روغن موتور روغن تصفیه
خانه / روغن موتور / پخش روغن موتور | نمایندگی برتر عرضه انواع روغن موتور اصل

پخش روغن موتور | نمایندگی برتر عرضه انواع روغن موتور اصل

پخش روغن موتور در بورس روغن موتور تهران یا عمده فروش روغن موتور شیراز یا عمده فروشی روغن موتور اصفهان توسط تیم کاری بازگانی روغن نیکان انجام می شود. قیمت روز روغن و تحویل درب پالایشگاه و یا تحویل تعدادی به باربری با گارانتی و ضمانت اصل بودن روغن ایرانی انجام می شود و در صورت عدم رضایت وجه شما برگشت داده می شود.شما می توانید هم اکنون سفارش خرید با تماس تلفنی بفرستید.

 • بیشتر بخوانید: روغن نارگیل، روغن مژه


پخش روغن موتور و روغن موتور یکی از مهم ترین بخش های درون موتور است که نقش آن با نقش خون در انسان برابری می کند.بدون وجود روغن، عملکرد موتور دچار اختلال می شود و به درستی کار نمی کند‌. بعد از مدتی استفاده از روغن خودرو خاصیتش را از دست می دهد و نیاز به تعویض دارد. 
پخش روغن موتور افرادی که قصد خرید روغن موتور را دارند معمولا به دنبال نمایندگی های برتر عرضه کننده روغن موتور می باشند تا بتوانند روغن موتور اصل را خریداری نمایید. اگر به دنبال خرید روغن موتور هستید و می خواهید قبل از خرید این محصول اطلاعات مختلفی در مورد نحوه خرید، نمایندگی های پخش  روغن موتور و… را بدست اورید با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

پخش روغن موتور | نمایندگی برتر عرضه انواع روغن موتور اصل

تولید کنندگان برتر روغن موتور در کشور

تولید کنندگان برتر روغن موتور در کشورپخش روغن موتور در ایران شرکت های مختلفی برای تولید روغن موتور وجود دارد که کیفیت و قیمت روغن موتور تولید شده در هر کدام از آن ها با دیگری متفاوت است. اگر شما می خواهید روغن موتور را از تولیدکنندگان برتر ان در کشور تهیه کنید می توانید به نمایندگی های مختلف روغن موتور اصل در کشور مراجعه کنید و بعد از مشورت با نماینده فروش موجود در ان نمایندگی ها بهترین تولیدکننده روغن موتور را در کشور شناسایی کنید.

درصورتی که نمی توانستید به نمایندگی های فروش روغن موتور به صورت حضوری مراجعه کنید نگران نشوید چون این تنها راه نیست و  راه دیگری وجود دارد که شما با استفاده از آن به راحتی می توانید با تولیدکنندگان برتر روغن موتور در کشور آشنا شوید و ان راه استفاده از اینترنت برای خرید از برترین تولید کننده روغن موتور در کشور است.

 • بیشتر بخوانید: روغن مرغی


چون بسیاری از کارخانه های تولید کننده روغن موتور دارای فروشگاه اینترنتی نیز هستند که محصولاتشان را در اینترنت نیز به اشتراک گذاشته و امکان خرید آن را برای تمام افراد فراهم می کنند. شما می توانید با جستجو کردن عبارات برترین تولیدکنندگان روغن موتور در ایران در موتورهای جستجوی مختلف و مطالعه مطالب باز شده در سایت های مختلف با برترین تولید کنندگان روغن موتور در کشور آشنا شوید و خریدتان را از آن تولیدکنندگان انجام دهید.

قیمت روز انواع روغن موتور در بازار

قیمت روز انواع روغن موتور در بازاریکی از مهم ترین دغدغه افرادی که قصد خرید روغن موتور را دارند این است که قیمت روز انواع روغن موتور در بازار به چه میزان است. در مورد قیمت روغن موتور باید بدانید که قیمت این محصول به عوامل مختلفی مانند برند تولیدکننده، کیفیت روغن موتور، میزان روغن موتور، نحوه خرید روغن موتور و…. بستگی دارد و براساس این عوامل تعیین می شود.

پخش روغن موتور شما برای اطلاع از لیست قیمت روغن موتور در بازار می توانید به نمایندگی های توزیع و پخش روغن موتور در شهرتان مراجعه کنید و یا با شماره های این نمایندگی تماس بگیرید و از قیمت روز روغن موتور در بازار باخبر شوید.
همچنین باید بدانید که روغن موتور نیز از جمله محصولاتی است که خرید اینترنتی روغن موتور نیز وجود دارد و شما علاوه بر اینکه می توانید از طریق نمایندگی از قیمت آن مطلع شوید می توانیدبه فروشگاه های اینترنتی عرضه کننده روغن موتور مراجعه کنید و قیمت آنلاین و به روز آن را بدست آورید.

