روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / روغن پایه / کارخانه تصفیه روغن سوخته اشتهارد ۷۸۰۰ تن | خریدار روغن پایه تصفیه

کارخانه تصفیه روغن سوخته اشتهارد ۷۸۰۰ تن | خریدار روغن پایه تصفیه

کارخانه تصفیه روغن سوخته اشتهارد در لیست کارخانه های تصفیه روغن سوخته وجود دارد شرکت های تصفیه روغن سوخته اشتهارد که شامل تولید کنندگان روغن تصفیه دوم هستند علاوه بر تولید تناژ بالای ۷۸۰۰ تن ، خرید و فروش روغن روغن پایه تصفیه دوم هم انجام می دهد مشابه کارخانه تصفیه روغن سلفچگان و تامین نیاز صادرکنندگان روغن پایه تصفیه.

لینک خرید از سایرشرکت های تصفیه روغن http://servicenice.ir

کارخانه تصفیه روغن سوخته اشتهارد صادرات ۷۸۰۰ تن

کارخانه تصفیه روغن سوخته اشتهارد صادرات 7800 تن

آیا از نقش شهرک های صنعتی کشور در ایجاد اشتغال پایدار و توسعه کشورهای مختلف دنیا که مسیر رشد اقتصادی مشابه ایران را طی کرده اند مطلع هستید . اهمیت اشتهارد و شهرک های مشابه به دلیل امکان ایجاد زیر ساخت لازم برای این شهرک های و برای کارخانه تصفیه روغن سوخته اشتهارد و کارخانه های مشابه است که استقرار و ایجاد فضای مناسب برای دسترسی آسان به لحاظ حمل و نقل بمنظور تامین و تسهیل جابجایی خودروهای سنگین و فقط یکی از مزایای این شهرک ها می باشد.

  • بیشتر بخوانید: روغن کلزا
    صادرات روغن پایه تصفیه از کارخانه تصفیه روغن اشتهارد بصورت مستمر و با تناژ چند ده هزار تنی قابل تحویل درب شرکت و یا تحویل بصورت fob بندر یا پورت های دیگری خروجی کشور قابل انجام است.

خریدار روغن پایه تصفیه از تولید کنندگان روغن تصفیه دوم

خرید و فروش روغن پایه تصفیه دوم

شاید باور این موضوع برای شما کمی سخت باشد ولی اگر در حوزه خرید و فروش روغن تصفیه و یا حتی در تولید کننده این محصول باشید شرایطی برای شما ایجاد می شود که گاها علاوه بر تولید روغن پایه تصفیه صادراتی فلش ۱۸۰ به بالا با ظرفیت کامل در کارخانه تصفیه روغن سوخته اشتهارد یا اصفهان نیاز به خرید روغن پایه تصفیه از همکاران به دلیل تامین سفارش صادراتی مشتری خارجی مورد نیاز می باشد.


بنابراین خرید روغن پایه از سایر تولید کنندگان و کارخانه های تصفیه روغن سوخته امر کاملا طبیعی و بمنظور تامین سفارش های خارج از ظرفیت تولید می باشد که این مزینی زیادی را برای همکارانی که ظرفیت تولید کمتری دارند نیز ایجاد می شود.

صادرات روغن پایه کارخانه تصفیه روغن سوخته فلکسی بشکه فله

صادرات روغن پایه کارخانه تصفیه روغن سوخته فلکسی بشکه فله

مهم ترین موضوع و بخش در تکمیل زنجیره صادراتی یک محصول یا یک کالا به نوع بسته بندی محصول و فاصله حمل تا مقصد و نوع وسیله حمل و نقل ارتباط مستقیم دارد زیرا جبران هر گونه ایجاد خسارت از محموله ارسالی شما به سایر کالا ها بر اساس قوانین دریایی با شما یا صاحب کالا است. در خصوص صادرات روغن پایه از کارخانه تصفیه روغن سوخته اشتهارد با بسته بندی کانتین فلکسی و یا با بشکه ۲۰۸ لیتری به وزن ۱۸۵ کیلو می تواند گفت بهترین بسته بندی صادرات روغن پایه تصفیه و یا ویرجین است.
منبع: serviciha.ir

 

 
[جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید. ].
تولیدی بازرگانی نیکان اویلز  
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

500 recycled distillate base oil manufacturers

تولید کنندگان روغن پایه ریسایکل تقطیری ۵۰۰

تولید کنندگان روغن پایه ریسایکل ۱۵۰ ریسایکل ۳۵۰ ریسایکل ۵۰۰ تقطیری با کیفیت مشابه روغن …

نیکان اویلز