طراحی اولیه سیستم ها و فرایند های تصفیه روغن موتور و تجهیزات نصب شده قابلیت های متفاوتی در نحوه انجام تصفیه روغن سوخته دارد . هزینه احداث کارخانه یا  واحد تصفیه مجدد روغن پایه به روش تقطیر در خلاء بستگی به تناژ تولید این محصول و ظرفیت این پالایشگاه دارد که در نهایت بر اساس ظرفبیت تجهیزات بیشتر و فضای بیشتر به لحاظ سوله و یا  حتی دستگاه های مختلف برای نصب و پوشش این تناژ تولید مورد نیاز است.
فرایند تولید و بازیافت در خط تصفیه روغن سوخته به روش تقطیری ابتدا با روغن سوخته با فیلتر های مختلف پیش فیلتر می شود و سپس طی فرایندی دقیق و تعریف شده حذف آب انجام می شود و سپس مرحله جداسازی سوخت تقطیری انجام می شود که یکی از محصولات با ارزش و ارزنده تصفیه روغن سوخته در کارخانه های تصفیه است که فروش روغن تصفیه روش تقطیری و یا روش اسیدی استفاده می شود. 

قیمت و مراحل تصفیه روغن بلندینگ خلاء 

قیمت و مراحل تصفیه روغن بلندینگ خلاء 

فروش روغن تصفیه روش تقطیری به مراحل تصفیه روغن سوخته و کیفیت ان ارتباط مستقیم دارد زیرا پس از مرحله جداسازی سوخت تقطیری جداسازی برش های مختلف روغن sn-150 sn-350 sn-500  انجام می شود در مرحله بعد جداسازی قیر انجام می شود که برای تولید ایزوگام و تولید مجدد قیر استفاده می شود و در نهایت شفاف سازی و تغییر رنگ روغن با خاک انجام می شود تا رنگ روغن سوخته از ۶ به ۱٫۵ تا ۲ رسانده شود.

قیمت روغن پایه تصفیه مجدد تقطیری

قیمت روغن پایه تصفیه مجدد تقطیری

قیمت روغن پایه به دلیل تجهیزات مختلفی که در این فرایند وجود دارد بسیار متفاوت است زیرا در برای تولید روغن پایه روش تقطیری نیاز به تجهیزات ذیل می باشد.

 1. مخزن پیش تصفیه
 2. کتل ریبویلر
 3. برج تقطیر
 4. پکیج وکیوم
 5. رسیور
 6. کاندنس
 7. پایپینگ
 8. مشعل
 9. مخزن اختلاط با خاک
 10. پرس فیلتر
 11. پمپ ها وشیرالات و اتصالات
 12. پرس فیلتر

با نصب این تجهیزات و انجام فرایند تولید و تصفیه روغن سوخته در نهایت محصولات مختلف و متفاوتی را می توان تامین نمودن و این محصولات درصد مشخصی از هر تن روغن سوخته می باشد و فروش روغن تصفیه روش تقطیری که ارزش افزوده زیادی را ایجاد می نماید که این بزرگترین مزیت برای احداث کارخانه تصفیه روغن سوخته می باشد که محصولات تولیدی برج تقطیری روغن سوخته موتور به شرح ذیل می باشد.

 • ۳% آب
 • ۸% سوخت تقطیری
 • ۱۰% قیر
 • ۴% اتلاف
 • ۷۵%روغن پایه

 

 
[جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید. ].
تولیدی بازرگانی نیکان اویلز  
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

500 recycled distillate base oil manufacturers

تولید کنندگان روغن پایه ریسایکل تقطیری ۵۰۰

تولید کنندگان روغن پایه ریسایکل ۱۵۰ ریسایکل ۳۵۰ ریسایکل ۵۰۰ تقطیری با کیفیت مشابه روغن …

نیکان اویلز