لازم به ذکر است بدانید با توجه به بالا و پایین رفتن قیمت محصولات مختلف به دلیل نوسانات قیمت دلار بهتر است در زمانی که قصد خرید روغن موتور را دارید به دنبال قیمت آن باشید.

مشخصات و کارکرد روغن موتورهای بنزینی

مشخصات و کارکرد روغن موتورهای بنزینیروغن موتور بنزینی روغنی است که از مقداری روغن پایه و مقداری افزودنی تشکیل شده است که میزان افزودنی های موجود در ان ویژگی های آن را تشکیل می دهد. میزان مواد افزودنی در روغن موتور بنزینی به نسبت روغن دیزلی کمتر است و همچنین دارای ویسکوزیته پایینی می باشد.

پخش روغن موتور روغن موتور بنزینی انواع مختلفی دارد و هز کدام برای نوع خاصی از خودرو قابل استفاده می باشد. شما می توانید در هنگام خرید روغن خودرو بنزینی به نمایندگی های روغن موتور بنزینی مراجعه کنید و پس از مشورت با نماینده فروش روغن موتور بنزینی بهترین نوع را برای خودروی خود انتخاب نمایید.

مشخصات و کارکرد روغن موتورهای دیزلی

مشخصات و کارکرد روغن موتورهای دیزلی روغن موتور دیزلی از نظر ساختاری  بسیار شبیه روغن موتور بنزینی است. این دو نوع روغن هر دو دارای روغن پایه هستند وبا افزودنی های مختلف ترکیب شده اند ه این مواد ویزژگی های مختلفی در آن ها به وجود آورده است پس می توان گفت تفاوت روغن پخش روغن موتور موتور دیزلی با بنزینی در همین افزودنی هایی است که در آن مورد استفاده قرار می گیرد.

در مورد مشخصات و کارکرد روغن موتور دیزلی باید بدانید که روغن موتورهای دیزلی کربن بیشتری را جذب می کنند و به همین دلیل روغن موتورهای دیزلی نسبت به روغن موتورهای بنزینی افزودنی های ضد سایش
و ویسکوزیه بیشتری دارند. پخش روغن موتور پس در حالت کلی می توان نتیجه گرفت که موتور های دیزلی  در شرایط سخت تری قرار دارند و نیاز به روغن هایی با افزودنی بیشتر دارند به همین دلیل در روغن های دیزلی مواد افزودنی بیشتری وجود دارد.

عمده فروشی روغن موتور

عمده فروشی روغن موتور

پخش روغن موتور و عمده فروشی روغن موتور از جمله مسائلی می باشد که خریداران عمده روغن موتور به دنبال ان هستند
زیرا خریدان روغن موتور، با خرید عمده این محصول می توانند انواع روغن موتور را با قیمت مناسبی خریداری کنند و همچنین سود زیادی را از فروش این محصول کسب نمایند

پخش روغن موتور مراکز عمده فروشی روغن موتور انواع مختلف این محصول را به صورت اینرتنتی و حضوری به فروش می رسانند. شما برای خرید روغن موتور به صورت عمده می توانید به کارخانه های تولید کننده روغن موتور و نمایندگی های روغن موتور به صورت حضوری مراجعه کنید.
این محصول را به صورت اینترنتی سفارش دهید لازم به ذکر است بدانید معمولا کارخانه های تولید کننده روغن موتور برای فروش روغن موتور به صورت عمده ین محصول را با حجم های زیاد به فروش می رسانند پس اگر می خواهید روغن موتور عمده را با حجم های کمتری خریداری کنید بهتر است از روش اینترنتی و خرید از نمایندگی های روغن موتور استفاده نمایید.

