روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / روغن پایه / مرجع خرید و فروش روغن پایه فلش ۱۲۰ تا ۲۴۰ | کارخانه روغن پایه اشتهارد

مرجع خرید و فروش روغن پایه فلش ۱۲۰ تا ۲۴۰ | کارخانه روغن پایه اشتهارد

مرجع خرید و فروش روغن پایه در فلش ۱۲۰،۱۴۰،۱۶۰،۱۸۰،۲۰۰،۲۲۰،۲۴۰، و فروش روغن پایه (ریسایکل و ویرجین) در استان تهران صادراتی و داخلی از کارخانه صادراتی روغن پایه اشتهارد که تولید کننده انواع روغن پایه و فروش روغن ریسایکل و فروش روغن ویرجین با ویسکوزیته و آنالیز درخواست مشتری و پورپونت منفی و رنگ کمتر از ۲ هم تامین دارد . 

مرجع خرید و فروش روغن پایه تهران اشتهارد

مرجع خرید و فروش روغن پایه تهران اشتهارد

مستحضر باشید قیمت گذاری محصولات در صنوف مختلف و برای کالای های مختلف درایران و حتی در استانهای مختلف از روشها و شیوه های پیچیده استفاده می شود که شاید در هیچ کجای دنیا این موضوع مرسوم نباشد حتی برای این نوع قیمت گذاری نیز هیچ گونه دستورالعمل مشخصی نیز وجود نداشته باشد .
می توان گفت سایر کشورهایی که پیشرفت های اقتصادی و صنعتی دارند مرجع خرید و فروش برای انواع محصولات دارند که بر اساس این موضوع خریدار و فروشنده با آگاهی از تغییرات قیمت می تواند پیش بینی های لازم در این خصوص و زمان فروش محصولات خود را داشته باشند.
مرجع خرید و فروش روغن پایه یکی از این مواردی است که بسیار مهم و قیمت اعلام شده این محصول نیز برای بازارهای تامین مواد اولیه روغن پایه اثر گذار و تغییرات قیمت در این بازار ها نیز اعمال می شود .
خرید و فروش روغن پایه بر اساس اینکه این روغن ویرجین باشد یا ریسایکل و اینکه فلش این روغن از ۱۲۰ تا ۲۴۰ چه عددی باشد و همچنین آنالیز این روغن آیا آیتم های مرتبط به صادراتی بودن این روغن را که باید در گمرک کشور احراز شود را دارد یا اینکه فقط برای مصرف داخلی قابل استفاده است قطعا قیمت گذاری متفاوتی را باید داشته باشد.

کارخانه روغن پایه صادراتی اشتهارد 

کارخانه روغن پایه صادراتی اشتهارد 

عموما مرجع خرید و فروش روغن پایه توسط اشخاص یا افرادی انجام می شود که دانش و تجربه لازم در خصوص نحوه تولید روغن پایه در کارخانه روغن پایه اشتهارد و یا اصفهان و یا مشهد و یا زنجان داشته باشد همچنین نحوه قیمت گذاری در بازارهای جهانی این محصول را بشناید و موارد موثر بر قیمت را در این بازارها تشخیص بدهد که در نهایت همه این موارد باعث می شود که این فرد یا سازمان بتواند قیمت مناسب عرضه و تقاضای روغن پایه را در داخل و خارج کشور را مشخص و بر اساس این قیمت خود فرد یا سازمان نیز خرید نماید.

فروش روغن ریسایکل روغن پایه صادراتی

فروش روغن ریسایکل روغن پایه صادراتی

روغن های پایه بر اساس دو مولفه مهم شاخص گذاری مشود اینکه روغن ریسایل یا تصفیه دوم کارخانه بازیافت روغن سوخته و لیست کارخانه های تصفیه روغن باشد یا اینکه روغن پایه ویرجین باشد و تولید پالایشگاه های تصفیه نفت خام باشد بسیار متفاوت در قیمت گذاری این محصولات است عمده فروش روغن ریسایکل با آنالیز صادراتی برای کشورهایی کم برخوردار از نفت خام و فراورده ای مرتبط انجام می شود و انتقال این محصولات پس از تعیین قیمت در مرجع خرید و فروش روغن پایه بصورت بشکه ۱۸۵ کیلویی یا فلکسی کانتین صادرات انجام می شود.

 
[جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید. ].
تولیدی بازرگانی نیکان اویلز  
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

500 recycled distillate base oil manufacturers

تولید کنندگان روغن پایه ریسایکل تقطیری ۵۰۰

تولید کنندگان روغن پایه ریسایکل ۱۵۰ ریسایکل ۳۵۰ ریسایکل ۵۰۰ تقطیری با کیفیت مشابه روغن …

نیکان اویلز