انواع روغن موتور ارزان

انواع روغن موتور ارزانبه صورت کلی می توان گفت انواع روغن موتور ارزان موجود در بازار به سه دسته کلی تقسیم بندی می شود که این سه دسته عبارتند از:

 • روغن مینرال؛ روغن مینرال به روغنی گفته می شود که بر اساس نفت خام ساخته می شود و در واقع می توان گفت همان روغنی است
  که مدت زیادی است که در خودروها بکار برده می شود.
 • روغن موتور سینیتیک؛ روغنی موتور سنتیک به روغنی می گویند که برخلاف روغن موتورهای مینرال که از نفت خام تولید می شود  از ترکيبات شيميايی يا پوليمراسيون هيدروکربنها ساخته شده است. روغن موتور سنتیک برای  اولين بار
  برای موتورهای جت بکار گرفته شد. روغن موتور سینتیک دارای مزایاب بیشتری به نسبت روغن مینرال است که بدليل مزايايی که اين نوع روغن نسبت به
  نوع مينرال داراست در ساليان اخير مصرف روغن موتور سینتیک در خودروها افزایش يافته و مصرف روغن موتور مینرال نیز کاهش یافته است
  . روغنهای سنتتيک انواع مختلف دارند که مواد تشکيل دهنده هر کدام از آن ها با دیگری متفاوت است  که همین امر باعث شده  آنها را از لحاظ کيفيت و نوع مصرف نيز با يکديگر متمايز می سازد.
 • روغن موتور نيمه سنتتيک؛ این روغن موتور درواقع مخلوطی  از هر دو نوع  روغن سنتتيک و مينرال می باشد.  در حالت کلی می توان گفت روغن موتور نیمه سنتیک از لحاظ کیفیت به روغنهای سنتتيک را نمی رسد  اما در شرايط سخت مانند دماهای بالا و
  يا بار زياد عملکردشان به  نسبت روغن موتور  مينرال بسیار بالاتر است. این نوع روغت بیشتر برای وانتها و
  SUV ها قابل استفاده است و از لحاظ قيمت نيز قیمت آن کمی بيشتر از مينرالها می باشد.

بزرگترین مرکز خرید و فروش روغن موتورهای ایرانی و خارجی

بزرگترین مرکز خرید و فروش روغن موتورهای ایرانی و خارجیپخش روغن موتور در کشور ما علاوه بر روغن موتور داخلی، روغن موتور خارجی نیز موجود است که دارای کیفیت و قیمت متفاوتی نسبت به روغن موتور داخلی می باشد. مراکز خرید و فروش روغن موتور داخلی و خارجی در ایران در شهرهای مختلفی وجود دارد. پخش روغن موتور در این مراکز انواع مختلف روغن موتور با کیفقیت های مختلف به صورت جزئی و عمده به فروش می رسد.

اگر به دنبال بزرگ ترین مرکز خرید و فروش روغن موتور ایرانی و خارجی می باشید می توانید این عبارات را در اینرتنت جستجو کنید تا بتوانید از بزرگ ترین مراکر فروش روغن موتور در کشور مطلع شوید و با مراجعه به این مراکر روغن موتور مناسب را خریداری نمایید.

نمایندگی برتر عرضه انواع روغن موتور اصل در کشور

نمایندگی برتر عرضه انواع روغن موتور اصل در کشورروغن موتور بعد از تولید در کارخانه های مختلف تولید کننده به وسیله نمایندگی های مختلف در سطح کشور توزیع می شود. این نمایندگی ها معمولا انواع روغن موتور شامل روغن موتور هیدرولیک، روغن موتور درجه یک، روغن موتور بنزینی و دیزلی با کیفیت های مختلف را به مردم عرضه می کنند.

پخش روغن موتور شما برای خرید از نمایندگی برتر عرضه کننده انواع روغن موتور اصل در کشور می توانید به نمایندگی های مختلف ارائه کننده روغن موتور در شهر و استانتان مراجعه کنید و سپس از میان ان ها بهترین و برترین نمایندگی را که دارای روغن موتور باکیفیت و قیمت  مناسب است خرید کنید.

بهترین برندهای روغن موتور در بازار

بهترین برندهای روغن موتور در بازارهمانطور که می دانید روغن موتور با برندهای مختلفی در بازار وجود دارد و  افرادی که به دنبال خرید روغن موتور هستند به دنبال بهترین برند تولید کننده روغن موتور در بازار می باشند. پخش روغن موتور شما برای خرید بهترین برند روغن موتور در بازار می توانید با نمایندگی های عرضه کننده روغن موتور تماس بگیرید و از فروشندگان و کارشناسان موجود در این نمایندگی در مورد بهترین برند تولید کننده روغن موتور سوال نمایید.

علاوه بر تماس با نمایندگی های فروش روغن موتور شما می توانید به سادگی با جستجو کردن کلمات کلیدی مانند خرید بهترین برند روغن موتور، بهترین برندهای روغن موتور در بازار با بهترین برندهای تولید کننده روغن موتور آشنا شوید و یکی از ان ها را برای خرید انتخاب کنید.

سفارش روغن موتور مرغوب

سفارش روغن موتور مرغوبپخش روغن موتور یکی از روش های خرید روغن موتور، سفارش این محصول به صورت اینرتنتی و غیر حضوری است. استفاده از روش اینترنتی برای خرید روغن موتور دارای فواید و مزایای است که از جمله مزایای ان می توان به صرفه جویی در زمان خرید روغن موتور، تنوع محصولات، خدمات پس از فروش، خرید روغن موتور از تولید کننده برتر روغن موتور در کشور، حذف واسطه های فروش روغن موتور  و کاهش یافتن قیمت روغن موتور و در نتیجه خرید ارزان تر و…. اشاره نمود.
پخش روغن موتور شما برای خرید روغن موتور مرغوب به صورت غیر حضوری بهتر است ابتدا در مورد انواع روغن موتور اطلاعات کاملی کسب نمایید تا بتوانید مرغوب ترین روغن موتور را انتخاب نمایید. برای کسب اطلاعات می توانید به نمایندگی های فروش و توزیع  روغن موتور در شهرتان مراجعه کنید و یا اینکه سایت های مختلف اینترنتی که در ان اطلاعات کاملی در مورد روغن موتور نوشته شده است را مطالعه نمایید.

پخش روغن موتور بعد از انتخاب مرغوب ترین روغن موتور می توانید عبارت مورد نظر را در موتورهای مختلف جستجو کنید تا سایت های عرضه کننده ان روغن موتور را مشاهده نمایید. بعد از مشاهده سایت های مختل می توانید روغن موتور مرغوب مورد نظر را به صورت انلاین سفارش دهید و درب منزلتان نیز دریافت نمایید.

زمان مناسب برای تعویض روغن موتور

زمان مناسب برای تعویض روغن موتوریکی از مهم ترین سوالاتی که ممکن است برای شما ایجاد شود این است که بهترین زمان برای تعویض روغن موتور چه زمانی است؟ پاسخ این سوال این است که زمان تعویض روغن موتور متفاوت است و بر اساس عوامل مختلفی مانند نوع روغن موتور، شیوه رانندگی شما، نوع خودرو و…. مشخص می شود.

پخش روغن موتور معمولا برروی تمام بطری های روغن خودرو در بازار زمان مناسب برای عملکرد آن نوشته شده است اما معمولا بهتر است هر ۶۰۰۰ تا ۷۰۰۰ کلیومتر روغن موتور خودرو تعویض شود. پیشنهاد می کنیم در هنگام تعویض روغن موتور، زمان تعویض آن را یادداشت کنید و پس از طی مسافت گفته شده نسبت به تعویض آن اقدام نمایید.

مشاوره جهت خرید بهترین روغن موتور

مشاوره جهت خرید بهترین روغن موتوراگر قصد خرید بهترین روغن موتور را برای ماشین خود دارید بهتر است قبل از خرید روغن موتور ابتدا دفترچه راهنمای خودرو خود  و مطالب مفیدی در مورد راهنمای خرید روغن موتور مطالعه کنید و   سپس طبق آب و هوای منطقه ای که در ان زندگی می کنید.
پخش روغن موتور و بهترین روغن موتور را خریداری نمایید چون با توجه به اینکه در چه محیطی و با چه شرایط آب و هوایی در حال زندگی هستید روغن موتورهای مختلفی وجود دارد برای مثال روغن موتور مناسب برای مناطق گرمسیری مانند زابل، اهواز و… با روغن موتور مناب برای مناطق سردسیری مانند تبریز، آذربایجان و… متفاوت است.

پخش روغن موتور توسط فروشندگان انواع روغن موتور و نمایندگان موجود در نمایندگی های ارائه کننده روغن موتور اطلاعات کافی در مورد انواع روغن موتور و انتخاب بهترین نوع آن را دارا می باشند. شما می توانید قبل از خرید این محصول با نمایندگی ها و مراکز فروش روغن موتور تماس بگیرید و بعد از کسب از اطلاعات کافی در زمینه روغن موتور بهترین نوع آن را خریداری نمایید.

 
[جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید. ].
تولیدی بازرگانی نیکان اویلز  
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

ظرفیت خالی کارخانه روغن موتور فینیش 50

ظرفیت خالی کارخانه روغن موتور فینیش ۵۰

ظرفیت خالی کارخانه روغن موتور فینیش یا نهایی برای روغن موتور بنزینی و روغن موتور …

دیدگاهتان را بنویسید

نیکان اویلز